Skocz do zawartości

FAQ dla nowych


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Dobra, dobra, ale jakie ja plany miałem transferowe z 50 mln$ w cutach! :P 

w BeGM też niektóre praktyki jak np. afera stashowa ucinaliśmy z miejsca, mimo cześciowego oburzenia tych, którzy inwestowali, by zyskiwać na tym haniebnym procederze i korzystali z dziury w regularnie.

Jeśli sprawa Ewinga zacząco odbija się na zabawie, to komisarze nie mają na co czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zią mój roster za rok to: S.Jackson, Ewing, Nash, Brand, 3x1st round picki = 7 graczy za projected +- 77,2mln. Bez tej kasy z cutowania to tu niestey wuj, a nie wymiany będę raczej mógł robić :P 

Trudno, przeżyję, ale Duranta mi tam wylosujcie na osłodę.

Przecież pisałeś gdzieś, że idziesz po Odena :D

ale Ewing, Nash i Brand spadaja po kolejnym sezonie, to już będą spokojnie kontrakty do opchniecia, spadającego Nasha to może nawet jakiś team walczący desperacko o PO wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bez zabawy z kasą z cutów bardzo ciężko to widzę, strasznie ograniczone pole manewru będę miał z ich specyficznymi umowami, niskim % różnicy w $ w wymianach które akceptuje gra oraz z tym, że będę tuż przy luxury finansowo. Dogranie czegokolwiek z banału zmienia się w mission impossible, trochę w pysk dla mnie ta zmiana jednak :P 

Druga sprawa to taka, że będą teamy czyszczące salary pod kolejne FA i wtedy spadający Nash czy Brand za coś na dwuletniej umowie też może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nash, Brand, Ewing, ehhh tęskni nam po nich w Portland :(( rozumiem ze z wrzucaniem kolejnych deali muszę czekać do 00:40 na koniec pendingu z Pacers? @SlaKB czy mogę to zrobić po wieczornych wynikach? 

Możesz wrzucić, ale jak ktoś przebije do 00:40 ten poprzedni deal to i tak nie dojdzie do skutku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Już Ci napisałem w poprzednim poście dlaczego zmiana z cutami przy tym co mam to utrudnia do poziomu impossible :) 

Żądamy zniesienia luxury (Celtics) i zasad % przy transferach Celtics w przyszłym sezonie!

Ja mam pewien pomysł na częściowe rozwiązanie tej sytuacji z cutami, zobaczymy czy to dojdzie do skutku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ciekawostka jaką właśnie odkryłem (próbując wprowadzić zmiany @gimmie)

w PO - NIE MOŻNA ZMIENIAĆ IL (więc z 12tką z którą wchodzicie gracie całe PO - niezależnie od kontuzji)

 

i przy okazji apel o pilnowanie tego (masa osób tego w ogóle nie robi i potem komisze muszą rzeźbić wg uznania) - jak macie 12 + x grajków to musicie ustawić x graczy na IL. Zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

ciekawostka jaką właśnie odkryłem (próbując wprowadzić zmiany @gimmie)

w PO - NIE MOŻNA ZMIENIAĆ IL (więc z 12tką z którą wchodzicie gracie całe PO - niezależnie od kontuzji)

 

i przy okazji apel o pilnowanie tego (masa osób tego w ogóle nie robi i potem komisze muszą rzeźbić wg uznania) - jak macie 12 + x grajków to musicie ustawić x graczy na IL. Zawsze.

Można, nie słuchajcie go

Serio pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.