Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, fluber napisał:

@Cardi w wolnej chwili podskocz na dworzec główny we Wrocławiu pod punkt pomocy dla uchodźców i policz kobiety, dzieci i obcych kulturowo mężczyzn i daj znać ile Ci wyszło. 

Już zakładam buty. Jeszcze jakieś życzenia?

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Przestać powtarzać brednie za Braunem. 

  1. Nigdy nie powtarzałem za Braunem, tylko brałem info z filmików twitterowych od ludzi na pierwszej linii. Ale widzę że masz sentyment do Brauna skoro wciąż o nim wspominasz.
  2. Przestałem poruszać ten temat od jakiegoś czasu, nie wiem dlaczego razem z józkiem się wciąż tym onanizujecie i ciągle do tego nawiązujecie. Widocznie to lubicie. To bawcie się dalej beze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:
  1. Nigdy nie powtarzałem za Braunem, tylko brałem info z filmików twitterowych od ludzi na pierwszej linii. 

To masz okazję zobaczyć na własne oczy jak Cię okłamują. Polecam . Może jak zobaczysz te wszystkie dzieci z samotnymi mamami w Twoim własnym mieście to przestaniesz powtarzać ruski przekaz z pierwszej linii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To masz okazję zobaczyć na własne oczy jak Cię okłamują. Polecam . Może jak zobaczysz te wszystkie dzieci z samotnymi mamami w Twoim własnym mieście to przestaniesz powtarzać ruski przekaz z pierwszej linii. 

Zobaczyłem nagranie z dworca z mnóstwem kolorowych.

Chcesz żebym zobaczył matki z dziećmi w punkcie pomocy.

 

I co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Zobaczyłem nagranie z dworca z mnóstwem kolorowych.

Chcesz żebym zobaczył matki z dziećmi w punkcie pomocy.

 

I co wtedy?

Wtedy obejdz cały dworzec i zobacz te same matki z dziećmi w innych miejscach. Nie widziałem jednego faceta o ciemnej karnacji i cała masę dzieci i kobiet. Grupka studentów czekała na dworcu na autobus na samolot a za pomocą pożytecznych idiotów zrobiono z tego inwazję obcych. Wstydź się. Eot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Wtedy obejdz cały dworzec i zobacz te same matki z dziećmi w innych miejscach. Nie widziałem jednego faceta o ciemnej karnacji i cała masę dzieci i kobiet. Grupka studentów czekała na dworcu na autobus na samolot a za pomocą pożytecznych idiotów zrobiono z tego inwazję obcych. Wstydź się. Eot. 

Teraz jest nowa narracja, już nas nie chcą zabić czarni, teraz na grupach foliarskich jest płacz o to, że Ukraińcy dostaną pomoc i że to za nasze pieniądze. Piszą to oczywiście karynki żyjące z 500 plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Wtedy obejdz cały dworzec i zobacz te same matki z dziećmi w innych miejscach. Nie widziałem jednego faceta o ciemnej karnacji i cała masę dzieci i kobiet. Grupka studentów czekała na dworcu na autobus na samolot a za pomocą pożytecznych idiotów zrobiono z tego inwazję obcych. Wstydź się. Eot. 

Czego mam się wstydzić, że widziałem mnóstwo kolorowych ludzi na filmie, a teraz o pomoc w Polsce ubiegają się ukraińskie matki z dziećmi, których mężowie zostali walczyć?

No chyba, że jak ci studenci Hinduscy spakowali się w samolot i polecieli do siebie. Bardzo dobrze, że im umożliwiono odlot do siebie z bezpiecznego lotniska w Polsce. 

A jaka była narracja jak był problem na granicy z Baćką? Przypadkiem nie taka, że ci ludzie nie chcą się dostać do nas, tylko przez nas na zachód? No to chyba nic dziwnego, że nie ma ich w punktach pomocy, tylko raczej przez te kilka dni już przeskoczyli przez Odrę?

Teraz widać dokładnie czym się różnią uchodźcy uciekający przed wojną od tych, co uciekali po socjal. Ci pierwsi stoją w punktach pomocy, ci drudzy pewnie też, tylko nie naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reikai napisał:

Teraz jest nowa narracja, już nas nie chcą zabić czarni, teraz na grupach foliarskich jest płacz o to, że Ukraińcy dostaną pomoc i że to za nasze pieniądze. Piszą to oczywiście karynki żyjące z 500 plus.

Ja wiem, że możesz się z tego śmiać ale to po pewnym czasie będzie realny problem. Te kobiety i dzieci trzeba będzie utrzymać. To będą duże kwoty. Tak więc Karynki może i płaczą ale beztroskie Janusze jak Ty zachowują się równie głupio nie patrząc na możliwe problemy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał:

Ja wiem, że możesz się z tego śmiać ale to po pewnym czasie będzie realny problem. Te kobiety i dzieci trzeba będzie utrzymać. To będą duże kwoty. Tak więc Karynki może i płaczą ale beztroskie Janusze jak Ty zachowują się równie głupio nie patrząc na możliwe problemy. 

 

Jasne, że będzie to problem. Nigdzie tego nie negowałem, sam nawet o tym pisałem i  jasne tez ze unia nam pomoże, ale głównie oberwiemy my. Raczej chodzi tu o to, że co 2 dni co innego jest wrogiem i spiskiem. Najpierw słyszałem o tym, że to ustawka, ze chcą żydów na Ukrainę przenieść, potem że nikt nie ginie i to fotomontaż i stare filmiki, potem fałszywe gwałty, pasy szachida na porodówce i ciapaci którzy nas zislamizuja. Teraz ruskie trolle rzuciły nowa narracje, a wolnomyslacy  chwytają i  zalewają internet tym.

Za dwa dni będzie kolejna fala mająca na celu nas skłócić i podzielić.

 

comment_1646168555fa8UlYTbr492pjRw9gyXnp,w400.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:
  1. Nigdy nie powtarzałem za Braunem, tylko brałem info z filmików twitterowych od ludzi na pierwszej linii. Ale widzę że masz sentyment do Brauna skoro wciąż o nim wspominasz.
  2. Przestałem poruszać ten temat od jakiegoś czasu, nie wiem dlaczego razem z józkiem się wciąż tym onanizujecie i ciągle do tego nawiązujecie. Widocznie to lubicie. To bawcie się dalej beze mnie.

No właśnie dlatego że "oglądasz przy kawce" i innym zarzucasz że nawet jeśli widzieli osobiście to nie mają racji! 

A jak masz możliwość iść i zobaczyć jak sprawa wygląda faktycznie to po raz kolejny się kompromitujesz twerdząc że nie bo k**** nie, bo Twitter prawdę ci powie  

Zarzucileś mi że daje sie manipulować, że w sumie gówno widziałem bo byłem tam krótko, ale jednocześnie za prawdę objawioną uznajesz filmik jakiegoś typka z netu w pomarańczowej bluzie sugerującej że jest rat-medem, choć nie widać jego twarzy, nie ma żadnych widocznych oznaczeń potwierdzających jego zawód ani nawet nazwiska mówiącego że 80% to ciemnoskórzy zabierający łóżka kobietom i jesteś zdziwiony że po tobie jadę? 

Sam po sobie jedziesz publikując takie brednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

No właśnie dlatego że "oglądasz przy kawce" i innym zarzucasz że nawet jeśli widzieli osobiście to nie mają racji! 

Ludzie z filmów nie widzieli na żywo, tylko józek z forum. Okej.

4 minuty temu, josephnba napisał:

A jak masz możliwość iść i zobaczyć jak sprawa wygląda faktycznie to po raz kolejny się kompromitujesz twerdząc że nie bo k**** nie, bo Twitter prawdę ci powie  

Ale ja wierzę, że tak jest. Widzę posty znajomych ze zbiórkami, widzę kumpla który ma żonę Ukrainkę i mieszkając i pracując w Tyrolu wsiedli w samochód czy samolot i zameldowali się na granicy z Ukrainą, założyli zrzutkę i pomagają. Dostali pewną kwotę ode mnie. Nie będę się chwalił jaką, ale oby wszyscy się tak kompromitowali. 

7 minut temu, josephnba napisał:

Zarzucileś mi że daje sie manipulować, że w sumie gówno widziałem bo byłem tam krótko, ale jednocześnie za prawdę objawioną uznajesz filmik jakiegoś typka z netu w pomarańczowej bluzie sugerującej że jest rat-medem, choć nie widać jego twarzy, nie ma żadnych widocznych oznaczeń potwierdzających jego zawód ani nawet nazwiska mówiącego że 80% to ciemnoskórzy zabierający łóżka kobietom i jesteś zdziwiony że po tobie jadę? 

Sam po sobie jedziesz publikując takie brednie

Czyli typowi z filmu nie można wierzyć, bo jest jebanym trollem, ale Tobie TRZEBA wierzyć, bo... no nie wiem co. Czy Ty się czytasz?

Byłeś w jednym miejscu. Zdałeś relację spisując ją na forum i na tej podstawie należy sobie wyrobić narrację.

Typ był w jednym (tym samym lub innym) miejscu. Zdał relację, ktoś go nagrał i na tej podstawie NIE MOŻNA wyrabiać sobie narracji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Piszą to oczywiście karynki żyjące z 500 plus.

Dam Ci 500 zł, wyżyj za to z dzieckiem przez miesiąc, a obiecuje ze będę Ciebie za ta kwotę utrzymywał do końca życia 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Ja wiem, że możesz się z tego śmiać ale to po pewnym czasie będzie realny problem. Te kobiety i dzieci trzeba będzie utrzymać. To będą duże kwoty. Tak więc Karynki może i płaczą ale beztroskie Janusze jak Ty zachowują się równie głupio nie patrząc na możliwe problemy. 

 

Kobiety pójdą do pracy, dzieci zawsze trzeba utrzymywać, a za kilka lat wyrosną z nich Polacy ukraińskiego pochodzenia co tez jest dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał:

Dam Ci 500 zł, wyżyj za to z dzieckiem przez miesiąc, a obiecuje ze będę Ciebie za ta kwotę utrzymywał do końca życia 

Kobiety pójdą do pracy, dzieci zawsze trzeba utrzymywać, a za kilka lat wyrosną z nich Polacy ukraińskiego pochodzenia co tez jest dobre 

Ja siebie ledwo mogę utrzymać, a co dopiero dziecko :)

 

Bardziej czepiam się tupetu lasek, które z 3 dzieci(każde z innym chlopem), alimentami, mopr/mops ciągną już przyzwoite siano, w życiu nie pracowały nawet w żabce i w mieszkaniu od miasta walą browar od rana, takie osoby piszą erraty o tym, że ukrainki nie powinny dostawać pieniędzy. Autentyczne posty ludzi z mojego miasta.

 

2 punkt racja, musimy nauczyć się z nimi zyc po prostu, przy naszym niżu demograficznym tez na tym skorzystamy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał:

Ja siebie ledwo mogę utrzymać, a co dopiero dziecko :)

 

Bardziej czepiam się tupetu lasek, które z 3 dzieci(każde z innym chlopem), alimentami, mopr/mops ciągną już przyzwoite siano, w życiu nie pracowały nawet w żabce i w mieszkaniu od miasta walą browar od rana, takie osoby piszą erraty o tym, że ukrainki nie powinny dostawać pieniędzy. Autentyczne posty ludzi z mojego miasta.

 

Znasz choć jedną taką osobę ale nie z opowiadań? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Znasz choć jedną taką osobę ale nie z opowiadań? :)

Jestem z Włocławka. Znam ze 30 takich osób, pol moich klas w podstawówce i gimbazie tak żyje. No, ale to kiepski wyznacznik, mówimy o polskim Detroit :). Tu dalej ogromne wpływy ma stare SLD, czas sie zatrzymał.

 

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/polskie-detroit-wywiad-z-piotrem-witwickim-autorem-ksiazki-znikajaca-polska/l1b98j5.amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reikai napisał:

Jestem z Włocławka. Znam ze 30 takich osób, pol moich klas w podstawówce i gimbazie tak żyje. No, ale to kiepski wyznacznik, mówimy o polskim Detroit :). Tu dalej ogromne wpływy ma stare SLD, czas sie zatrzymał.

 

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/polskie-detroit-wywiad-z-piotrem-witwickim-autorem-ksiazki-znikajaca-polska/l1b98j5.amp

Znasz 30 kobiet które mają trójkę dzieci z trzema różnymi facetami??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.