Skocz do zawartości

FAQ dla nowych


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Sylvinho. napisał:

Czy doświadczenie ma jakiś wpływ na zawodników ?

W sensie czy zawodnik X z rozegranymi 10 sezonami będzie miał większy wpływ na drużynę od gracza Y z 3 rozegranymi sezonami ? Zakładam oczywiście, że skille tych zawodników są na podobnym poziomie.

Na pierwszy rzut oka raczej tego nie widać, ale to trzeba by było dokładne badania przeprowadzić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Na pierwszy rzut oka raczej tego nie widać, ale to trzeba by było dokładne badania przeprowadzić. :D

Wy coś pewnie wiecie :D

Ogólnie w pewnym managerze piłkarskim silnik działał w takim systemie, że młodsi zawodnicy z mniejszym doświadczeniem grający wokół graczy z wyższym doświadczenirm podczas meczów zyskiwali od nich pewną sumę punktów expa przez co ich wpływ na grę był wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Wy coś pewnie wiecie :D

Ogólnie w pewnym managerze piłkarskim silnik działał w takim systemie, że młodsi zawodnicy z mniejszym doświadczeniem grający wokół graczy z wyższym doświadczenirm podczas meczów zyskiwali od nich pewną sumę punktów expa przez co ich wpływ na grę był wyższy.

To tu raczej takiej zależności nie ma, szybciej jak już to doszukiwalbym się po prostu tego, że w PO Ci bardziej doświadczeni sobie lepiej radzą.

Pamiętam chociażby taką historię z początków kariery Hilla, że Nets po RS byli na 7 miejscu i doszli do ECF gdzie prowadzili z Sixers 3:1 i byli o krok od finału, a po RS nikt ich nie brał na poważnie. Tak pierwsze skrzypce grali 37letni Mayo i chyba 35 Belinelli, a młodziutki Hill był 3 opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Czynnik losowy, matchupy?

Pamiętam jak Howard Thimpkins mi się w G7 finałów z Bulls zesrał, ile to było 1/21 z gry? A to był doświadczony zwodnik w szczycie prime. 

Chodzi mi o to że niektórzy w PO co roku dużo słabiej wyglądali, może to ich skillset nie pasował do PO.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Czy jak zawodnik gra duże minuty, to jest bardziej podatny na kontuzje? (W FM zmęczony zawodnik częściej się kontuzjował).

Może nie ma na to wpływu 'zmęczenie', ale z wiadomych przyczyn zwiększając minuty zwiększasz ryzyko kontuzji :) (ale imho tak samo się to zwiększa jeśli gracz gra 15->20 min jak wtedy kiedy gra 35-40 min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jakie są zasady wymian. Chodzi mi o zgodność z CBA różnic w kontrakcie i możliwości oddania dopiero co pozyskanego gracza w pakiecie. Czy tu można wymieniać dowolnie czy tak jak w beGM gdy musisz połączyć to w multiwaya 

@Krzemo @julekstep 

10% różnicy jakoś przechodzi.

Graczy dopiero co pozyskanych można oddawać (nie można ich z kolei cutować - to dopiero po 30 dniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dyskretnie podejrzeć aktualna listę FA? Spurs oddali 4 graczy a wzięli 2. Warto brać jakieś mięso pod kosz. Wystarczy ze będzie szybki jak Exel silny jak Shaq i punktował jak AI. Więcej życzeń brak no może poza tym ze za minimum 

Oczywiście cały czas mowa o defensywnym centrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Gdzie można dyskretnie podejrzeć aktualna listę FA? Spurs oddali 4 graczy a wzięli 2. Warto brać jakieś mięso pod kosz. Wystarczy ze będzie szybki jak Exel silny jak Shaq i punktował jak AI. Więcej życzeń brak no może poza tym ze za minimum 

http://simbasket.pl/html/

Season -> Free Agents

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Na stronie są obecni FA (nazwa teamu to ostatni team danego gracza)

Dasz radę ręcznie zmienić Staty Podkolzinovi. Wezmę go pod warunkiem ze mu zmienisz liczby na te o których wspominaliscie. Nie grałem wcześniej z Wami i nie miałem szans go widzieć w akcji w roli mvp. Dajta popatrzeć 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Dasz radę ręcznie zmienić Staty Podkolzinovi. Wezmę go pod warunkiem ze mu zmienisz liczby na te o których wspominaliscie. Nie grałem wcześniej z Wami i nie miałem szans go widzieć w akcji w roli mvp. Dajta popatrzeć 😂

Dogadamy się 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.