Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Deltuś napisał:

Litości. Chyba dołączę do hejterow Kurskiego. Ale to jest dno!!!! :)

I te 2 miliardy idą na tych aktorów i statystów? Skandal! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Deltuś napisał:

Chyba dołączę do hejterow Kurskiego

I ty próbujesz jeszcze kogoś przekonać, że nie jesteś pisiorem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#wszystkocorobipisjestzle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Deltuś napisał:

Będę zawsze. Jestem z tego dumny. :) i co teraz? 

Nic. Tak dla porządku ustalam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, fluber napisał:

#wszystkocorobipisjestzle :)

#pisniechcewyjsczue,tofakenews

Również pis 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/janusz-kowalski-w-2027-r-moze-byc-referendum-ws-wyjscia-polski-z-ue/wb6sk5c,79cfc278

Co prawda liczę na to, że do 2027 nie będzie śladu po partii zera w polskiej polityce, ale trochę przeraża mnie potencjalna śmierć Kaczyńskiego do tego czasu i ewentualne przejęcie władzy w partii przez Ziobre i jego bandę psycholi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Reikai napisał:

Również pis 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/janusz-kowalski-w-2027-r-moze-byc-referendum-ws-wyjscia-polski-z-ue/wb6sk5c,79cfc278

Co prawda liczę na to, że do 2027 nie będzie śladu po partii zera w polskiej polityce, ale trochę przeraża mnie potencjalna śmierć Kaczyńskiego do tego czasu i ewentualne przejęcie władzy w partii przez Ziobre i jego bandę psycholi.

Solidarna Polska to nie PiS, tylko banda świrów:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Deltuś napisał:

Fluber odcinający sie od prawicy (czytaj: lizanie dup*i) odc. 178 :)

Ja tylko dbam o PR PiS żeby nie stawiano między nimi znaku równości. Ziobro i czarnek są gorsi niż pandemia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Reikai napisał:

Również pis 

Mozesz spac spokojnie po smierci Kaczynskiego oni sie tam sami zjedza w walce o schede po prezesie - nie beda w stanie nic zrobic ponieważ nie beda mogli sie zjednoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Deltuś napisał:

Fluber odcinający sie od prawicy (czytaj: lizanie dup*i) odc. 178 :)

chyba wiekszosc wyborcow pis na tym forum odcina sie/krytykuje solidarna polske :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fluber napisał:

Ja tylko dbam o PR PiS żeby nie stawiano między nimi znaku równości. Ziobro i czarnek są gorsi niż pandemia

Czyli porzuciłeś ich Gowinowców dla "twardego jądra PiSu", szybko poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, fluber napisał:

Ja tylko dbam o PR PiS żeby nie stawiano między nimi znaku równości.

Oj, nie. Ziobro i Czarnek to uosobienie tego co w pisie najważniejsze - "prawa" i tradycji. Ziobro, Czarnek, deltuś to creme de la creme pisu.

8 godzin temu, fluber napisał:

są gorsi niż pandemia

Tu już pełna zgoda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, jack napisał:

Oj, nie. Ziobro i Czarnek to uosobienie tego co w pisie najważniejsze - "prawa" i tradycji. Ziobro, Czarnek, deltuś to creme de la creme pisu.

aha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Deltuś napisał:

"Lepiej być faszystą niż pedałem" :)

jedno nie wyklucza drugiego a nawet przybliża :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, julekstep napisał:

aha

Wiem, że zrobiło Ci się przykro, że cię pominąłem ale twoje miejsce jest u boku Terleckiego w grupie trolli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Deltuś napisał:

Akurat temat homo to twój konik. :)

raczej Twój - ponownie go rozkręciłeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Deltuś napisał:

Zacytowałem drogi koleżko. To, już twoja specjalność że coś próbujesz rozkręcić i szukasz homo u Ziobry i innych 

nie muszę szukać czyli znowu deltusiujesz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, fluber napisał:

Jak się dobrze rozejrzec i przeanalizować, to tam co drugi jest odklejony, w przeróżne strony.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-milion-euro-dziennie-od-dzis-polsce-nalicza-sie-unijna-kara,nId,5622289#crp_state=1

Śledzi ktoś ten temat?Jest inne wyjście z tego, niż "pis w rok zapłaci miliard złotych rocznie i nikogo to nie będzie obchodzić", "przestaną łamać prawo i się dostosują"?

Jakas szansa ze unia odpuści?

Btw. Jak to było?Ustawa nie miała wpływu na decyzję lekarzy, tak?

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-smierc-ciezarnej-30-latki-w-pszczynie-pisala-do-matki-zaczek,nId,5624280#crp_state=1

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reikai napisał:

Jak się dobrze rozejrzec i przeanalizować, to tam co drugi jest odklejony, w przeróżne strony.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-milion-euro-dziennie-od-dzis-polsce-nalicza-sie-unijna-kara,nId,5622289#crp_state=1

Śledzi ktoś ten temat?Jest inne wyjście z tego, niż "pis w rok zapłaci miliard złotych rocznie i nikogo to nie będzie obchodzić", "przestaną łamać prawo i się dostosują"?

Jakas szansa ze unia odpuści?

Btw. Jak to było?Ustawa nie miała wpływu na decyzję lekarzy, tak?

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-smierc-ciezarnej-30-latki-w-pszczynie-pisala-do-matki-zaczek,nId,5624280#crp_state=1

Ja wiem, że każda śmierć jest nieodżałowana ale mamy do czynienia z jednym przypadkiem gdzie  można było spokojnie podjąć inną decyzję na samym początku. I wiem, że teraz każdy przypierdzieli się do ustawy ale wydaje mi się, że mamy większe problemy. Dla przykładu z powodu cukrzycy i powikłań cukrzycowych w tym dniu zmarło około 80 osób. I nie ma krzyku w mediach. 

Robi się z tej pojedynczej tragedii cyrk na całą Polskę.  A to jest dalekie od realnych problemów jakie mamy. Dajecie sobą sterować jak marionetki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Sebastian napisał:

Ja wiem, że każda śmierć jest nieodżałowana ale mamy do czynienia z jednym przypadkiem gdzie  można było spokojnie podjąć inną decyzję na samym początku. I wiem, że teraz każdy przypierdzieli się do ustawy ale wydaje mi się, że mamy większe problemy. Dla przykładu z powodu cukrzycy i powikłań cukrzycowych w tym dniu zmarło około 80 osób. I nie ma krzyku w mediach. 

Robi się z tej pojedynczej tragedii cyrk na całą Polskę.  A to jest dalekie od realnych problemów jakie mamy. Dajecie sobą sterować jak marionetki. 

Na drogach czy przez nowotwory ginie więcej osób, niż na covid, a jednak ludzie mówią o tym drugim,  może dlatego że nikt cukrzykom nie stawia pod nos ustawy, która im wiąże ręce. Polityka to nie tylko kwestia liczb, ale i obyczajowe sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, jack napisał:

A Spurek i Jaś Kapela to uosobienie tego, co u przeciwników PiSu najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi