Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Gdzieś czytałem, że za 30 lat emerytura będzie wynosiła 30% ostatniej pensji, ale zarazem i tak za te 30% będzie emeryta stać na więcej, niż stać jest teraz. To prawda?

sugerujesz aż taki wzrost złotówki i jednoczesny spadek cen towarów?

#mokrysenlewicy

1 minutę temu, fluber napisał:

Zdjęcie

WTF?! 

zdjęcie bez kontekstu jest troche z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zdjęcie

Sam jestem przeciwko nowej interpretacji konstytucji, ale na miejscu Jarka nie wiem czy bym się nie wkur...ł i nie zrobił tak:

Nie posłuchał tego wyroku TK, ale też odebrał wyprawki szkolne, odebrał 500+, wrócił z podatkami dla ludzi ponizej 26 roku życia i na koniec podcierał sobie oko palcem, by sie towarzystwo troche ogarnęło.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

i tym chyba powinno sie całą sprawę zamknąć

ale podziemie aborcyjne, polskie czy turystyczne, ma się całkiem dobrze co z jednej strony boli przeciwników aborcji a z drugiej strony zwolennicy widzą bezsens całej szopki na pokaz.

Prawica zrobiła pierwszy krok ale miejmy świadomość tego, że to jest dopiero pierwszy krok a kolejnym będzie faktyczne zaostrzenie i ganianie kobiet obchodzących przepisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Prawica zrobiła pierwszy krok ale miejmy świadomość tego, że to jest dopiero pierwszy krok a kolejnym będzie faktyczne zaostrzenie i ganianie kobiet obchodzących przepisy. 

Różni fanatycy już przebąkuja o zakazie antykoncepcji

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

ale podziemie aborcyjne, polskie czy turystyczne, ma się całkiem dobrze co z jednej strony boli przeciwników aborcji a z drugiej strony zwolennicy widzą bezsens całej szopki na pokaz.

Prawica zrobiła pierwszy krok ale miejmy świadomość tego, że to jest dopiero pierwszy krok a kolejnym będzie faktyczne zaostrzenie i ganianie kobiet obchodzących przepisy. 

do tego nie dojdzie, żaden rząd, nawet tak niekompetentny jak ten nie narysuje sobie aż takiej duzej tarczy na plecach, nie maja do tego narzędzi, nie maja też czasu

taka ustawa to bankowy rozlew krwi na uliach i wtedy julek mógłby cieszyć gębę tekstem "a nie mówiłem, tacy sami jak USA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fluber napisał:

 

Super, nie ma to jak osoba z wykształceniem średnim poucza profesora. Pokolenie ZET w najlepszym wydaniu. 

A osoba z magistrem może pouczać profesora? Gdzie jest granica wg Ciebie? 

Niestety, w ostatnich latach, strasznie się zdewaluowało pojęcie eksperta, autorytetu. 

Używane jest wybiórczo, wtedy kiedy pasuje a jak nie pasuje nasz "autorytet" to bierzemy innego. 

Niestety rządzący bardzo się do tego przyczynili poprzez zupełny brak wsłuchiwania się w głosy ekspertów, ekspresowy sposób przeprowadzania zmian bez konsultacji i pouczanie ustami magistrów tych prawdziwych ekspertów, profesorów. 

@fluber a kto dla Ciebie jest autorytetem odnośnie Konstytucji? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

A osoba z magistrem może pouczać profesora? Gdzie jest granica wg Ciebie? 

Niestety, w ostatnich latach, strasznie się zdewaluowało pojęcie eksperta, autorytetu. 

Nie wiem, gdzie jest granica. Wiem natomiast, że student nie powinien pouczać profesora w jego dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

A osoba z magistrem może pouczać profesora? Gdzie jest granica wg Ciebie? 

Niestety, w ostatnich latach, strasznie się zdewaluowało pojęcie eksperta, autorytetu. 

Używane jest wybiórczo, wtedy kiedy pasuje a jak nie pasuje nasz "autorytet" to bierzemy innego. 

Niestety rządzący bardzo się do tego przyczynili poprzez zupełny brak wsłuchiwania się w głosy ekspertów, ekspresowy sposób przeprowadzania zmian bez konsultacji i pouczanie ustami magistrów tych prawdziwych ekspertów, profesorów. 

@fluber a kto dla Ciebie jest autorytetem odnośnie Konstytucji? 

 

Ze co proszę???!!!

 

A ekspert komplementujacy kreacje Pani Dudy!

A eksperci Komisji do spraw Zbadania przyczyn katastrowy smoleńskiej?

wyjdż i nie trzaskaj drzwiami CHAMIE!!!

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem, gdzie jest granica. Wiem natomiast, że student nie powinien pouczać profesora w jego dziedzinie. 

Ale czy to było w jego dziedzinie. Ta laska zarzucała mu brak kompetencji w orzeczaniu w TK nie w prawie pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.