Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Artlan napisał:

Heroizmem to jest np. życie z jakimś ulanym onanistą czy innym skrajnym pisowcem. :) 

45 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, moja żona jest skrajnym pisowcem i życie z nią jest wspaniałe:) 

Ale gdyby była skrajnym onanistą, życie mogłoby być ultra-wspaniałe. Tak wynika z głębszej analizy treści.

 

Godzinę temu, Artlan napisał:

Jeb się na ryj, śmieciu. 

O, i mamy kolejny dowód przystosowania do merytorycznej dyskusji i egzystencji w formie dialogu partnerskiego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

I pewnie sądzisz, że ci ludzie uciekają ze swoich krajów bo tak bardzo im się w tych krajach podoba. 

Uciekają i później te prawa chcą wprowadzać w miejscach do których uciekają, to nie przed swoja religią i kulturą uciekają Jack. 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Highlighty w zupełności wystarcza:) 

Mogę Ci tylko powiedzieć że z boku to wygląda jakby trafił w Twój czuły punkt, a co z tym zrobisz to już nie moja sprawa;) 

Z boku to tak wygląda, że obaj nie są normalni i nie wiem który bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artlan napisał:

Fajny symetryzm, ale u mnie prowokacje i gównowpisy nie na temat to jednak mniejszość. :) 

 

Ale jak się obaj zgadacie to ten sam poziom reprezentujecie. Taki poziom który realnie oprócz igrzysk dla pozostałych czytelników nic dobrego nie wnosi. I jeszcze rozumiem jakby Was raz czy dwa poniosło ale Wy to macie regularne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieńmy temat. :) 

Proponuję zabawę - zakryjcie sobie prawą część tabeli (tą z wynikami głosowań), a następnie zapiszcie sobie, które projekty ustaw z pierwszej kolumny osobiście popieracie. Potem porównajcie w jakim stopniu dana partia głosowała w zgodzie z waszymi postulatami.

glosowania3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ja mówię o samej ciąży. To jest jednak 9 miesięcy które często wiążą się z dyskomfortem, poród który wiąże się z bolem oraz przerwa w karierze zawodowej która często przekłada się na ogromne straty finansowe. Gdybym był kobieta i zdecydował się na dziecko na aktualnym etapie swojej kariery zawodowej to pewnie byłbym na tym setki tysięcy złotych w plecy. 

Jasne ze są wyrzeczenia, ale urodzenie dziecka dla kobiety to coś do czego jakby natura je stworzyła fizycznie, psychicznie, biologicznie. Z powodu rożnych zmian hormonalnych to jest jakimś prawie ze konieczny etap rozwoju dla normalnego funkcjonowania fizycznego i psychicznego. Mało to takich co później ryczą ze dzieciaka nie mają? Urodzenie dziecka wydłuża życie

http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Bezdzietne-kobiety-zyja-krocej,1217.html

https://mamadu.pl/122765,sposob-na-dlugowiecznosc-jesli-masz-dzieci-mozesz-zyc-dluzej

Powołanie na świat osoby którą się będzie kochać jak nikogo innego - traktowane jako heroizm to taka typowa kobieca ściema w stylu jak to one w życiu pokrzywdzone ze wśród dyrektorów kobiet mniej niż mężczyzn.  Dawnymi czasy kobiety powoływały średnio 8-10 potomków za życia w warunkach gorszych niż mają psy w schronisku. To jesli teraz jest heroizm to co było wtedy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkonza napisał:

Mało to takich co później ryczą ze dzieciaka nie mają? 

Są też takie, które żałują macierzyństwa. Raczej nie ma reguły w tej kwestii. 

Cytat

Powołanie na świat osoby którą się będzie kochać jak nikogo innego - traktowane jako heroizm to taka typowa kobieca ściema w stylu jak to one w życiu pokrzywdzone ze wśród dyrektorów kobiet mniej niż mężczyzn.  Dawnymi czasy kobiety powoływały średnio 8-10 potomków za życia w warunkach gorszych niż mają psy w schronisku. To jesli teraz jest heroizm to co było wtedy.

A tu masz rację.

Heroizmem to się wykazała Agata Mróz, ale nie kobieta, która decyduje się na utrzymanie ciąży mając dobrą sytuację zdrowotną i materialną. To jest po prostu pewien etap w życiu, trochę trudny i wymagający parę wyrzeczeń, ale nazywanie tego heroizmem to gruba przesada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artlan napisał:

Znowu na wykopie cię zjechali i przylazłeś do swojego jedynego kolegi (znanego tutaj jako gorliwy obrońca pedofili)? :) 

 

I na wykopie, i tutaj spełniam swoją misje pogardy dla biednych prawiczków zaniedbanych higienicznie :) 

Nie spotkałem przegrywa, co popiera 500+, każdy z nich nienawidzi, że inni uprawiają seks, a on nie może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

I na wykopie, i tutaj spełniam swoją misje pogardy dla biednych prawiczków zaniedbanych higienicznie :) 

Smutne - masz dość szerokie pole pogardy a tak przypominając czasy „prawiczkowania” to nie wiem jak Wy ale to były piękne czasy i się je miło wspomina :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artlan napisał:

Są też takie, które żałują macierzyństwa. Raczej nie ma reguły w tej kwestii.

Różnica polega na tym ze to co dziecka nie mają płaczą bo je instynkt ciśnie, ze nie spełniły swojej roli do której natura naznaczyła i to dotyczy większosci bezdzietnych prędzej czy później.

Te drugie zaś (te w mniejszosci są) ryczą z powodów racjonalnych ze ograniczyły swoje możliwości, tylko nie ogarniają że gdyby jednak tego dziecka nie zrobiły to ryczałyby jeszcze bardziej z tych powodów z których ryczą te pierwsze.

9 godzin temu, Artlan napisał:

Heroizmem to się wykazała Agata Mróz, ale nie kobieta, która decyduje się na utrzymanie ciąży mając dobrą sytuację zdrowotną i materialną. To jest po prostu pewien etap w życiu, trochę trudny i wymagający parę wyrzeczeń, ale nazywanie tego heroizmem to gruba przesada. 

Heroizm to miałby miesce wtedy gdyby jakaś kobieta pomyślała "taka niska dzietnosc w Polsce, więc mi na dziecku nie zalezy, ale jednak zrobię to dla społeczeńśtwa, żeby tych dzieci było więcej" - to byłby heroizm, jednak kobiety tak nie robią, kobiety ma wewnętrzne poczucie że czegoś chce, czasem dziecka czasem "braku dziecka" i później realizuje te swoje potrzeby mając dziecko albo go nie mając. Czysto egosityczne skupienie sie na własnych potrzebach a nie żaden heroizm.  Oczywiscie póxniej te co się zdecydowały na dzieci próbują dogadywac tym co dzieci nie chcą ze jak tak mozecie ze" jestescie egoistki", ale w rzeczywistości obie grupy kierują się dokładnie tak samo własnymi potrzebami i jeśłi nazywać te co dzieci nie chcą egoistkami to te co maja też są egoistkami, które po prostu realizują potrzebę posiadania dziecka. To ze później pojawiają się wyrzeczenia i ze jest ciezko tego nie zmienia, tak samo jak kac nie zmienai tego ze dzień wcześniej mieliśmy ochotę się napić

3 godziny temu, RappaR napisał:

 że inni uprawiają seks, a on nie może :)

Myślę że przesadzasz, to wbrew pozorom delikatna i bolesna kwestia dla większosci facetów, a nie ze nielicznych. Takie nabijanie sie to jak cios ponizej pasa i potrafi naprawde zaboleć. Większość z nas prędzej czy później ma seksu albo za mało, albo nie taki jakiego by chcieli, albo nie z taką partnerką. Prawie wszystkich to dotyka i tego typu niezaspokojone potrzeby to jest krzyż który akurat niosą faceci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

intrygujące pytanie brzmi : jak zamierzają ich wszystkich upchnąć do tych 15 czołgów i 5 samolotów, jakie mają na wyposażeniu ?

 

Polska ma 863 czołgi, więcej niż Niemcy, Włochy i Francja razem wzięte.

Gdybyś chodził do szkoły, potrafiłbyś czytać liczby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.