Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, julekstep napisał:

 

70cio latek z podstawowym to ten sam poziom co 30to latek magister zarządzania z wyższej szkoły c*** wie czego

 

ty , twoja stata i twoj stary to troche za mala proba zeby wyciagac takie wnioski .  czy ty czasem sam nie skonczyles jakiegos bzdeta w stylu :filozofia , socjologia ??  

placzesz juz ktorys raz ze tworzone sa podzialy wyksztalceni/niewyksztalceni a pozniej z p
ogarda wypowiadasz sie o duzej grupie ludzi  bo ci to pasuje do narracji.  

ci ludzie z wyzszej szkoly c*** wie czego  w wiekszosci skonczyli zwykle dzienne licea , technika  takie jak ty wiec nawet to ich wyroznia od 70 latka z podstawowym.

zazwyczaj wykonuja jakies  prace biurowe, awansuja a te wyzsze szkoly c*** wie czego koncza najczesciej zaocznie w swoich miejscowosciach w ktorych wykonuja prace.zdecydowanie wolalbym miec kontakt z pacujacym w biurze, banku absolwentem c*** wie czego niz z 70 latkiem z podstawowym czerpiacym wiedze glownie z tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2020 o 12:30, Koelner napisał:

Nie miałeś tak ? nie zdziwiłbym się jakby Jarek skorzystał z prawa pierwszej nocy z .... Jacusiem 

Ma się rozumieć, że 70-latek z wykształceniem podstawowym nie jest w stanie znieść się na taie wyżyny intelektualizmu jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Julek Ty bijesz jakieś rekordy głupot wypisywanych na godzinę czy coś w tym stylu ?

Dobrze wiesz, że korelacja wiek-mądrość tak nie działa. Po co piszesz głupoty w które sam nie wierzysz ? 

Czyli nie ma korelacji miedzy 'wiecej mlodych robi X' a 'wiecej wyksztalconych robi X'?

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mistrzBeatka napisał:

ty , twoja stata i twoj stary to troche za mala proba zeby wyciagac takie wnioski .  czy ty czasem sam nie skonczyles jakiegos bzdeta w stylu :filozofia , socjologia ??  

placzesz juz ktorys raz ze tworzone sa podzialy wyksztalceni/niewyksztalceni a pozniej z p
ogarda wypowiadasz sie o duzej grupie ludzi  bo ci to pasuje do narracji.  

ci ludzie z wyzszej szkoly c*** wie czego  w wiekszosci skonczyli zwykle dzienne licea , technika  takie jak ty wiec nawet to ich wyroznia od 70 latka z podstawowym.

zazwyczaj wykonuja jakies  prace biurowe, awansuja a te wyzsze szkoly c*** wie czego koncza najczesciej zaocznie w swoich miejscowosciach w ktorych wykonuja prace.zdecydowanie wolalbym miec kontakt z pacujacym w biurze, banku absolwentem c*** wie czego niz z 70 latkiem z podstawowym czerpiacym wiedze glownie z tvp.

Tak skonczylem bzdet (ale przynajmniej za free, ba! za doplata) - i wiesz do ktorej grupy jestem liczony? :)

I w zwiazku z tym ze nie jestem potencjalnym inzynierem NASA (jak zdecydowana wiekszosc wyborcow zarowno Dudy jak i Trzaskowskiego) to nie czuje wyzszosci wzgledem 70 latkow ktorzy mieli duzo mniejsze mozliwosci na skonczenie bzdeta te x lat temu.

Aha ja nie placze z powodow tworzenja tych podzialow. W tym wypadku po prostu smiesza mnie 'dzielacy'.

Fragmenty o 'starych' i probce pozwole sobie zignorowac - bo raz sa niesmaczne (no ale nie mam wygorowanych oczekiwan wzledem Ciebie w tym aspekcie), dwa srednio trafiles.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Ogólnie poza Kaczyńskim resztę można pocisnąć  na maxa  

Jakim trzeba być panowie zjebem aby na forum nba chwalić słabego dziada i jego dzieło życia. On wie co to nba? 

faktycznie jakim trzeba być zjebem żeby na forum nba w temacie 'polska scena polityczna' pisać  o polskich politykach a nie o nba

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zna języków obcych wiec nie wie co to. 

Teraz, julekstep napisał:

faktycznie jakim trzeba być zjebem żeby na forum nba w temacie 'polska scena polityczna' pisać  o polskich politykach a nie o nba

lol

Ok. Zmieniamy siebie wtedy i jesteśmy bytami równoległymi. Dział polityka to bardzo poboczny temacik 

Przecież ogólnie jesteście świetnie myślącymi facetami otwartymi na świat. Sxkoda ze w temacie polityka wspieracie miernotę i dacie się pokroić. Ja tam za Trzaska nie umieram. 

Dziękuje za dyskusje w dziale politycznym. 

4 minuty temu, julekstep napisał:

faktycznie jakim trzeba być zjebem żeby na forum nba w temacie 'polska scena polityczna' pisać  o polskich politykach a nie o nba

lol

O polskich ... co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

Tak skonczylem bzdet (ale przynajmniej za free, ba! za doplata) - i wiesz do ktorej grupy jestem liczony? :)

 

 

 

skonczyles bzdeta  ale nie przeszkadza ci to z pogarda wypowiadac sie o absolwentach innych bzdetow z wyzszej szkoly c*** wie czego . nice.

Cytat

I w zwiazku z tym ze nie jestem potencjalnym inzynierem NASA (jak zdecydowana wiekszosc wyborcow zarowno Dudy jak i Trzaskowskiego) to nie czuje wyzszosci wzgledem 70 latkow ktorzy mieli duzo mniejsze mozliwosci na skonczenie bzdeta te x lat temu.

niestety ale ludzie po 70 to czesto romantycy po komunie ,  nie dywersyfikuja zrodel informacji , wiekszosc z nich nie ogarnia internetow a ich podstawowym zrodlem informacji jest tvp.

jak za starych czasow wiadomosci na jedynce i panorama na dwojce.

sam pis traktuje tych ludzi jak idiotow , wystarczy poogladac pisowska telewizje i poziom propagandy. ci ludzie czesto nawet nie wiedza kto to jest bosak czy holownia bo skad maja wiedziec jesli ogladaja glownie pistv?  a w pis tv to andrzej dostal zdaje sie 90% czasu antenowego.

Cytat

Aha ja nie placze z powodow tworzenja tych podzialow. W tym wypadku po prostu smiesza mnie 'dzielacy'.

dlatego generalizujesz i juz 50 raz piszesz ze 70 latek z podstawowym = absolwent bzdeta po c*** wie czym

Cytat

Fragmenty o 'starych' i probce pozwole sobie zignorowac - bo raz sa niesmaczne (no ale nie mam wygorowanych oczekiwan wzledem Ciebie w tym aspekcie), dwa srednio trafiles.

masz jakis wzor na obliczenie ze 70 z podstawowym = absolwent bzdeta po c*** wie czym?  ja o takim nie  slyszalem wiec zalozylem ze czerpiesz wiedze ze swojego najblizszego otoczenia w koncu empiria>teoria

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

🥺

Szach mat panie. Co wybory ten sam mechanizm: ekipa jedzie w dzicz "Z kamerą wśród zwierząt". Tysiące darmowych trolli filmik rozpowszechnia. Podaje jako dowód na...... NIe wiadomo na co. Zachowaj ten filmik do wyborów w 2023 roku no chyba, że wtedy wyjdzie już nowy. Rację ma RAZ w swojej nowej książce, że w dużej części Polakom brak poczucia własnej wartości, stąd jakaś głupia próba odreagowywania na słabszych. W pewnych kręgach intelektualnych lewicy to rozumieją, ale jednak odwieczny kompleks polskiego zaścianka zwycięża.

21 minut temu, ignazz napisał:

Sxkoda ze w temacie polityka wspieracie miernotę i dacie się pokroić. Ja tam za Trzaska nie umieram. 

 

Wszyscy tu dalej żyją, w jednym kawałku. Nawet vasq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mistrzBeatka napisał:

skonczyles bzdeta  ale nie przeszkadza ci to z pogarda wypowiadac sie o absolwentach innych bzdetow z wyzszej szkoly c*** wie czego . nice.

Pomaga mi to być świadomym ile warte jest 'wyższe wykształcenie' w PL AD 2020 (a szczególnie jak się porównuje młodszych ze starszymi).

52 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

niestety ale ludzie po 70 to czesto romantycy po komunie ,  nie dywersyfikuja zrodel informacji , wiekszosc z nich nie ogarnia internetow a ich podstawowym zrodlem informacji jest tvp.

Jak widać romantycy przed 70tką ciągle nie przetrawili wyników badań z których wynika, że widzowie tvp częściej sięgają po inne media niż widzowie tvn :)

53 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

dlatego generalizujesz

a teraz przeczytaj całego swojego posta lol

55 minut temu, mistrzBeatka napisał:

masz jakis wzor na obliczenie ze 70 z podstawowym = absolwent bzdeta po c*** wie czym?  ja o takim nie  slyszalem wiec zalozylem ze czerpiesz wiedze ze swojego najblizszego otoczenia w koncu empiria>teoria

jeśli wśród osób 65+ 1 na 7 ma wyższe a wśród osób do 35 lat jest to praktycznie co druga osba to wzór nie jest jakoś specjalnie potrzebny

no chyba że potrzebujesz się poczuć lepszy od starszych -> krzyż na drogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Szach mat panie. Co wybory ten sam mechanizm: ekipa jedzie w dzicz "Z kamerą wśród zwierząt". Tysiące darmowych trolli filmik rozpowszechnia. Podaje jako dowód na...... NIe wiadomo na co. Zachowaj ten filmik do wyborów w 2023 roku no chyba, że wtedy wyjdzie już nowy. Rację ma RAZ w swojej nowej książce, że w dużej części Polakom brak poczucia własnej wartości, stąd jakaś głupia próba odreagowywania na słabszych. W pewnych kręgach intelektualnych lewicy to rozumieją, ale jednak odwieczny kompleks polskiego zaścianka zwycięża.

Jacek Kurski lubi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

ponad 40% 30-latkow ma wyzsze wyksztalcenie. ponad 50% 20-latkow studiuje. w grupie wiekowej do ktorej naleza, studiowanie to zaden wyczyn. ale na tle dzisiejszych 70-latkow moga poczuc sie adekwatnie do swojego ego.  nie wiem co Cie w tym tak bardzo dziwi.

Nie oceniam a tylko przypominam, że 20% wyborców PIS nie poradziło sobie z głosowaniem w wyborach samorządowych w 2014. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jack napisał:

Nie oceniam a tylko przypominam, że 20% wyborców PIS nie poradziło sobie z głosowaniem w wyborach samorządowych w 2014. 

Nie oceniam a tylko przypominam , że około 70 kilka procent lub więcej głosuje w więzieniach i aresztach na POKO.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mrtio napisał:

Nie oceniam a tylko przypominam , że około 70 kilka procent lub więcej głosuje w więzieniach i aresztach na POKO.  

Od razu zrobię atak wyprzedzający. W 2015 roku w psychiatrykach w pierwszej turze wygrał Komorowski. 

5 godzin temu, Koelner napisał:

Jacek Kurski lubi to.

Lubi zwłaszcza jak mu oglądalność Wiadomości podbijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.