Skocz do zawartości

2020 ROTY


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Grizz doczłapią do PO to nie ma tutaj miejsca na dyskusję (tzn i tak raczej nie ma, ale wtedy to już w ogóle NIE MA).

Ze swojej strony chciałbym zapropsować Nunna - kolo nie wybrany w drafcie a robi grube minuty w S5 mocnego teamu. Imho w głosowaniu powinien być przed Jubym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPJ może skończyć jako 3 najlepszy gracz tej klasy rookie, ale nie jest w S5 rookie tego sezonu. 

Początek był nie ukrywajmy słaby, od stycznia jest już dużo lepiej, ale też trochę opuścił, było też parę meczów z małymi minutami etc. Najważniejszy jest jego rozwój i to ile będzie w stanie dać no w Playoffs z ławki, ale taki PJ ma na pewno overall lepszy sezon, nie jest to nic kontrowersyjnego. 

Morant Nunn Hunter Zion PJ/Clarke

Jakoś tak pewnie widziałbym piątkę. Najlepszy center tego draftu gra za małe minuty przez Sabonisa i Turnera niestety. 

RJ mnie zawsze irytuje gdy coś Knicks włączę, więc dlatego wolę Huntera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Nie. Po prostu oglądam też inne drużyny :) 

przecież wiadomo, ze ja go nie typuje do top5 głosowania, bo raz, kogo obchodzą miejsca od 2-50 w tym czymś?

dwa - mówię o tym co pokazuje pomimo faktu, że typek prędzej był typowany do kalectwa przez problemy z plecami(ai3 na początku rs mówił, że mu też zaraz stopa odpadnie), a fizycznie wygląda staszliwie, bardzo silny, minięcie, elitarna zbióra coraz lepsza D

od 28 grudnia gdy dostał na stałe większe minuty robi w 19mpg 11/6 na 53%fg 46%3P 63TS 61efg

per36 20/11/2/1/1

na jak dla Cb PJW robiacy w 2020 na 31 min 11pkt na 43fg daje to samo w ataku, to jakoś chyba nie zacznę żałowaç, że oglądam tylko Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morant pierwszy. Zion drugi.

Ja jednak byłbym za akcją w stylu "Kidd/Hill" jeżeli Zion dociśnie konkretnie śrubę do końca roku. Byłoby to sprawiedliwe i dawało smaczek na następny sezon, gdzie jeden drugiemu chciałby coś udowodnić.  

Jednak pojawił się tutaj ważniejszy temat: pierwsze rysy w braterstwie Jokiciowców  👏 Czyżby rozłam kolektywu z powodu "rookiego"? 🔥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na jak dla Cb PJW robiacy w 2020 na 31 min 11pkt na 43fg daje to samo w ataku, to jakoś chyba nie zacznę żałowaç, że oglądam tylko Nuggets

Zaryzykuję tezę, że MPJ grający te minuty co PJW, wśród takich kasztanów jak PJW nie utrzymałby obecnych %

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież wiadomo, ze ja go nie typuje do top5 głosowania

 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma top5 bez MPJ

🤔

7 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Jednak pojawił się tutaj ważniejszy temat: pierwsze rysy w braterstwie Jokiciowców  👏 Czyżby rozłam kolektywu z powodu "rookiego"? 🔥

od zawsze są :P 

Nie ma u nas tego unity co u Was w Knicks Zone 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Zaryzykuję tezę, że MPJ grający te minuty co PJW, wśród takich kasztanów jak PJW nie utrzymałby obecnych %

zaryzykuję tezę, że jesteś strasznie kontrowersyjny, napisałeś totalną głupotę nt. naszego Unicorna, porównując go do typka, który w tym sam okresie gra na kasztańskich % i jeszcze mnie pocisnąłeś brzydkim baitem pod lajki

ja wiem, że teraz trzeba szukać alternarywy, ale to było niegrzeczne

😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

zaryzykuję tezę, że jesteś strasznie kontrowersyjny, napisałeś totalną głupotę nt. naszego Unicorna, porównując go do typka, który w tym sam okresie gra na kasztańskich % i jeszcze mnie pocisnąłeś brzydkim baitem pod lajki

ja wiem, że teraz trzeba szukać alternarywy, ale to było niegrzeczne

😘

a i tak są to (nie licząc centrów) najlepsze procenty w Hornets - w takim otoczeniu gra PJW i robi robotę

MPJ pokazał fajny potencjał, ale w gruncie rzeczy to on się póki co wygrzewa w cieple GOATa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Rui jakimś runem doczłapie Wizz do PO (przy lekkiej pomocy Beala ofc) to imo może być czarnym koniem w wyścigu.

 

Na ten moment to Morant, Zion, i Nunn imo. Gdyby Terence Davis dostawał więcej minut byłby imo czwarty, piątkę by zapełniał Clarke.e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.