Skocz do zawartości
RonnieArtestics

Coronavirus

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, matek napisał:

Jeśli zaprosił wszystkie opcje (a zaprosił), to jest w c*** bezstronny. Byłaby lipa, gdyby zaprosił np. samych lewusów. 

W sumie fakt, ale jak dla mnie wciąż jakiś niesmak pozostaje z tego powodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, matek napisał:

Jeśli zaprosił wszystkie opcje (a zaprosił), to jest w c*** bezstronny. Byłaby lipa, gdyby zaprosił np. samych lewusów. 

Był ktoś z konfederacji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, darkonza napisał:

Głosowanie nad budżetem, czy jakimś funduszem odbudowy, albo nad jakimś ministrem, 5 dla zwierząt itp, wtedy ogarniają a zdarza głosują jak szef partii każe.

Akurat piątka dla zwierząt to jeden z niewielu przypadków, w których szeregowi posłowie PiS postawili się prezesowi. 

Cytat

Określenie "dyscyplina partyjna" skądś się wzięło.

Tak więc konflikt miedzy partiami to bardziej konflikt miedzy Tuskiem i Kaczyńskim, pozostali są ich żołnierzami którzy moga mieć poglądy inne niż swoi szefowie, a takie same jak "przeciwnicy" z drugiego ugrupowania. Zupełnie jak na wojnie, czasem gej strzela do geja bo walcza pod inną flagą w nie swojej wojnie

To jest dość złożone zagadnienie. Jakaś dyscyplina partyjna musi czasem być żeby umożliwić sprawne rządzenie albo tworzenie silnej opozycji. Z drugiej strony pożądana jest również dyskusja wewnątrzpartyjna. SLD było kiedyś najbliżej wzorca partii demokratycznej - był silny lider, ale również mocne osobowości, które nie bały się podejść krytycznie do działalności własnej partii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Był ktoś z konfederacji? 

Był , w KS potwierdził że ze wszystkich klubów byli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Koelner napisał:

Był , w KS potwierdził że ze wszystkich klubów byli. 

Potwierdził że byli z wszystkich klubów. Póki co nikt się z Konfy nie przyznał, jadą mocno na tłiterze na tej narracji, że reszta to klika, a oni nie. Jakby mieli to niepotwierdzone to byłoby okłord.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Cardi napisał:

Potwierdził że byli z wszystkich klubów. Póki co nikt się z Konfy nie przyznał, jadą mocno na tłiterze na tej narracji, że reszta to klika, a oni nie. Jakby mieli to niepotwierdzone to byłoby okłord.

No i wszyscy byli zaszczepieni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

No i wszyscy byli zaszczepieni :)

Ktoś z Konfy się szczepił, chyba Dziambor to mówił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wiecie, że Konfederacja nie ma swojego klubu w Sejmie? Ma tylko koło poselskie, bo do założenia klubu potrzeba 15 posłów a oni aż tylu nie mają. :)

Co dokładnie Mazurek powiedział? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Był ktoś z konfederacji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wilk słyszy urodziny, myśli libacja 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który z was zabrał Krysi Jandzie przeciwciała. Przyznawać się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.09.2021 o 11:23, Koelner napisał:

znam osoby co jebły na covid a nie znam co jebły na grypę

To jest totalnie nieprawdziwe.. Po prostu teraz jesteś wyczulony. Dla przykładu ja we wtorek kazałem koledze zrekrutować inzyniera z pewnej firmy, na co on mi odprał, że tamten się pół roku temu na motorze zabił. Nie wiedziałbym gdybym nie szukał następnych inżynierów. Tak działa atencja.

A ludzi na choroby nie związane z Covid umiera coraz więcej. Brawo MY - głupcy - niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sebastian napisał:

To jest totalnie nieprawdziwe.. Po prostu teraz jesteś wyczulony. Dla przykładu ja we wtorek kazałem koledze zrekrutować inzyniera z pewnej firmy, na co on mi odprał, że tamten się pół roku temu na motorze zabił. Nie wiedziałbym gdybym nie szukał następnych inżynierów. Tak działa atencja.

A ludzi na choroby nie związane z Covid umiera coraz więcej. Brawo MY - głupcy - niestety. 

Rozmawiałem ze starą anestezjolog. Raz miała przypadek w karierze, że jej trafił przed 2020 pacjent z grypą na OIOM.

Jak były obie fale, to każdy OIOM był zapchany pacjentami z COVID. Sporo z nich nie było tak bardzo odległych od Ciebie z rocznikami.

Ale spoko, Ty wiesz lepiej, a ta lekarka to pewnie idiotka i by jeszcze hajs za pracę chciała brać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, RappaR napisał:

Rozmawiałem ze starą anestezjolog. Raz miała przypadek w karierze, że jej trafił przed 2020 pacjent z grypą na OIOM.

Jak były obie fale, to każdy OIOM był zapchany pacjentami z COVID. Sporo z nich nie było tak bardzo odległych od Ciebie z rocznikami.

Ale spoko, Ty wiesz lepiej, a ta lekarka to pewnie idiotka i by jeszcze hajs za pracę chciała brać.

A ja mam bliską koleżankę lekarkę, która leczy zakażonych Covidem w sposób " nie dopuszczony" i - z tego co wiem - każdy z leczonych  wyzdrowiał.  I czego to dowodzi w kwestii naszego wyczulenia na przypadki chorobowe ?  Wyjaśnisz mi ? 

I nie przerazisz mnie wrzuceniem tematu pobliskich mi roczników, ja i tak już żyję czwartym życiem i wiesz, ufam koleżance. Ma większą skuteczność niż reszta służby zdrowia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Sebastian napisał:

A ja mam bliską koleżankę lekarkę, która leczy zakażonych Covidem w sposób " nie dopuszczony" i - z tego co wiem - każdy z leczonych  wyzdrowiał.  I czego to dowodzi w kwestii naszego wyczulenia na przypadki chorobowe ?  Wyjaśnisz mi ? 

I nie przerazisz mnie wrzuceniem tematu pobliskich mi roczników, ja i tak już żyję czwartym życiem i wiesz, ufam koleżance. Ma większą skuteczność niż reszta służby zdrowia :)

A koleżanka pracuje na intensywnej terapii, na oddziale zakaźnym, na SORze czy też nigdy na oczy nie widziała ciężkiego przypadku?

Edytowane przez RappaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, RappaR napisał:

Mam ciotkę która pracuje w szpitalu na oddzial dla ludzi ze skutkami ubocznymi szczepionki na covid i mówi podobnie, że ilość osób które trafiają na oddział jest szokująca jak również to jakie mają problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, kuba2419 napisał:

Mam ciotkę która pracuje w szpitalu na oddzial dla ludzi ze skutkami ubocznymi szczepionki na covid i mówi podobnie, że ilość osób które trafiają na oddział jest szokująca jak również to jakie mają problemy.

Zdarzają się przypadki, ale jeśli ma być to coś poważniejszego niż zwykłe osłabienie przez dzień, to jest to kazuistyka. Ja miałem jedną ciężką małopłytkowość, koleżanka miała zator płucny u młodej osoby(gdy zatory płucny jako powikłań covidu sam miałem z kilkanaście). W sumie tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.07.2021 o 14:05, Vice-kontorezerwowe napisał:

Juz mam pewne info od ziomka ze szpitala , że rząd JUŻ ZAPLANOWAŁ lockdałn w okolicach 25 Września ( jak ktoś nie wierzy, ze to ustawka to niech sobie zapamięta ten mój wpis, z reszta zacytuje go w okolicach 25 wrzesnia dla przypomnienia).

Czy mógłbyś dopytać kolegi, czy będę mógł jutro wyjść z domu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Czy mógłbyś dopytać kolegi, czy będę mógł jutro wyjść z domu?

Ty jak i paru userów tutaj, powinni być w ścisłej izolacji najlepiej w Tworkach. O jakimkolwiek wychodzeniu do normalnych ludzi nie ma mowy w twoim przypadku, więc nie wychodz z tej swojej piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ty jak i paru userów tutaj, powinni być w ścisłej izolacji najlepiej w Tworkach. O jakimkolwiek wychodzeniu do normalnych ludzi nie ma mowy w twoim przypadku, więc nie wychodz z tej swojej piwnicy.

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi