Skocz do zawartości

Sezon NBA zawieszony


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Kubbas napisał:

ale szal na bundeslige juz troche spadl, tak samo bedzie po tych 8 meczach rs, a kazdy mecz Ziona mial straszny hype, na pewno w PO wygeneruje duzo kasy

Szal na bundeslige spadł, bo wjechała ekstraklasa.

I generalnie wciąż się zastanawiam skąd u Was taka maniana z tym hajpem i w ogole. Jak na moje, to dobre 50% potencjalnych odbiorców ma na głowie bardziej co będzie robić jutro i co do gara włożą, a nie czy Zion wazy 140 czy 160 kg. Już nie wspominam z litości o tych fajerwerkach na ulicach w stanach teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

Szal na bundeslige spadł, bo wjechała ekstraklasa.

I generalnie wciąż się zastanawiam skąd u Was taka maniana z tym hajpem i w ogole. Jak na moje, to dobre 50% potencjalnych odbiorców ma na głowie bardziej co będzie robić jutro i co do gara włożą, a nie czy Zion wazy 140 czy 160 kg. Już nie wspominam z litości o tych fajerwerkach na ulicach w stanach teraz.

ty tak powaznie z ekstraklapą?

jak chce zobaczyc jak chlopy sie kopia po glowach to odpalam UFC

8 minut temu, january napisał:

Niby czemu? Raczej i tak Pelicans są wydymani, bo mieli naprawdę banalny terminarz pod koniec RS, a im teraz spotkania z najgorszymi teamami w lidze odpadają. Byli faworytami do 8 seedu w projekcjach (uwzględniających właśnie ten terminarz).

no mieli terminarz latwy, ale terminarz nie gra

patrzac na to co juz bylo rozegrane Memphis mialo zasluzona przewage, a teraz nagle maja z kims grac o po kto jest 4 mecze za nimi

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Oczywiście, że gra. Memphis nabiło sobie przewagę właśnie na znacznie łatwiejszym terminarzu.

gdybasz sobie w tym momencie, nie raz taki terminarz byl zdradliwy

ja mowie o stanie faktycznym, bilans mecze wygrane mecze przegrane, memphis jest postawione w nieuczciwej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie, nie gdybam - modele projekcji wyników dawały Pelicans ze względu na terminarz większe szanse na PO niż Memphis.

Stan faktyczny jest taki, że Memphis nabili sobie więcej W z słabiutkimi teamami, a czekały ich znacznie trudniejsze mecze do końca RS. 

Wedle Twojego myślenia: "Pels mają bilans 2-3 po meczach z 2x Bux , 2x Lakers i Clippers, zostały im mecze z Pistons 2x, Cavs 2x i Warriors. Memphis mają bilans 3-2 po meczach  z Pistons 2x, Cavs 2x i Warriors, zostały im mecze z 2x Bux , 2x Lakers i Clippers  ----> Memphis okradną jeśli w tym momencie mając lepszy  bilans nie wejdą od razu do PO!!!!!"

I tak Memphis zyskali najwięcej na skróceniu sezonu. 

Modele projekcji to gdybania jakbys nie wiedzial, polegaja na przypisywaniu zespolom nie rozegranych meczy

stan faktyczny jest taki ze Memphis mialo duza przewage nad konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Wedle Twojego myślenia: "Pels mają bilans 2-3 po meczach z 2x Bux , 2x Lakers i Clippers, zostały im mecze z Pistons 2x, Cavs 2x i Warriors. Memphis mają bilans 3-2 po meczach  z Pistons 2x, Cavs 2x i Warriors, zostały im mecze z 2x Bux , 2x Lakers i Clippers

Czemu liczysz akurat porażkę mem z gsw, a nie zwycięstwo? Poza tym z Lakers grali już 4x w tym sezonie i ostatni mecz krótko przed przerwaniem sezonu wygrali. Za to pels mają 2-2 vs gsw także nie jest powiedziane, że ze słabymi, by (zgodnie z prrognozami) wygrywali. 

Zobaczmy teraz wschód. Magic mieli mieć też łatwy kalendarz do końca. Mają teraz 5,5 meczu przewagi nad wizards. Nets chyba 6 meczów przewagi. W normalnym układzie nie było szans tego odrobić a teraz to tylko 1.5/2 mecze i w play-in możesz wskoczyć. 

Imho, Kubbas ma rację. Te aż 4 mecze różnicy to jest bardzo niesprawiedliwa opcja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Myślę, że to najbardziej sprawiedliwa opcja z realnie możliwych

no to już jestem w stanie bardziej zrozumieć (ale zdanie moje znasz :)), niż... jest sprawiedliwe, bo mem mieli łatwiejszy terminarz i dlatego mają taką przewagę. 

19 minut temu, january napisał:

lol, to był przykład totalnie znikąd, pokazujący jak bzdurne jest "teraz mają tyle, więc to stan faktyczny, są skrzywdzeni"

No, ale tak samo założenie, że dla mem to i tak dobry scenariusz, bo projekcje mówiły, że pels ich wyprzedzą też nie jest super argumentem. 

Można dużo mówić, ale prawda jest taka, że teamy walczące na zachodzie miały dosyć sporą stratę do mem, a teraz nic nie muszą odrabiać, wystarczy utrzymać tą różnicę, a i tak ktoś zagra play-in przed PO. Na wschodzie wizards też dostali dar od losu. 

25 minut temu, january napisał:

Wolałbym dogranie całego RS pod kątem Pelicans niż obecny system. Memphis najwięcej i tak zyskują*, jak ktoś liczył że im NBA rozłoży nogi teraz by sobie weszli do PO to już inna sprawa. I tak mają teraz mocny handicap, jak to spartolą to cóż, naprawdę nie będą wtedy zasługiwać na PO.

*ewentualnie Blazers dzięki powrotowi z kontuzji graczy.

No tu ewidentnie najwięcej zyskują blazers. O grizzlies bym tak nie powiedział. Teraz nikt nie musi do nich odrabiać. Wystarczy utrzymać różnicę i być najlepszym z tych +/- 3 zespołów, a w play-in wszystko może się zdarzyć. 

Też bym wolał pewny rs, bo wtedy nie byłoby żadnego gadania o terminarzu itd. 

ps. Btw sorki, że odpowiedź z tak opóźnionym zapłonem, ale idę akurat przez miasto i nie ma czasu nic napisać 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Harden, Kawhi i inni milionerzy wolą stracić część pensji niż dać się zamknąć na 2 miesiące bez klubów ze striptizem.

Reszta to wymówki.

Dla mnie spoko. ja tam bym grał bez nich - dla mnie żadna strata. Gorzej jakby ktoś z Miami nie chciał grać. ;) 

@rw30

Raczej do tego nie dojdzie, ale wg mnie presja by była na niegrających gwiazdeczkach. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kubbas napisał:

Podobno 30 do 40 graczy oburza sie ze w takich czasach gdzie sa protesty czarnych oni nie chca grac

i nie podoba im sie ta cala izolacja w Orlando

i podobno glownie to ze to Orlando a nie inne miasto 

A to nie jest całkowita izolacja? W sensie przed po i w trakcie meczów? Gdzieś chyba tak czytałem, jeżeli tak jest, to co za różnica czy Orlando czy Kurwimiłowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

To teraz chodzi o orlando czy blm? Bo ja się już pogubiłem, jak pozwolą im zostać w domu, to zaraz któryś coś ze stripclubu przyniesie i sezonu nie dograja.

i o to i o to

najbardziej pojebany jest Carmelo prawie ze plakal o angaz w lidze i o granie a teraz sie zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.