Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Cardi napisał:

A PiS będąc w opozycji był za obcięciem opodatkowania benzyny :) 

PO teraz też jest, a nawet rozliczać chcą obecnych rządzących.

 

 Tak jak PiS przed 2015 :) 

Lol - Kaczyńskiego już mógł posadzić po 2007 jak Ziobro jako prokurator  „zwykłemu” posłowi Kaczyńskiemu wyjawiał tajemnice śledztwa . Kopią się po kostkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Lol - Kaczyńskiego już mógł posadzić po 2007 jak Ziobro jako prokurator  „zwykłemu” posłowi Kaczyńskiemu wyjawiał tajemnice śledztwa . Kopią się po kostkach :P

Od 2007 bez zmian, tylko się kwestiami wymieniają. A ludzie łykają, że postulaty z kampanii wyborczej to na prawdę lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Od 2007 bez zmian, tylko się kwestiami wymieniają. A ludzie łykają, że postulaty z kampanii wyborczej to na prawdę lol

Ogólnie odsuwanie od władzy, a potem rozliczanie, to program od 89 u wszystkich. Tyle, że jeszcze nikt nikogo nie rozliczył, bo inaczej wszyscy byliby rozliczeni po parę razy, a tak to są tylko odsuwani :)

W tym całym bagnie z gnoju, znalazł się facet od ekonomi który potrafi w gospodarkę na poziomie analitycznym.

Szczerze mu będę kibicował, nawet jak zasili szeregi PSL, co w moim odczuciu politycznym jest największym dziadostwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Ogólnie odsuwanie od władzy, a potem rozliczanie, to program od 89 u wszystkich. Tyle, że jeszcze nikt nikogo nie rozliczył, bo inaczej wszyscy byliby rozliczeni po parę razy, a tak to są tylko odsuwani :)

No to Magdalenka wiecznie żywa :) A że gawiedź onanizuje się słysząc, że Tuski i Kaczyńskie będą z siebie wytapiać tłuszcz jak "tamci" dojdą do władzy, to głosują.

I nic.

I tamci co mieli się dusić przed TS chcą rozliczać tych co rządzą.

I gawiedź głosuje.

I nic

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Od 2007 bez zmian, tylko się kwestiami wymieniają. A ludzie łykają, że postulaty z kampanii wyborczej to na prawdę lol

A dlaczego mają siebie wsadzać jak napuścili ludzi na siebie? przykład tego forum i loveryzm partii rządzącej jest psychopatyczny , dla Tusk żelazny elektorat PiSu jest tak na rękę jak żelazny elektorat PO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nom, to się w szpitalu jeszcze nigdy nie zdarzyło. 

Zdarza się cały czas na skutek błędów lekarskich, tu jednak nie było błedu. Lekarze wiedzieli ze płód umrze i sie nie pomylili. Motywowani jednak polityką wynikajaca z religii i źle rozumianego humanizmu czekali zamiast działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

Zdarza się cały czas na skutek błędów lekarskich, tu jednak nie było błedu. Lekarze wiedzieli ze płód umrze i sie nie pomylili. Motywowani jednak polityką wynikajaca z religii i źle rozumianego humanizmu czekali zamiast działać.

Lekarze w przypadku zagrożenia życia matki nie mają zakazu aborcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Lekarze w przypadku zagrożenia życia matki nie mają zakazu aborcji

No cóż, tego ze pojawi się zagrożenie życia akurat nie przewidzieli, albo przewidzieli ale zagrożenie było niewystarczajace by ryzkować później starcie z tymi którzy by ich atakowali za niepotrzebna aborcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, darkonza napisał:

No cóż, tego ze pojawi się zagrożenie życia akurat nie przewidzieli, albo przewidzieli ale zagrożenie było niewystarczajace by ryzkować później starcie z tymi którzy by ich atakowali za niepotrzebna aborcję

Skazali kogoś kiedyś w Polsce w szpitalu za cos takiego? 

14 minut temu, Reikai napisał:

@fluber od kiedy to płód, zwłaszcza uszkodzony ma wole życia?

Nie wiem. Ale wiem ze jak nie wiem to nie zabijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cardi napisał:

A PiS będąc w opozycji był za obcięciem opodatkowania benzyny :) 

PO teraz też jest, a nawet rozliczać chcą obecnych rządzących.

Ale w sprawach ideologicznych nie było tam dyscypliny partyjnej a lewe skrzydło nie miało jakiejś szczególnie wielkiej siły przebicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

w pisowskiej Polsce skazali jakiegoś urzędnika, za rozbicie przez nieodpowiedzialnych pilotów [przy biernej postawie prezydenta] samolotu z 96 duszami na pokładzie

Skazali go za zorganizowanie lotu na lotnisko które nie było odpowiednio wyposażone żeby prezydencki samolot mógł na nim wylądować.

Pilotów za rozbicie samolotu z wiadomych przyczyn nie skaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Skazali kogoś kiedyś w Polsce w szpitalu za cos takiego? 

Nie wiem. Ale wiem ze jak nie wiem to nie zabijam

No ja nie znam nikogo, kto taka wole miał w brzuchu matki, Ty zapewne tez nie. Za to znam osoby, które urodzily chory plod przez naciski i teraz cierpi i dziecko i mama. Jeżeli Ty byś miał ochotę marnować swoje życie opieka nad kimś, kto nigdy nie będzie miał normalnego, szczęśliwego życia lub co gorsza umrze 30 min po porodzie to proszę bardzo, ale po co skazywać innych na takie męczarnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

lot organizowała kancelaria prezydenta, czyli : niejaki pan Sasin we własnej osobie

Że, strony kancelarii prezydenta był to Pan Stasiak, który z równie wiadomych przyczyn co piloci również nie może stanąć przed sądem

1 minutę temu, Reikai napisał:

No ja nie znam nikogo, kto taka wole miał w brzuchu matki, Ty zapewne tez nie. Za to znam osoby, które urodzily chory plod przez naciski i teraz cierpi i dziecko i mama. Jeżeli Ty byś miał ochotę marnować swoje życie opieka nad kimś, kto nigdy nie będzie miał normalnego, szczęśliwego życia lub co gorsza umrze 30 min po porodzie to proszę bardzo, ale po co skazywać innych na takie męczarnie?

Nie słyszałem o obowiązku wychowywania dziecka po tym jak się je urodzi. 

Poza tym jestem za prawem do eutanazji więc jeżeli ta chora osoba będzie miała wolę śmierci to proszę bardzo. Ale nie wtedy kiedy nie może zdecydować sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Że, strony kancelarii prezydenta był to Pan Stasiak, który z równie wiadomych przyczyn co piloci również nie może stanąć przed sądem

Nie słyszałem o obowiązku wychowywania dziecka po tym jak się je urodzi. 

Poza tym jestem za prawem do eutanazji więc jeżeli ta chora osoba będzie miała wolę śmierci to proszę bardzo. Ale nie wtedy kiedy nie może zdecydować sama. 

A co z trauma matki, która musi urodzić coś, co za chwile umrze, ma 4 głowy i zdecydowanie nie można nazwać tego człowiekiem?Jak takie coś ma wiedzieć, że nie chce żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

A co z trauma matki, która musi urodzić coś, co za chwile umrze, ma 4 głowy i zdecydowanie nie można nazwać tego człowiekiem?Jak takie coś ma wiedzieć, że nie chce żyć?

Ja wiem ze to nie jest prosty dylemat. I też byłbym za tym żeby przypadki które w 100 procentach nie przeżyje poza organizmem matki traktowane były jako zagrożenie zdrowia matki. Z tym ze ja nie znam przypadku aborcji dziecka z 4 głowami a znam mnóstwo aborcji z powodu zespołu downa gdzie te dzieci często funkcjonują całkiem dobrze. A zespół downa to była główną przesłanka do aborcji z powodów eugenicznych. 

Też znam przypadki gdzie chore dziecko nie chce żyć. Znam jednak też przypadki gdzie taka osoba cieszy się życiem. Znam przypadki gdzie diagnoza była błędna, rodzice nie zdecydowali się na aborcję i mają zdrowe dziecko. Nie ma tu rozwiązania dobrego dla wszystkich, ale jeżeli mam wybierać między cierpieniem psychicznym i częściowo fizycznym pewnej liczby osób a życiem osób z których pewna liczba będzie chciała żyć a zostanie zabita w imię braku tego cierpienia, to wybiorę życie. To jedyna logiczna decyzja w tej sytuacji gdy odejmie się emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.