Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, darkonza napisał:

W państwie robotników pałowano robotników.

W państwie przedsiębiorców pałuje sie więc przedsiębiorców

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25929558,ko-palki-zamiast-tarczy-antykryzysowej.html?_ga=2.40298663.448873540.1587827964-169549402.1585045051#S.koronawirus-K.C-B.3-L.1.male

To mnie nawet rozbawiło:

"pałki przeciwko ludziom, którzy walczą o swoich pracowników" - Ci przedsiębiorcy to nie dla siebie tak, oni po to by zrobić dobrze swoim pracownikom, prawdziwie święci ludzie

Przedsiębiorcy wszystkich krajów łączcie się! :)

 

Szczekać możesz, bylebyś nie gryzł ręki która Cię karmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignazz napisał:

Julek. Zgodzisz się jednak mimo takiej wymijajacej lub cynicznej odpowiedzi ze to nie jest zdrowa sytuacja niezależnie od tego czy partia X to taka a partia Y to taka.

Już to pisałem -> tak, teraz TVP jest bardziej zafiksowane na partię rządzącą -> ale wolę sytuację kiedy mamy dwie mega zafiksowane tuby stojące po dwóch stronach barykady, niż kiedy te tuby były trochę bardziej wyważone, ale wszystkie grały w jednej drużynie (darujmy sobie pls arguemtny w stylu 'ale przeciez PiSy miały REPUBLIKĘ' lol)

Więc nie tyle choroba się pogłębiła co po prostu się zmieniła -> i mi taka odpowiada bardziej (ofc też chciałbym, żeby wszyscy w tv mówili samą prawdę, całą dobę, ale już jestem za duży żeby w takie coś wierzyć :)).

28 minut temu, ignazz napisał:

ktory to by nie był scenariusz i która to by nie była frakcja polityczna to dla nas szaraków bardzo zły omen. 
wiec totalnie nie rozumiem wyczuwalnego zadowolenia z tego faktu jak wszyscy tracimy na tym. Monopol pogarsza jakość bo zamyka krytykę, konkurencyjność czy jako taka kontrole. Serio cieszy to Ciebie? 

akurat obecna TVP to telewizja, która przekonuje przekonanych -> totalnie mnie to nie martwi. (btw - serio wierzysz, że PO zdołałoby od siebie przekonać tę część elektoratu uzależnioną od newsów z TV, której jakiś czas temu chcieli zabierać dowody, wyzywali od ciemnogrodów, moherów itepe?)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podział PiS PO totalnie nie obchodzi. Chodzi mi o prosty mechanizm ze jezeli ktoś coś pieprzy i to w koszmarnym stylu to widz niezależnie od upodobań politycznych o tym się dowie. Pisze o wartościach uniwersalnych i prostych. Bez zaangażowania politycznego tu lub tam. Mam świadomość podziału w Polsce gdzie naturalnym dosyć wyznacznikiem jest to kto jaki kanał ogląda. Nie dziwi Ciebie tyle złych komentarzy dotyczących TVP ? Tak złe nie było nigdy. I to mnie martwi. Straciliśmy jako obywatele jakiekolwiek czucie tematu i narzędzia do kontroli polityków. PiS gra swoje fałszywe nuty w tvpis a po gra swoje gierki w odwracaniu uwagi mówiąc o PiS-ie. Oba scenariusze są koszmarne tymczasem sprawiasz wrażenie osoby wyjątkowo zadowolonej. Jesteś w swoim życiowym prime zapewne jezeli chodzi o wolność zarobki zdrowie i chęci. Co nie zmienia faktu ze jesteśmy fatalnie zarządzani jako państwo i społeczeństwo. Mnie to martwi chociaż w wielu aspektach jestem tez w prime dzięki swojej uczciwej pracy i stad bardzo zadowolony. 

Dzięki sobie a nie dzięki temu gdzie żyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
9 minut temu, polskignom napisał:

Może to się wydać głupie, ale chyba każdy ma taka klasę polityczna na jaka zasługuje ;) 

Jako jednostka możliwe, że nie, ale jako ogół owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Nie dziwi Ciebie tyle złych komentarzy dotyczących TVP ?

Od czasu upadku Diduszki żadne armaty antypisowe mnie już nie dziwią.

17 minut temu, ignazz napisał:

Pisze o wartościach uniwersalnych i prostych.

W kontekście tv? Grubo.

Telewizja kłamie. Nie ufaj reklamie.

18 minut temu, ignazz napisał:

Tak złe nie było nigdy.

Spoko. Jutro będzie jeszcze gorzej. Przynajmniej według części przekazów.

19 minut temu, ignazz napisał:

Straciliśmy jako obywatele jakiekolwiek czucie tematu i narzędzia do kontroli polityków.

Nie można stracić czegoś czego się nie posiada.

20 minut temu, ignazz napisał:

sprawiasz wrażenie osoby wyjątkowo zadowolonej. Jesteś w swoim życiowym prime zapewne jezeli chodzi o wolność zarobki zdrowie i chęci. Co nie zmienia faktu ze jesteśmy fatalnie zarządzani jako państwo i społeczeństwo. Mnie to martwi chociaż w wielu aspektach jestem tez w prime dzięki swojej uczciwej pracy i stad bardzo zadowolony. 

🤔🤔🤔 

aha - skoro dzięki uczciwej pracy możesz być w prime to chyba państwo nie jest fatalnie zarządzane?

22 minuty temu, ignazz napisał:

Jesteś w swoim życiowym prime

pls - w prime to ja byłem jakieś 10+ lat temu jak byłem przystojny i chudy :P

23 minuty temu, ignazz napisał:

Dzięki sobie a nie dzięki temu gdzie żyje. 

aha - to pojedź sobie do przysłowiowego Zimbabwe i tam realizuj swój prime wyłącznie sam przez się

Nie znam Twojej konkretnie sytuacji, ale podobne bzdurki (o tzw 'kowalach swojego losu') najbardziej śmieszą u ziomków prowadzących przysłowiową 'firmę po ojcu'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

byłbyś bardziej błyskotliwy, stawiając przewrotną antytezę, iż jestem bogatym człowiekiem pracując w istocie na rzecz PIS

pls

o tym, że jesteś pisowskim trollem za pieniądze (zarabiającym lepiej od flubera) pisałem już ze 2 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, quevas napisał:

wybory prezydenckie mylisz nagminnie z wyborami mistera/miss wiejskiej potupajki, a w gratisie przykładasz jedną z najbardziej rozpowszechnionych form deprecjacji i wywierania presji przez tłum na jednostkę, czym już zupełnie trywializujesz temat

Ten mister potupajki musi jeździć na inne remizy i tam ładnie się uśmiechać i wiedzieć co chce powiedzieć, co chce oddać a z czym wrócić. Uśmiechać się MKB potrafi, ale wyartykułować coś dla siebie (dla nas) wydaje się, że jest poza jej zasięgiem. Nie chcę takiego prezydenta

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kucio napisał:

 

Głównie chodzi o to, że zgodnie z prawem nie mogą wydać oświadczenia o nieprawidłowości wyborów, które się nie wydarzyły, ponieważ ich nieodbycie się powoduje, że nie można złożyć protestu wyborczego na którego podstawie wydaje się wyrok o nieprawidłowości wyborów - lol  <- niezły kwiatek wyszedł z tego.

ja osobiscie tego nie rozumiem. wyborow przeciez nikt nie odwolal, wiec nie wiem na jakiej podstawie sad mialby stwierdzic ze sie nie wydarzyly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
15 minut temu, polskignom napisał:

Stara banda w PiS-ie sama sobie winna. Sasiny i Kaczyńskie tego świata przejechały się na wyborach i fajnie by było jakby zniknęły za jakiś czas z polskiej mapy politycznej razem z Grzesiami i Donaldami tego świata z drugiej strony.

Otóż to.

1 minutę temu, fluber napisał:

ja osobiscie tego nie rozumiem. wyborow przeciez nikt nie odwolal, wiec nie wiem na jakiej podstawie sad mialby stwierdzic ze sie nie wydarzyly?

A możesz oddać głos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
9 minut temu, ignazz napisał:

Teraz jak się pogłębi zamieszanie zapewne kurs złotego spadnie. Ciekawe co na to frankowicze. 

WHO dopłaci do kredytu.

Cytat

"Rzeczpospolita" ustaliła jednak nieoficjalnie, że kryzys w Zjednoczonej Prawicy został zażegnany, a Porozumienie pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim, a Jarosławem Gowinem zostało utrzymane.

Czyli raczej nie będzie wyborów 23.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.