Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

ja np Ciebie

Rappar josepha

fluber Szatana

itp itd

pełen pluralizm

nie wiedziałem ,że należysz do antypisu ale jak zwykle nie obroniłeś swojej tezy o jednym wyimaginowanym wrogu po stronie antypisu. szkoda , ponownie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Co mam sprecyzować? :) kto jest wrogiem antyPiS? :)

ANTY

PIS? :)

lol byłem pewien że on pyta o wyborców PiS.


Grubo.

EJ KOGO NIE LUBIĄ ANTYSEMICI?!?

Teraz, Koelner napisał:

nie wiedziałem ,że należysz do antypisu ale jak zwykle nie obroniłeś swojej tezy o jednym wyimaginowanym wrogu po stronie antypisu. szkoda , ponownie szkoda.

nie byłem w stanie ogarnąć że ktoś może zadać aż tak głupie pytanie - patrz wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

 

Co do TVP - dane świadczą o tym, że nigdy TVP nie poświęcała tyle czasu na chwalenie jednego kandydata. Tak więc nie - to nie jest taka sama sytuacja jak podczas poprzednich wyborów. Moim zdaniem argument słuszny. 

Ale ja mówię o poprzednich wyborach w ogóle ( parlamentarnych) a nie prezydenckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak Stephen curry wygrał jednogłośnie MVP to wygrał dlatego ze głosujący mają autorytarne zapędy? :)

zamiast docenić klasę Dudę i umiejętność pozyskania elektoratu pozytywnego, krytykujesz tych co głosowali i sugerujesz ze są gorsi od takich co głosują jak Ty. To smieszne:) 

lol, super porównanie jednogłośne zwycięstwo do 51-49%

Doceniam udział Jacka Kurskiego w tym co Ty nazywasz pozyskiwaniem przez Dudę pozytywnego elektoratu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Van napisał:

lol, super porównanie jednogłośne zwycięstwo do 51-49%

Doceniam udział Jacka Kurskiego w tym co Ty nazywasz pozyskiwaniem przez Dudę pozytywnego elektoratu. 

Ci co zagłosowali dzięki TVP to elektorat negatywny a nie pozytywny przecież. Zwłaszcza że wyborcy Dudy znacznie częściej dywersyfikacja media z których czerpią informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Czyli wyborcy Dudy głosowali za Duda a nie przeciw "pedalom"  A wyborcy Trzaskowskiego glosowali przeciw Ciemnogrodowi a nie za Trzaskowskim. 

To też pokazuje który sztab robił kampanię nienawiści a który pozytywna. 

Ale bzdura. To pokazuje tylko, że większość z głosów ludzi, którzy w pierwszej turze mieli innych kandydatów niż Duda i Trzaskowski w drugiej turze oddała głos na Trzaskowskiego. Dlatego z czystym sumieniem mogli powiedzieć,  że wybrali mniejsze zło i nie chcą Dudy jako prezydenta. To raczej pokazuje, że PiS ma żelazny elektorat i niewielkie możliwości pozyskiwania elektoratu od innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

nie byłem w stanie ogarnąć że ktoś może zadać aż tak głupie pytanie - patrz wyżej

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi.

mój błąd ciężko było mi wyobrazić w dyskusji , że porównujesz jednego wroga nsdap -> żydów do antypisu->pis , odjechany sposób myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ci co zagłosowali dzięki TVP to elektorat negatywny a nie pozytywny przecież. Zwłaszcza że wyborcy Dudy znacznie częściej dywersyfikacja media z których czerpią informacje

To sam nie wiem co gorsze fluber, bo to by oznaczało, że Ci pozytywni, nie Ci ogłupieni przez TVP naprawdę uważają Dudę za idealnego kandydata tak jak w tej ankiecie i na tym może lepiej zakończę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Van napisał:

To sam nie wiem co gorsze fluber, bo to by oznaczało, że Ci pozytywni, nie Ci ogłupieni przez TVP naprawdę uważają Dudę za idealnego kandydata tak jak w tej ankiecie i na tym może lepiej zakończę ;)

Zgadza sie. Ja nie oglądam TVP i uważam Dudę za idealnego kandydata:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Koelner napisał:

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi.

Koelner: 'potrzymaj mi piwo'

31 minut temu, Koelner napisał:

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi.

mój błąd ciężko było mi wyobrazić w dyskusji , że porównujesz jednego wroga nsdap -> żydów do antypisu->pis , odjechany sposób myślenia.

Przywolywanie nsdap i komunistow do gadki o polityce w PL AD 2020 to odjechany pomysl

Pelna zgoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Koelner napisał:

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi.

Czy jak postawie nogi na szynach a rekami złapie się trakcji to pojadę jak tramwaj? 

4 minuty temu, Koelner napisał:

ideał - to pojęcie względne i zdecydowanie masz postawioną nisko poprzeczkę 🤣

Kto wybrzydza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

już tu było kilka razy

wyborca PiS nie jest tak uwiązany do TVP jak wyborca Antypis do TVNu :) 

https://www.radiomaryja.pl/informacje/debata-z-udzialem-rafala-trzaskowskiego/ Czyt. Żydzi https://www.radiomaryja.pl/informacje/nie-dojdzie-do-debaty-miedzy-a-duda-a-r-trzaskowskim-a-bielan-kandydat-ko-stchorzyl/ czyt . Burżuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.