Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
5 minut temu, fluber napisał:

ja to sie w ogole dziwie ze po moze zmienic kandydata bo przeciez nie zostaly rozpisane nowe wybory tylko ustalono nowy termin wczesniej rozpisanych wyborow

Ale majowych nie odwołano. To takie pół na pół na granicy prawa z obydwu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

ja to sie w ogole dziwie ze po moze zmienic kandydata bo przeciez nie zostaly rozpisane nowe wybory tylko ustalono nowy termin wczesniej rozpisanych wyborow

Tamte się odbyły, nikt ich nie odwołał ani nie przełożył terminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, josephnba napisał:

Skoro wyborcow PO nazywano lemingami, to jak należy (żeby było równie "grzecznie") nazwać wyborców PiS?

Napisałbym barany z racji tego że potulnie idą w stadzie, są potulne i raczej nie skore do jakiś wyskoków, ale niestety w naszej kulturze słowo baran jest jednoznaczne kojarzone z kimś głupim a ja nie chce tego sugerować, bo i tak nie myślę 

Jakieś pomysły?

Psy też są posłuszne i nie występują przeciwko swojemu panu ale to też jest kojarzone jednoznacznie, no i ja lubię psy 

 

Od zawsze się zastanawiam jak nazwać tych, którzy (PISZĘ POWAŻNIE!!!) uwierzyli w rewelacje pani Jolanty Rosiek. Nawet KOD-ski rdzeń opozycji nie dał się nabrać, nikt na tym forum tego tematu nie drążył z wyjątkiem jednej osoby. Domyślasz się może joseph o kogo chodzi?

W dniu 31.05.2020 o 14:41, fluber napisał:

jestem calkowicie blednie utozsamiany z jakims betonem pisowskim gdy w rzeczywistosci jestem raczej gowinowcem a rozne dzialania pisu krytykuje znacznie czesciej niz np quevas dzialania opozycji. 

Musiałem tę wypowiedź odnaleźć. Musiałem. Fluber - chcesz zostać przyjęty do jakiegoś elitarnego klubu, czekasz na razie w przedpokoju czy jak? 

W sumie na Gowinowca pasujesz. Jak Gowin - jesteś za, ale się nie uśmiechasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Joseph pisałeś, że na początku traktowałeś ją jak nawiedzoną, a potem coś się jednak zmieniło? W plotki uwierzyłeś, zakochałeś się w niej czy co ?

Na miejscu dudy zostałbym przy żonce, bardziej w moim typie

Politycy regularnie pukają laski więc nie byłbym zdziwiony gdyby Jędruś ja wytarmosil. Okazja czyni złodzieja a laska po jednym dwóch piosenkach mogła sobie coś wyobrazić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Okazja czyni złodzieja to jest to drugie powiedzenie, które jest tak głupie jak to winny się tłumaczy.

Przy pierwszym- każdy z nas powinien być traktowany jako złodziej przy wizycie w sklepie

Przy drugiej- powiedz komuś, że jest zoofilem, jak zacznie mówić, że nie to oznacza, że nim jest

Błagam, gdzie my zmierzamy?

Ale umiesz czytać ze zrozumieniem?

W sensie cały tekst nie jedno zdanie?

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-chce-aby-trzaskowski-ujawnil-zarobki-w-spolkach-miejskich/7s17nps

Pamiętam że za to ci się dzieje w resorcie nie odpowiada minister. W ratuszu tak. Więc wszystko się zgadza!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczenie własności to nie przemoc, ale ona stwierdziła że kradzież jest ok jak kradnie czarny. Ja rozumiem podatki, wywłaszczenia itp, coś co działa dla dobra ogółu ale kradzież dla doraźnego zysku? Kradniesz jedzenie to ok, ale 55" to nie jest produkt niezbędny do życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, fluber napisał:

ja to sie w ogole dziwie ze po moze zmienic kandydata bo przeciez nie zostaly rozpisane nowe wybory tylko ustalono nowy termin wczesniej rozpisanych wyborow

Nie do końca.  https://pkw.gov.pl/uploaded_files/1589173994_uchwala-nr-129.pdf

Żeby cały myk był w ogóle możliwy PKW musiała uznać, że nie było kandydatów :)

W związku z tym mam pytanie: czemu tylko Trzaskowski musi zbierać te 100 tys podpisów a inni nie muszą ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
58 minut temu, polskignom napisał:

Tymczasem sprzedaż detaliczna w kwietniu w Pl spadek 9,9% r/r, a w UE 18%.

Po to był przeprowadzony "lot do domu".

Cytat

Zatrzymano mężczyznę, który groził śmiercią kandydatowi Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Współpracownicy Rafała Trzaskowskiego mówią Wirtualnej Polsce, że informacje o planach zamachu na włodarza Warszawy mieli od środy, gdy ogłoszono wybory prezydenckie. Policja niezwłocznie zajęła się sprawą

Cytat

Policja w Warszawie pod nadzorem prokuratury okręgowej szuka autora gróźb kierowanych wobec Łukasza Szumowskiego - podało RMF FM. W związku ze sprawą wszczęto śledztwo.

Śledczy sprawdzają adres mailowy poczty, z którego wysłano wiadomość do kancelarii Ministerstwa Zdrowia. Szefowi resortu grożono śmiercią

Nigdy nie zrozumiem tej grupy ludzi.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.