Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Deltuś napisał:

Nie moja wina, że masz takich znajomych. :) Pisior z ciebie, więc pewnie i wielu żydożercow masz wśród znajomków. Jeszcze żyją czy na jesieni umrą w końcu? 

To jest takie słabe. Próba podciągnięcia pod antysemityzm. 

Jest zorganizowany marsz antyszczepionoowcow, przychodzi ileś tam osób, organizatorzy dobierają się do mikrofonu i cisną po żydach. No naciagane w c***. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Jest zorganizowany marsz antyszczepionoowcow, przychodzi ileś tam osób, organizatorzy dobierają się do mikrofonu i cisną po żydach. No naciagane w c***. 

W sumie w stanach prosciej, zadnych smiecio paszportow nie wprowadza bo to niekonstytucjonalne, i dobrze. Nie chcesz sie szczepic to nikt nie powinien miec obowiazku cie ubezpieczyc od komplikacji zwiazanych z cov2, poza paroma wyjatkami medycznymi. Leczenie z komplikacji, hospitalizacja z wlasnej kieszeni. Szczepienie dostepne tj teraz nieodplatnie dla kazdego.

trzeba metoda deltusia, w stanach tak okolo polowa dopszczonych do szczepienia doroslych nie chce sie szczepic (~110mln?), hospitalizacje to jakies 1/1000, czyli kij z 110tys, dorosli, niech placa z wlasnej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Deltuś napisał:

O to chodzi. Znaleźliście sobie "żyda", teraz wam wladza pokazuje jego "prawdziwe oblicze". Macie się oburzać, palcem wytykać. Czegos jeszcze nie rozumiesz? 

Ja tu nie widzę "żyda" tylko bandę chamów, która polazła w miejsce którego nie znosi, ale chce wleźć po trupach. Jak widzę identyfikujesz się z ta grupą.

 

Przecież gołym okiem widać z kim ma się do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Deltuś napisał:

O to chodzi. Znaleźliście sobie "żyda", teraz wam wladza pokazuje jego "prawdziwe oblicze". Macie się oburzać, palcem wytykać. Czegos jeszcze nie rozumiesz? 

Co ty chłopie bredzisz?

Już się zupełnie pogubiłem. Żydzi robią z foliarzy walczących, żydów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, starYfaN napisał:

Ja tu nie widzę "żyda" tylko bandę chamów, która polazła w miejsce którego nie znosi, ale chce wleźć po trupach. Jak widzę identyfikujesz się z ta grupą.

 

Jak mozna nie znosic ptk szczepień skoro nie sa one obowiązkowe ... apteki tez będą niszczyć niedługo 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, darkonza napisał:

 

Kiedyś wszystkich Korwin „masakrował” teraz widzę te filmiki na yt mimo , że Stanowski nie musiał go masakrować :P

10 minut temu, Deltuś napisał:

Ja prdl. Ruska Budka 2.0, urodziny Hitlera w TVN - podobny mechanizm. 

Z powodu akcyjki prowokatorów problem urasta do rangi zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego. Co dalej? Komisja śledcza w Sejmie? Zwołanie sztabów kryzysowych, powstanie specjalnej grupy w ABW? Jakieś akcje odwetowe i ustawy na miarę tych po podpaleniu Reichstagu. 

Podgrzewanie emocji i zasada "dziel i rządź" skutecznie tu na forum sie sprawdza. Scenariusz jest prosty :

1) przypisanie wszystkich osób - mających wątpliwości co do szczepienia przeciwko covid z powodów zdrowotnych, tych którzy nie zgadzają się na lockdown, tych którzy mają dość teleporad, tych co nie godzą się na dyskryminację i sanitaryzm - do jednego wora z grupką oszołomów 

2) wyraźne podtrzymanie w prostych ludziach przekonania, że należysz do lepszej grupy(wziąłeś szczepionkę) , jesteś mądrzejszy.

3) pójście dalej i zaproponowanie tej "lepszej" grupie, że ta druga strona musi zostać ukarana, musi mieć gorzej. 

Tak że 2 dni potrwa w mediach prymitywna nawalanka, potem powstaną sondy i sondaże 

 

Misiek , przecież Ty sam dzieliłeś na komunistów i anty komunistów , folksdojczów i patriotów itp itd a teraz się zrobiłeś taki otwarty i szeroki na poglądy ? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Kiedyś wszystkich Korwin „masakrował” teraz widzę te filmiki na yt mimo , że Stanowski nie musiał go masakrować :P

Znaczy ze wklejam nie znaczy ze popieram.

Sam by go "zmasakrował" z tym przykładem dojazdu samochodem. Przecież jadąc miał pewnie zapiete pasy, jechał tylko prawą stroną i zakładam ze jako taka przestrzegał ograniczeń prędkości, przestrzegał więc regulacji majacych ograniczyć śmiertelnosć a które "ograniczaja wolnośc osobistą" i daje to jako przykład przeciwko regulacjom mającym ograniczyć śmiertelność. Czyli baran sam sobie strzelił w kolano, ale Schetyna nie umiał tego wykorzystac bo widac też baran.

Mentzenowi jak i większosc prawicowców wydaje się  ze obecne regulacje i "ograniczenia wolności osobistej" to zostały przekazane przez Pana Boga Adamowi i Ewie i dlatego w nich ograniczenia wolności nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta chyba hamuje w UK, kolejny dzień ze spadkami, dzieci juz do szkoły nie chodzą,  to otwarcie 19 lipca niewiele zmieniło w zasadzie, bo ludzie dalej w sklepach chodzą w maskach, mało kto jest bez, a i znajdzie się jakiś dziwny człowiek na rowerze w masce przy 26 stopniach.

comment_1627251992dlbjhTkx5oyPbQPHIzbrm4,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 odosobniony incydent

"W zasadzie od początku pandemii piszę i robię na jej temat filmy. Prowadzę kanały popularnonaukowe, nie mogę tego tematu omijać. I niemal od początku spotykam się z niespotykaną wcześniej falą nienawiści" – czytamy we wpisie Rożka na Facebooku. "Dostaję groźby, nie ma dnia, żebym nie był wyzywany, obrażana jest przy okazji także moja rodzina. Ktoś mi pisze, że jak mnie spotka na ulicy, to wbije mi igłę w oko, kto inny, że będę wisiał za moja zbrodnie"

"Od dawna piszę, że antyszczepionkowcy (nie mylić z tymi, którzy mają wątpliwości i pytania nt. szczepień) to środowisko ekstremalne, to towarzystwo, którego przedstawiciele są nie tylko wulgarni, ale także grożą i zastraszają ludzi piszących o pandemii. Do niedawna takie wpisy wywoływały śmiech i były okazją do żartów. Mnie od kilku miesięcy do śmiechu nie jest" – zaznacza dalej we wpisie naukowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ciekawe co pisiory z nimi zrobią jesienią, z drugiej strony będą chcieli segregacji i przybąkują o przywilejach dla zaszczepionych , z drugiej niezaszczepieni to głównie ich elektorat na Podkarpaciu. Będzie ciekawie :).

Będzie równo dla wszystkich. Lockdown będzie i dla zaszczepionych i dla niezaszczepionych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się ogólnie nie bał tej 4 fali, bo wszystko wskazuje na to, że nowa mutacją jest o wiele lżejsza, po prostu o wiele bardziej zarazliwa.Ozdrowiency, szczepienia i to powinny sprawić, że nie będzie tak źle i zakażeń może będzie dużo, ale tak jak w UK, zgonów i hospitalizacji będzie niewiele.Anglicy za największe objawy delty wskazują bol gardła i głowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.