Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, darkonza napisał:

Twierdzisz ze dochody wzrosły Ci w 2006 i do teraz są w miarę stabilne?

Nie. Zarzuciłes mi ze jestem freakiem zachlysnietym € teraz. A to było 14 lat temu. 

Teraz, RappaR napisał:

Że wśród osób, które spełniają Twój warunek (8k netto na miesiąc) i mój warunek(udzielają się w tym temacie) może się okazać, że ludzie popierający Trzaskowskiego są w mniejszości. I co wtedy zrobisz, bo mówiłeś, że wolisz mieć poglądy jak ci bogatsi. Zmienisz je na czas pisania w tym temacie? 

Forum koszykarskie nie jest medium które może zmienić moje poglądy o finansach. O grze Van Feeta tak. O zarobkach ... nie 

Edit @darkonza one oczywiście rosną. Fuj ze stabilne. 

I dlaczego tak nieistotny warunek udzielania się na forum nba ma równać się z zarobkiem minimum 8k?

Ps. Jestem w grupie bogatszych wiec jestem żywo zainteresowany aby chronić swoje interesy. Np nizszy podatek od nieruchomości lub dochodowy od 1os firm. Proste 

Jak wyliczył @fluber pozostałe 96,4 społeczeństwa to NIE interesuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Ignazz co chcesz udowodnić, ale nie tedy droga. Fajny chłopak jesteś, taki się wydawałes na spotkaniu w Wawie, a tu się zachowujesz trochę jak...hmm. Nie szata zdobi człowieka, a pieniądze o niczym nie świadczą. Teraz posmieszkuj trochę, ze pewnie jem suchy chleb i dlatego na forum o nba śmigam w temacie politycznym i zgrywam internetowego chojraka.

A próg który dałeś, to wyjątkowo odleciales, sytuacja w kraju jest zgoła inna i nie patrz na innych z góry, bo to właśnie ci biedni umysłowo i materialnie (wg Ciebie) dają Ci zarobić. Tak wlasnie działa gospodarka, chociażby nie wiem jakbyś się zaperzal, ze wszystko osiągnąłeś własnymi rękoma, ewentualnie z pomocą rodziców. Bez rynku byś ta idyllę zwana Grecja oglądał na Google images.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Nie. Zarzuciłes mi ze jestem freakiem zachlysnietym € teraz. A to było 14 lat temu. 

 

Zaraz tam "zarzuciłeś".

Spotykałem się z takimi reakcjami wśród "braci giełdowych" po ponadnormatywnym zysku. Bardzo mi się skojarzyło, jakbys jednorazowy duży biznes dobry zrobił i jednocześnie myślał ze teraz już zawsze bedzie tylko do przodu. Na giełdzioe takie myslenie szybko zabijało, w prawdziwej gospodarce na pewno tak nie jest ale lepiej zachować czujność.

13 minut temu, ignazz napisał:

Jestem w grupie bogatszych wiec jestem żywo zainteresowany aby chronić swoje interesy.

 

Twoim podstawowym interesem jest trwanie koniunktury. Jak ona bedzie to wszystko co masz bedzie coraz wiecej warte, jak koniunktura siądzie to wszystko co masz bedzie warte mniej. No i teraz: wydatki socjalne napędziły koniunkturę.

2 minuty temu, polskignom napisał:

 nie patrz na innych z góry, bo to właśnie ci biedni umysłowo i materialnie (wg Ciebie) dają Ci zarobić. Tak wlasnie działa gospodarka, chociażby nie wiem jakbyś się zaperzal, ze wszystko osiągnąłeś własnymi rękoma, ewentualnie z pomocą rodziców. Bez rynku byś ta idyllę zwana Grecja oglądał na Google images.

Włąsne ręce są mniej ważne od rąk które nas otaczają, dlatego łątwiej kase głupolowi zrobic w USA, niż przedsiębiorczemu, inteligentnemu wśród Aborygenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

 

Twoim podstawowym interesem jest trwanie koniunktury. Jak ona bedzie to wszystko co masz bedzie coraz wiecej warte, jak koniunktura siądzie to wszystko co masz bedzie warte mniej. No i teraz: wydatki socjalne napędziły koniunkturę.

Włąsne ręce są mniej ważne od rąk które nas otaczają, dlatego łątwiej kase głupolowi zrobic w USA, niż przedsiębiorczemu, inteligentnemu wśród Aborygenów

Nie do końca. Bardziej mi zależy na bezpieczeństwu prawno-politycznymU co pozwoli mi realizować nowe zagraniczne inwestycje. 

2 minuty temu, Mrtio napisał:

A po 40 lub 50 dawaj

Gość po 50 chyba łapie sie do grupy po 40 czy 30 wiec nie rozumiem prowokacji 

walczysz o prawa 50latkow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

 

Gość po 50 chyba łapie sie do grupy po 40 czy 30 wiec nie rozumiem prowokacji 

walczysz o prawa 50latkow ?

Nie tylko o prawa UB do godziwej emerytury. Może SB😁

http://kabaretos.pl/kabaret/skecz/filmik/kabaret-moralnego-niepokoju-falszywka-falszywa-teczka-sb-na-dyrektora/?id=842

Edytowane przez Mrtio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Tez lubię nasze spotkania choć są nieregularne. 
bede bronił tego poziomu zarobków dla Mężczyzn po 30stce

Ale czego chcesz bronić? 96 netto rocznie jako standardu w wieku 35 lat?  

Jest to osiagalne, przy sprzyjających okolicznościach i w najbardziej pożądanych zawodach, ale to nie jest standard / minimum / kto chce to może. Kilka %. Zwłaszcza, że ścieżki są zbetonowane duuuzo bardziej niż 20 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał:

Tez lubię nasze spotkania choć są nieregularne. 
bede bronił tego poziomu zarobków dla Mężczyzn po 30stce

Ja bym wprowadził 8 tys miesięcznie na rękę dla po 30. 64 tys po 40. I 512 tys po 50. 

Progresja niezbędna 

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Ale czego chcesz bronić? 96 netto rocznie jako standardu w wieku 35 lat?  

Jest to osiagalne, przy sprzyjających okolicznościach i w najbardziej pożądanych zawodach, ale to nie jest standard / minimum / kto chce to może. Kilka %. Zwłaszcza, że ścieżki są zbetonowane duuuzo bardziej niż 20 lat temu. 

Już tak bez trollowania. 60k netto w powiecie >>>100k netto w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Ja bym wprowadził 8 tys miesięcznie na rękę dla po 30. 64 tys po 40. I 512 tys po 50. 

Progresja niezbędna 

Już tak bez trollowania. 60k netto w powiecie >>>100k netto w Warszawie

Ale Warszawa to miasto na prawie powiatu - wszyscy 100k netto😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzemo napisał:

Ale czego chcesz bronić? 96 netto rocznie jako standardu w wieku 35 lat?  

Jest to osiagalne, przy sprzyjających okolicznościach i w najbardziej pożądanych zawodach, ale to nie jest standard / minimum / kto chce to może. Kilka %. Zwłaszcza, że ścieżki są zbetonowane duuuzo bardziej niż 20 lat temu. 

To jest tez ciekawy argument, jak na rynku było coco jambo, to naprawdę było łatwo „wyskoczyć„, teraz ci wyskakani mocno blokują młodych gniewnych i awanse nie są tak oczywiste jak kiedyś i nie trwają 2-3 lata, tylko dłużej. Wiec all in all teraz się więcej zarabia, ale kiedyś będąc w tych 3-4% różnica do reszty była sporo wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzemo napisał:

Ale czego chcesz bronić? 96 netto rocznie jako standardu w wieku 35 lat?  

Jest to osiagalne, przy sprzyjających okolicznościach i w najbardziej pożądanych zawodach, ale to nie jest standard / minimum / kto chce to może. Kilka %. Zwłaszcza, że ścieżki są zbetonowane duuuzo bardziej niż 20 lat temu. 

nie zgadzam się . oczywiście , czym wyższe zarobki tym bardziej ograniczona grupa ale myśle , że Ignazzowi chodziło o spełnienie . przy 8000 netto/Msc można pożyć a wystarczy w 3 lata ogarnąć sqla , jave a przy angielskim to wciągasz nosem , w sumie nie wydaje się to takie trudne tylko trzeba chcieć .i ogólnie reakcja forumowiczów jest zajebista , rzuciły się na niego wszystkie strony bo chłopakowi się w życiu udało , oskarża się o jakieś wywyższanie itp itd a chciał przekazać , że przy takim poziomie życia trochę nie halo jest stać w towarzystwie Rydzyka , Pawłowicz czy ludzi z Krakowskiego Przedmieścia . całkowicie go rozumiem , bo mam podobnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Koelner napisał:

przy takim poziomie życia trochę nie halo jest stać w towarzystwie Rydzyka , Pawłowicz czy ludzi z Krakowskiego Przedmieścia . całkowicie go rozumiem , bo mam podobnie :) 

Mordo 100% zgody. Po Twoich forumowych wystepach tez bym Cie w zyciu nie postawil w towarzystwie zadnego profesora uniwersyteckiego!

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

że przy takim poziomie życia trochę nie halo jest stać w towarzystwie Rydzyka , Pawłowicz czy ludzi z Krakowskiego Przedmieścia . całkowicie go rozumiem , bo mam podobnie :) 

Jesteś dużo za biedny, by móc Ciebie do Rydzyka porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.