Skocz do zawartości

FAQ dla nowych


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, julekstep napisał:

Siema kasztany z BeGM.

Niniejszym zapraszam do jedynej na świecie ligi NBA uniezależnionej od prawdziwego NBA:

http://e-nba.pl/forum/194-simbasket/

są wolne teamy!

xD

Gdzie się zgłaszać?

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

BeGM bez propagandy

Jaja sobie robisz mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Gdzie się zgłaszać?

@SlaKB @Krzemo @julekstep

sami prawilni forumowicze w zarządzie! :P 

 

ale w skrócie - forumowy manager bazujący na silinku starutkiej gry 'Fast Break Basketball' (tbh jedna z dwóch sensownych serii 'managerów NBA' - bardzo tego brakuje)

Masz team, masz csv ze swoimi graczami, który wrzucasz do excela i masz dokładne staty + taka stronka - http://simbasket.pl/html/ do ogólnego podglądu + jeszcze jedna dla graczy (gdzie ustalasz taktykę). Robisz trejdy pewnie podobnie jak tutaj. Głowna różnica, że wyniki meczów + FA (podpisy) zależne są od 'gierki' (więc względnie obiektywne).

Mało czasu się poświęca (poza FA, gdzie jest trochę więcej do roboty) a jest przyjemna.

I w końcu ktoś musi zniszczyć lamusów z 76ers, bo mają 7 tytułów w 9 lat (i zawsze moi Magic dostają od nich po drodze chamski wpierdol :(

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Można tam kupić Wigginsa? 

jeszcze nie trafił u nas

w kolejne FA będzie klasa draftu z Durantem :)  (ale na niego raczej nowi gracze szans nie mają, bo zawodowi tankerzy ostro walczą)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Czasem zaglądałem na stronki wyników i ich nie rozumiałem totalnie przeglądając składy 

To generalnie jest długa historia i jest trochę tłumaczenia. Może @julekstep ma ochotę nakreślić historię :D

ale liga działa nieprzerwanie od 2004 lub 2005 roku, myślę że to najlepsza rekomendacja.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.