Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał:

Meh, chyba żyliśmy po prostu w dwóch różnych środowiskach i się nie zrozumiemy :P to nie jest kwestia tego co słyszałem, a co widzialem/z kim mieszkałem dwa mieszkania obok przez 15 lat.  

sam przed chwilą przyznałeś że te przykłady z mieszkania obok nie spełniają wszystkich kryteriów xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

sam przed chwilą przyznałeś że te przykłady z mieszkania obok nie spełniają wszystkich kryteriów xD

Jak chcesz to mogę Ci zrobić tabelkę z nazwiskami osob z ktorej wyjdzie, że 24 osoby z 30 osób spełniają, 4 spełniają 3/4, a 2 2/5. 

Napisałem, że czasem są zmienne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Reikai napisał:

Jak chcesz to mogę Ci zrobić tabelkę

poproszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie święta Trojco pisowska co wy się tak dokleiliscie do kolegi z Włocławka? Na taki trójgłos negacji dodatkowo. Co chcecie osiągnąć? Żeby kolega zmienił zdanie na temat tej mocno kontrowersyjnej grupy wielodzietnych i nie pracujących kobiet które bez większej analizy psychologicznej czy socjologicznej można dopisać jeszcze do grupy walącej browary? Przecież nie musi to być idealnie w punkt z każdym elementem bo rozumiem ze wykluczyć z tego grona osobę co jeden dzień zatrudniła się w żabce i za kradzież od razu wyleciała? Będziecie wtedy się we trzech przekrzykiwać ze nie masz racji bo zobacz oooo w żabce ktoś pracował. Oczywistym jest ze chodzi o pewien styl życia i krytykę krytyki tych osób co zwalczać chcą zasiłki dla kogoś w potrzebie. Te co wała browary same są sobie winne. Te osoby co uciekają z Ukrainy już niekoniecznie. I rozumiem ten punkt widzenia ze to oburzające ze tego typu osoby zabierają w tej sprawie głos. W sumie to nie rozumiem waszego trójgłosu w tej sprawie: czy z nudów się po prostu dopierdalacie? Czy negujecie ocenę kolegi który w kamienicy sąsiadów zna raczej lepiej niż wasze mądre głowy czy może za PiS jest tak cudownie ze negujecie liczbę 30 osób w kraju o tych cechach co kolega wypisał. Możecie mi to wyjaśnić jak chcecie bo dawno w tak błahej sytuacji jaka jest ta dyskusja nie widziałem tak dziwnego odchyłu. A już ta zabawa w łapanie za słówka to tak z boku dziecinada. Wy to się chyba wzajemnie nakręcacie który głupszy równocześnie będąc przekonanym ze pokazujecie tymi tekstami który mądrzejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

dawno w tak błahej sytuacji jaka jest ta dyskusja nie widziałem tak dziwnego odchyłu. 

inżynieria społeczna to nie jest sprawa błaha :) 

i 2 razy powtórzyłeś o browarach a wyszło powyżej że to ta najbardziej niepewna zmienna :)

no ale wiadomo śmietnikowe kitki mogły wstawać wcześniej itp -> wiemy wiemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba w skrócie chodzi o to że trochę c***owe jest jak bardziej narzekają Ci którzy korzystają niż Ci którzy de facto tworzą :) a jeśli chodzi o Włocławek to its true ale takich miejsc jest sporo w całej Polsce ale ciężko to wiedzieć jak mieszka się w osiedlach zamkniętych lub w ….. lesie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

its true

kolejny korpolud po gnomie co myśli że jak napisze po angielsku to będzie mądrzej :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Reikai napisał:

Meh, chyba żyliśmy po prostu w dwóch różnych środowiskach i się nie zrozumiemy :P to nie jest kwestia tego co słyszałem, a co widzialem/z kim mieszkałem dwa mieszkania obok przez 15 lat.  

Możemy się czepiać szczegółów, czy było to 30 czy 27 osób, ale clue zostaje.

A co do socialu to imo w Polsce jest malutki, a na pewno nie tak szkodliwy jak w UK.

Przez 8 lat żyłem w starej kamienicy w centrum, to były najgorsze czasy w Polsce(przełom 00), wiem że istnieje bieda, alkoholizm i patologia.

Wiem też, że to skrajność i generalnie czepiając się szczegółów jak u Ciebie dochodzimy do wniosku, że nie ma ogółu.

Też nie każdy wokoło mnie zarabia ponad 15k i jest w jednym związku z jedną kobietą od 15 roku życia.

Ale ja nie tworzę z hiperboli stereotypu :) 

31 minut temu, Reikai napisał:

Jak chcesz to mogę Ci zrobić tabelkę z nazwiskami osob z ktorej wyjdzie, że 24 osoby z 30 osób spełniają, 4 spełniają 3/4, a 2 2/5. 

To zrób, niech wyjdzie, że 24 osoby mają po dziecku z innym, ciągną alimenty, nigdy nie pracowały i codziennie piją od rana piwo :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, julekstep napisał:

kolejny korpolud po gnomie co myśli że jak napisze po angielsku to będzie mądrzej :) 

to jestem trzeci po lub przed Tobą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Teraz, Koelner napisał:

to jestem trzeci po lub przed Tobą :P

jesteś zawsze za mną po mnie

edit - źle brzmiało

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, ignazz napisał:

W sumie święta Trojco pisowska co wy się tak dokleiliscie do kolegi z Włocławka? Na taki trójgłos negacji dodatkowo. Co chcecie osiągnąć? Żeby kolega zmienił zdanie na temat tej mocno kontrowersyjnej grupy wielodzietnych i nie pracujących kobiet które bez większej analizy psychologicznej czy socjologicznej można dopisać jeszcze do grupy walącej browary? Przecież nie musi to być idealnie w punkt z każdym elementem bo rozumiem ze wykluczyć z tego grona osobę co jeden dzień zatrudniła się w żabce i za kradzież od razu wyleciała? Będziecie wtedy się we trzech przekrzykiwać ze nie masz racji bo zobacz oooo w żabce ktoś pracował. Oczywistym jest ze chodzi o pewien styl życia i krytykę krytyki tych osób co zwalczać chcą zasiłki dla kogoś w potrzebie. Te co wała browary same są sobie winne

Generalnie ja nie lubię prawników, bo zwykle kradną, gwałcą dzieci i srają na chodniku. Oczywiście, że są tacy, którzy takich rzeczy nie robią, ale chodzi o pewien styl życia i zachowania ludzi z tym zawodem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Generalnie ja nie lubię prawników, bo zwykle kradną, gwałcą dzieci i srają na chodniku. Oczywiście, że są tacy, którzy takich rzeczy nie robią

TA JASNE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

jesteś zawsze za mną po mnie

edit - źle brzmiało

👬

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, RappaR napisał:

Generalnie ja nie lubię prawników, bo zwykle kradną, gwałcą dzieci i srają na chodniku. Oczywiście, że są tacy, którzy takich rzeczy nie robią, ale chodzi o pewien styl życia i zachowania ludzi z tym zawodem. 

Prawnicy to zakała społeczeństwa. Dosyć ciężka grupa społeczna. I podziwiam twoja wyobraźnie.  
w sumie zapomniałeś dodać ze faszyści i narkomani  

Trzeba mieć niezłe w głowie nasrane aby wymyślić taka sekwencje czynów. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Prawnicy to zakała społeczeństwa. 

Ignazz Putinem E-NBA

W końcu zjednoczył nas ktoś w jednej opinii, którą każdy może poprzeć ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przypomniał mi się Joeseph z tym nasraniem do brody Hardena. 

16 minut temu, RappaR napisał:

Ignazz Putinem E-NBA

W końcu zjednoczył nas ktoś w jednej opinii, którą każdy może poprzeć ❤️

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów . Nie czujecie choć odrobiny dyskomfortu czy zażenowania na myśl o tych manipulacjach zwykłego Rosjanina co jest teraz tak bardzo widoczne? Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani? Taka lekka myśl zażenowania gdy zbiera się złość na tych Rosjan co do dziś nie mogą ani nie chcą uwierzyć ze jest inaczej niż im sie mówi? 

Z takim lekkim pomyśleniem. Kurde może i mnie oszukują? 

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ignazz napisał:

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów . Nie czujecie choć odrobiny dyskomfortu czy zażenowania na myśl o tych manipulacjach zwykłego Rosjanina co jest teraz tak bardzo widoczne? Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani? Taka lekka myśl zażenowania gdy zbiera się złość na tych Rosjan co do dziś nie mogą ani nie chcą uwierzyć ze jest inaczej niż im sie mówi? 

Serio patrzycie na tych oszukanych Rosjan i wierzycie ze uff jak dobrze ze u nas władza nie manipuluje?

Właśnie tak patrzę ze smutkiem jak bardzo Ty i większość ludzi z Warszawy jest zmanipulowana i ogłupiona przez media w równym stopniu co Rosjanie, więc tak, łapie mnie refleksja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, ignazz napisał:

poważnie w 2022 roku masz przemyślania nt. tego czy 'władza nie manipuluje'? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, ignazz napisał:

Nie widzicie tu analogii na szczęście zachowując zdrowe proporcje i choć trochę nie naszła was refleksja ze tez możemy być zmanipulowani?

Nie.

Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
28 minut temu, ignazz napisał:

A tak jak jesteśmy przy Putinie i oszukiwanym narodzie za pomocą  kontrolowanych przez władze mediów

Zostałeś oszukany przez kontrolowane media, że tylko przez kontrolowane przez władze media można być oszukiwanym.

Edytowane przez Kepler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi