Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, julekstep napisał:

oryginalny prztyczek ma uzasadnienie

Podobnie jak gong wymierzony Rapparowi. 

Nie wiem czemu fluber zgłosił te ,,groźby". W dekalogu nie ma takiego zakazu a konstytucję prawdziwy pisowiec używa jako podpałkę do grilla przy którym żłopie Harnasia ze swoimi niewykształconymi i niepracującymi kolegami.

Za to w Starym Testamencie jest fragment, którzy nakazuje nie pi*****ić się z takich krnąbrnymi osobnikami:

Księga Powtórzonego Prawa 21:18-21
Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu». Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze. Usuniesz zło spośród siebie, a cały Izrael, słysząc o tym, ulęknie się.
Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Artlan napisał:

Podobnie jak gong wymierzony Rapparowi. 

Nie wiem czemu fluber zgłosił te ,,groźby". W dekalogu nie ma takiego zakazu a konstytucję prawdziwy pisowiec używa jako podpałkę do grilla przy którym żłopie Harnasia ze swoimi niewykształconymi i niepracującymi kolegami.

Za to w Starym Testamencie jest fragment, którzy nakazuje nie pi*****ić się z takich krnąbrnymi osobnikami:

Księga Powtórzonego Prawa 21:18-21
Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu». Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze. Usuniesz zło spośród siebie, a cały Izrael, słysząc o tym, ulęknie się.

Je babka z dziadkiem obiad i w pewnej chwili dziadek ryp babkę w łeb. Babka na to:
- Stary za co?!
- A bo jak se przypomnę, żeś ty cnoty nie miała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artlan napisał:

Nie wiem czemu fluber zgłosił te ,,groźby". W dekalogu nie ma takiego zakazu a konstytucję prawdziwy pisowiec używa jako podpałkę do grilla przy którym żłopie Harnasia ze swoimi niewykształconymi i niepracującymi kolegami

Ja obraziłem kilku forumowiczów, Ty obrażasz 8 mln Polaków, pewnie dlatego gadasz o tym kto ile widział cipek (by ukryć fakt ile Ty ich widziałeś :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kucio napisał:

Ja bym chciał pogratulować @darkonza, który swoimi kontrowersyjnymi, lecz często rzeczowymi postami, wydaje się, że awansował z grona postrzegania forumowego dna przez innych do bycia postrzeganym jako normalny user! Moje gratulacje! Piszę to bez ironii, bo ja cenię bardzo sobie Twój unikatowy punkt widzenia i fajnie, że nie jesteś w tych wyliczankach już podawany!

A to z Darkonzą były jakiekolwiek problemy kiedykolwiek poza tym, że był wyzywany przez jakiś prymitywów? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kucio napisał:

Ja bym chciał pogratulować @darkonza, który swoimi kontrowersyjnymi, lecz często rzeczowymi postami, wydaje się, że awansował z grona postrzegania forumowego dna przez innych do bycia postrzeganym jako normalny user! Moje gratulacje! Piszę to bez ironii, bo ja cenię bardzo sobie Twój unikatowy punkt widzenia i fajnie, że nie jesteś w tych wyliczankach już podawany!

Jego powinno się usunąć z art.256 K.K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kucio napisał:

Ja bym chciał pogratulować @darkonza, który swoimi kontrowersyjnymi, lecz często rzeczowymi postami, wydaje się, że awansował z grona postrzegania forumowego dna przez innych do bycia postrzeganym jako normalny user! Moje gratulacje! Piszę to bez ironii, bo ja cenię bardzo sobie Twój unikatowy punkt widzenia i fajnie, że nie jesteś w tych wyliczankach już podawany!

darkonza to mega inteligentny gosc ktory moze czasem troche przegina w swoich intelektualnych eksperymentach ale zawsze daje do myslenia nawet w sprawach, wydawalo by sie, oczywistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kucio napisał:

Ja bym chciał pogratulować @darkonza, który swoimi kontrowersyjnymi, lecz często rzeczowymi postami, wydaje się, że awansował z grona postrzegania forumowego dna przez innych do bycia postrzeganym jako normalny user! Moje gratulacje! Piszę to bez ironii, bo ja cenię bardzo sobie Twój unikatowy punkt widzenia i fajnie, że nie jesteś w tych wyliczankach już podawany!

Nic się nie zmieniło. Po prostu to co na początku wydaje się absurdalne, później jest tylko bardzo dziwne , kontrowersyjne z czasem moze zacząc się wydawać prawdopodobne i nawet nie głupie, dalej idąc staje sie możliwe, a na koniec moze okazac sie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał:

Jego powinno się usunąć z art.256 K.K.

Lepiej zmienic treść artykułu i kiedyś to się stanie

2 minuty temu, fluber napisał:

jeszcze daleka droga do tego miejsca:)

Człowiek sie głupi rodzi i odrobine mniej głupi umiera wiec nie kazdy bedzie miał szczescie dotrzec do tego punktu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, darkonza napisał:

Lepiej zmienic treść artykułu i kiedyś to się stanie

Z władzą która udając antykomunistów robi dokładnie to samo z mediach, daje wysokie stanowiska komuchom i wprowadza zapisy prawa bliskie tym z czasów PRL faktycznie może się tak stać 

Ale na szczęście fluberow i deltow centrów na tym świecie jest zbyt mało żebyście wrócili do pełni władzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.