Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

To przykry obrazek pokazujący stan psychiczny sporej części społeczeństwa. Ze zwykłych objawów grypopodobnych będą robić straszną chorobę i jeszcze będą się tym publicznie chwalić. Nie pomoże to zbytnio w walce z chorobą jedną i drugą. Ten sam Nizinkiewicz pisał kiedyś coś o nieodpowiedzialności niezaszczepionych, którzy według jego wiedzy mieli stanowić 99,1% chorujących.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Koelner napisał(a):

ten to ma misję życiową 🤣🤣🤣

wypada tu tylko zacytować:

W dniu 14.06.2023 o 23:16, Vice-kontorezerwowe napisał(a):

@DLT_Braddock

k*rwa, że Ci się chce...

nie zauważyleś, że plyniesz już tylko Ty samotnie na tym statku?

wszyscy inni już dawno zgineli od 5 dawki Pfizera, albo od napromieniowania 5G 

juanlaugh.gif

 

dawaj do innego lokalu, to już powoli gaszone są światła.

chyba,że lubisz samemu, po ciemku.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

wypada tu tylko zacytować:

 

Nie czytałeś o czym dyskutowali Nizinkiewicz i dwie Panie Dziennikarki? Lekarz powiedział że jest dużo zakażeń, dużo ludzi choruje także, juleczku i kelnerku - dbajcie o siebie, dystans, dezynfekcja, maseczka.  :)

POWRÓT DO NORMALNOŚCI - niektórzy wciąż nie powrócili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Nie czytałeś o czym dyskutowali Nizinkiewicz i dwie Panie Dziennikarki? Lekarz powiedział że jest dużo zakażeń, dużo ludzi choruje także, juleczku i kelnerku - dbajcie o siebie, dystans, dezynfekcja, maseczka.  :)

POWRÓT DO NORMALNOŚCI - niektórzy wciąż nie powrócili. 

pełna zgoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka bo ja mam objawy mocnej grypy od ponad tygodnia plus zero smaku i wechu...://// a na roczku mlodego tyle dobroci do szamania i nic...

 

ps sczepiony 3 razy na sars cov, a sama akcja zaczela sie po szczepieniu na grype...

ogolnie te supernowoczesnebialko w sensie ta technologia to pfizer mial ja juz w 91 albo 92...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

pełna zgoda!

Patrz niżej Juleczku na wypowiedź Wujka Wójcika. Tylko potwierdził.  Dobry ze mnie człowiek , bardzo was lubię na tym forum i po prostu ostrzegam was, że covid znowu szaleje. Dbajcie o siebie  :) Przeszukaj domowe zakamarki i czas znowu wyciągnąć maseczki. Bądź odpowiedzialny, szczep się, chociaż przeciw grypie  :)

4 minuty temu, Wujek Wójcik napisał(a):

Beka bo ja mam objawy mocnej grypy od ponad tygodnia plus zero smaku i wechu...://// a na roczku mlodego tyle dobroci do szamania i nic...

 

ps sczepiony 3 razy na sars cov, a sama akcja zaczela sie po szczepieniu na grype...

ogolnie te supernowoczesnebialko w sensie ta technologia to pfizer mial ja juz w 91 albo 92...

 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To żyje. I wróciło😵‍💫

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30379024,poranna-rozmowa-gazeta-pl-gosciem-immunolog-dr-pawel-grzesiowski.html#s=BoxOpImg3

Jedyna nadzieja w Ukraińcach, może rozhuśtają desant i jakąś ofensywę na drugim brzegu Dniepru to pismaki będą mieć ciekawsze zajęcie i zaraza kolejny raz przegra z wojną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, DRK napisał(a):

To żyje. I wróciło😵‍💫

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30379024,poranna-rozmowa-gazeta-pl-gosciem-immunolog-dr-pawel-grzesiowski.html#s=BoxOpImg3

Jedyna nadzieja w Ukraińcach, może rozhuśtają desant i jakąś ofensywę na drugim brzegu Dniepru to pismaki będą mieć ciekawsze zajęcie i zaraza kolejny raz przegra z wojną.

Jest tego więcej sporo, ale nie jest to masowa epidemia, po prostu nowa jednostka chorobowa.

Serio, jak nie ufasz lekarzom, popytaj jakiś ratowników jeżdzących na karetce jak wyglądały fale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Jest tego więcej sporo, ale nie jest to masowa epidemia, po prostu nowa jednostka chorobowa.

Serio, jak nie ufasz lekarzom, popytaj jakiś ratowników jeżdzących na karetce jak wyglądały fale.

 

Rilaks. Akurat nie piję do lekarskiej kasty😉. Zdecydowanie bardziej do presstytutek. Jak w lutym/ marcu  ( wiosenna fala) 2022 czołgi Putina były pod Kijiowem to medialnie temat zarazy spadł na dziesiąty plan. Jak Ukraińcy odbijali Kupiansk i szczegolnie Chersoń rok temu (jesienna fala) to była cisza. Może ten wirus atakuje tylko kiedy na wojnie spokój?

Ba, ja nawet jestem zgadzam się poniekąd z Grzesiowskim. Mnie zastanawia czy gdyby jutro zrobic 100000 testów  będzie 10 tys pozytywnych. Zróbmy 1 mln testów i może będzie 100000 tys pozytywnych. Tylko nie wiem  co miałoby to dać. 

Trochę zgaduję, ale ciekaw jestem Twojej opinii czy gdyby zacząć masowe testy to nie wyszloby np +/- 10% pozytywnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Rilaks. Akurat nie piję do lekarskiej kasty😉. Zdecydowanie bardziej do presstytutek. Jak w lutym/ marcu  ( wiosenna fala) 2022 czołgi Putina były pod Kijiowem to medialnie temat zarazy spadł na dziesiąty plan. Jak Ukraińcy odbijali Kupiansk i szczegolnie Chersoń rok temu (jesienna fala) to była cisza. Może ten wirus atakuje tylko kiedy na wojnie spokój?

Ba, ja nawet jestem zgadzam się poniekąd z Grzesiowskim. Mnie zastanawia czy gdyby jutro zrobic 100000 testów  będzie 10 tys pozytywnych. Zróbmy 1 mln testów i może będzie 100000 tys pozytywnych. Tylko nie wiem  co miałoby to dać. 

Trochę zgaduję, ale ciekaw jestem Twojej opinii czy gdyby zacząć masowe testy to nie wyszloby np +/- 10% pozytywnych. 

Możliwe, teraz to faktycznie jest to trochę cięższa grypa i tyle. 

Różnica jest taka, że teraz praktycznie karetek z duszącymi się covidami nie ma, a kiedyś były z nimi kolejki. Po prostu. Miałem chyba z trzy zapalenia płuc covidowe przywiezione przez karetkę od zeszłego marca. A pracuję dużo na SORach 

I nawet jakby wyszedł milion covidów, trudno. Są poradnie, idź na wizytę do swojego lekarza rodzinnego. 

Serio popytaj jak wyglądało na karetkach jak nie wierzysz jak to wyglądało z SORu.

 

Teraz jest tego więcej, ale nie jest to wielkim problemem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DRK napisał(a):

Ba, ja nawet jestem zgadzam się poniekąd z Grzesiowskim. Mnie zastanawia czy gdyby jutro zrobic 100000 testów  będzie 10 tys pozytywnych. Zróbmy 1 mln testów i może będzie 100000 tys pozytywnych. Tylko nie wiem  co miałoby to dać. 

Trochę zgaduję, ale ciekaw jestem Twojej opinii czy gdyby zacząć masowe testy to nie wyszloby np +/- 10% pozytywnych. 

ten grzesiowski jest sk****synem jakich malo. powinien trafic do pierdla za to swoje pi****lenie. przez takich cynicznych c***kow jak on, mielismy w polsce 200+ tysi nadmiarowych zgonow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 16:14, RappaR napisał(a):

Możliwe, teraz to faktycznie jest to trochę cięższa grypa i tyle. 

Różnica jest taka, że teraz praktycznie karetek z duszącymi się covidami nie ma, a kiedyś były z nimi kolejki. Po prostu. Miałem chyba z trzy zapalenia płuc covidowe przywiezione przez karetkę od zeszłego marca. A pracuję dużo na SORach 

I nawet jakby wyszedł milion covidów, trudno. Są poradnie, idź na wizytę do swojego lekarza rodzinnego. 

Serio popytaj jak wyglądało na karetkach jak nie wierzysz jak to wyglądało z SORu.

Pracujący na karetkach chyba chcieli poczuć się tak samo docenieni jak lekarze i lekarki, którzy zbudowali narrację o tym, że są na wojnie. Uwielbienie tłumów, filmiki w mediach, darmowe pizze i dodatki pieniężne. Narrację o kolejkach karetek zbudowano na podstawie jednego zdjęcia z listopada 2021 roku - podobny schemat jak z ciężarówkami z Bergamo. Statystyki wyjazdów karetek z  tych lat w porównaniu do lat przed mówią zupełnie co innego. Poza tym karetka wyjeżdżająca do pacjenta w domu stała tam dobrą godzinę - zabawy w wymazy i robienie testów aż wyjdzie pozytywny (które w cudowny sposób wykrywały jednego wirusa na kilkaset), potem wracała na bazę i musiała być ozonowana. Personel medyczny z czasów świętego covida żyje w takiej samej bańce jak najemnicy z Polski walczący za kasę na Ukrainie. A symbolem tych czasów nie jest zdjęcie przemęczonego lekarza z oddziału tylko zdjęcie starej babci która patykiem wali w okno przychodni.

Dla niektórych tęsknota za tymi czasami jest wciąż żywa - pracownicy SOR w Rybniku zamknęli oddział bo tak się wyszczepili, że złapali ostatnio katarek i nie chce się im przychodzić do pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Narrację o kolejkach karetek zbudowano na podstawie jednego zdjęcia z listopada 2021 roku

To ciekawe :) Bo ja sam mam trzy takie zdjęcia z różnych dyżurów :)

13 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Poza tym karetka wyjeżdżająca do pacjenta w domu stała tam dobrą godzinę - zabawy w wymazy i robienie testów aż wyjdzie pozytywny

Test się robiło w trakcie jazdy karetką i trwał ~2 minuty.

14 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Pracujący na karetkach chyba chcieli poczuć się tak samo docenieni jak lekarze i lekarki,

Wszyscy kłamią, tylko Ty jeden i Putin ostatnią dwójką sprawiedliwych na świecie.

14 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

pracownicy SOR w Rybniku zamknęli oddział bo tak się wyszczepili, że złapali ostatnio katarek i nie chce się im przychodzić do pracy. 

Popieram - uważam, że powinni zabrać L4, w szczególności Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

. A symbolem tych czasów nie jest zdjęcie przemęczonego lekarza z oddziału tylko zdjęcie starej babci która patykiem wali w okno przychodni.

Nie w okno tylko w parapet.

 

I zdecydowanie zadaje to kłam wrażej narracji, że na Pdkp kozaczyli i nie bali się zarazy😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

To ciekawe :) Bo ja sam mam trzy takie zdjęcia z różnych dyżurów :)

Test się robiło w trakcie jazdy karetką i trwał ~2 minuty.

Wszyscy kłamią, tylko Ty jeden i Putin ostatnią dwójką sprawiedliwych na świecie.

Popieram - uważam, że powinni zabrać L4, w szczególności Tobie :)

I przez ostatnie kilka lat tych zdjęć jeszcze nie opublikowałeś tutaj? Nawet dla Januarego? :)

Pamiętam wywiad z jedną doświadczoną lekarką, która od lat pracuje na oddziale chorób układu oddechowego, która wyśmiewała takich lekarzy którzy nagle znaleźli się na takim oddziale w sezonie grypowym, dla których musiało być to szokiem. Taki świeżak, rezydencina, wychowany na tiktokach i innych społecznościówkach, wszedł w wygodną dla niego narrację o wojnie, froncie, plus darmowa wyżerka i oglądanie oklasków. :)  A że do tego doszły jeszcze dobre pieniądze, więc tym bardziej. Najlepiej mieli chyba wyznaczeni przez wojewodów lekarze-koronerzy którzy stwierdzali zgon z powodu "covid" poza szpitalem. Tu za jeden wyjazd brało się 700-1000 zł. W Wielkopolsce było to chyba nawet 1700 zł. Plus zwrot za dojazd i środki czystości. Takim to chyba nie opłacało się przyjeżdżać i stwierdzać zawał albo zgon z powodu grypy. Znam kilka osób z tego środowiska i wiem, że chętnie wróciliby do tych dobrych dla nich czasów.

W przeciwieństwie do ciebie nie uwierzyłem ani Putinowi ani Zeleńskiemu. Ty jednemu z nich , a raczej narracji medioów kreujących go na bohatera, bardzo uwierzyłeś. Cała ta otoczka, jego ubiór, specjalnie zapuszczona broda - jestem w stanie zrozumieć, że ciemny lud to po prostu kupił, ale tematu nie będę drążył dalej Twój wstyd - twoja sprawa.

Za co mają niby mi zabierać L4 ? :)

Powiedz mi rappar, ilu takich nieświadomych i ciemnych staruszków jak Mayor, którzy przyszli do ciebie spytać się czy mogą się szczepić, wysłałeś z namaszczeniem "tak, oczywiście, natychmiast"? Szef GIS powiedział , chyba wczoraj, że szczepionka "przeciw" covid to JEDYNE antidotum, które pomaga łagodnie przejść "covid". Mądre to słowa według ciebie? Też tak radzisz swoim pacjentom?

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Gość będzie żył z traumą do końca życia chyba… :(

Popatrz sobie na ostatnie 10 dni i zatrważające wpisy znanych dziennikarzy i celebrytów: Nizinkiewicz, Gozdyra, Wroński, Młynarska. Wszyscy kilkukrotnie szczepieni na wszystko co się da, a covid ich teraz poniewiera. Sami określili to jako "przeczołganie" Post Młynarskiej to typowa reklama szczepionek. Wpisy zwykłych osób pod jej postem dopiero są przerażające "4 razy szczepiona, 3 razy miałam covid, ciężki przebieg ale dzięki temu żyję. Niedługo idę do neurologa bo to pewnie long covid" 

Ja się większości waszych wpisów w tym temacie nie dziwię - Milgram już kiedyś opisał te 80% społeczeństwa.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

I przez ostatnie kilka lat tych zdjęć jeszcze nie opublikowałeś tutaj? Nawet dla Januarego? :)

 

A po co?

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Pamiętam wywiad z jedną doświadczoną lekarką, która od lat pracuje na oddziale chorób układu oddechowego, która wyśmiewała takich lekarzy którzy nagle znaleźli się na takim oddziale w sezonie grypowym, dla których musiało być to szokiem. Taki świeżak, rezydencina, wychowany na tiktokach i innych społecznościówkach, wszedł w wygodną dla niego narrację o wojnie, froncie, plus darmowa wyżerka i oglądanie oklasków.

No spoko, tylko nie ma oddziału chorób oddechowych. I cała narracja się sypie

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

A że do tego doszły jeszcze dobre pieniądze, więc tym bardziej. Najlepiej mieli chyba wyznaczeni przez wojewodów lekarze-koronerzy którzy stwierdzali zgon z powodu "covid" poza szpitalem. Tu za jeden wyjazd brało się 700-1000 zł. W Wielkopolsce było to chyba nawet 1700 zł. Plus zwrot za dojazd i środki czystości. Takim to chyba nie opłacało się przyjeżdżać i stwierdzać zawał albo zgon z powodu grypy. Znam kilka osób z tego środowiska i wiem, że chętnie wróciliby do tych dobrych dla nich czasów.

Dokładnie to było 700-1000 funtów brytyjskich. W Wielkopolsce dorzucali jeszcze po uncji złota.

I nie - nie znasz żadnej osoby z tego środowiska. 

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Powiedz mi rappar, ilu takich nieświadomych i ciemnych staruszków jak Mayor, którzy przyszli do ciebie spytać się czy mogą się szczepić, wysłałeś z namaszczeniem "tak, oczywiście, natychmiast"? Szef GIS powiedział , chyba wczoraj, że szczepionka "przeciw" covid to JEDYNE antidotum, które pomaga łagodnie przejść "covid". Mądre to słowa według ciebie? Też tak radzisz swoim pacjentom?

0.

Nie zajmowałem się szczepieniami.

Jedyne szczepienia jakie w swoim życiu zleciłem to na wściekliznę i tężec.

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

W przeciwieństwie do ciebie nie uwierzyłem ani Putinowi ani Zeleńskiemu. Ty jednemu z nich , a raczej narracji medioów kreujących go na bohatera, bardzo uwierzyłeś. Cała ta otoczka, jego ubiór, specjalnie zapuszczona broda - jestem w stanie zrozumieć, że ciemny lud to po prostu kupił, ale tematu nie będę drążył dalej Twój wstyd - twoja sprawa.

 

Ale co kupiłem? Że Rosja bestialsko zaatakowała Ukrainę dokonując ludobójstwa? No, kupiłem. I nie jest mi wstyd za to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.