Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lorak napisał:

chyba śmiertelne przypadki będą umierać tak czy inaczej. jeśli więc część tylko przechoruje, ale nie obciąży systemu, to obniży ogólną liczbę zgonów.

Część chorujących w ramach leczenia podłącza się do respiratora, dzięki temu zdrowieją, jak ich nie podłączysz to nie wyzdrowieją - nawet jeśli jest wolny sprzęt i możliwe jest ich wyleczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak żart. PSG narzeka, że nie mogli postawić telebimów dla kibiców pod stadionem. Oni naprawdę nie rozumieją o co chodzi i myślą, że kibice od stadionu mogą się zarazić?!” 

 

ja pi****le najgorsze jest to ze rozprzestrzenianie naprawdę moznaby spowolnić gdyby nie to ze na ogół ludzie to po prostu zwykli debile, a rządy w Europie  nie wiem czego się  boja. Oni myślą ze jak wprowadza te wszystkie restrykcje to ludzie wyjdą z koktajlami molotowa na ulice i bedzie anarchia, czy co !? Jak można wytłumaczyć sobie to zaniechanie działań, jakie ma np miejsce w Holandii?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

a pi****le najgorsze jest to ze rozprzestrzenianie naprawdę moznaby spowolnić gdyby nie to ze na ogół ludzie to po prostu zwykli debile

na szczęście my mamy Ciebie, Ronnie i nic nam nie grozi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał:

Wśród moich znajomych nie ma ani jednego ogarniętego lekarza :(

Zmień lekarza :)

Cytat

Daniele Rugani uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformował Juventus na swojej stronie internetowej. U piłkarza stwierdzono obecność wirusa, ale na razie zawodnik nie ma żadnych objawów.

 

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem dziś zapasy, chociaż trochę z tego śmieszkowałem, bo trochę nie wiem jak to za chwilę będzie wyglądać. Na magazynach brakuje towaru, część pracowników ma się udać na urlop przysługujący z powodu zamknięcia szkół i nie będzie rąk do pracy. Dziś także do odwołania zamknięto jeden z centrum dystrybucji.

Utargi dziś lepsze niż na sylwestra i na sobotę przed świętami razem wzięte. Sklepy będą działać, ale towar długoterminowy różnego rodzaju może się przez jakiś czas nie pojawiać na półkach. Mydła nie było od soboty do dzisiaj, dziś trochę wjechało i wymiotło w parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RappaR napisał:

Najbardziej lubiany(uwierzcie, mi sporo, nie dałem z 5) komentarz z dzisiaj z przewagą serduszek na FB na grupie tylko dla lekarzy, by moi liczni fani mogli mnie porównać na tle reszty:

'Paranoją jest to że w kraju w którym to co nazywa się systemem opieki zdrowotnej  działa tylko dzięki poświęceniu personelu pracującego kosztem swojego zdrowia, rodziny i wolnego czasu trzeba cokolwiek „ocieplać” niech się janusze i grażyny odbiją kilka razy od drzwi z napisem „zamknięte-brak personelu” to się sam ociepli'

To jest dowcip jakiś ? . Nie dójcie systemu przez "państwowe prywatne" zlecenia i badania a wszystko będzie ok. W Polsce to lekarze najbardziej poniewierają służbę zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

To jest dowcip jakiś ? . Nie dójcie systemu przez "państwowe prywatne" zlecenia i badania a wszystko będzie ok. W Polsce to lekarze najbardziej poniewierają służbę zdrowia. 

Gwarantuję Ci, że nikt nie pisze takich komentarzy ironicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zamkniętymi szkołami to tylko dzieciaki mają zapewnione wolne a nauczyciele to tutaj decyzja zależeć będzie od władzy lokalnej (burmistrza/prezydenta) czy będą mogli zostać w domu czy też będą musieli przyjść do pracy. Takie info mam od znajomej nauczycielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kucio napisał:

Jak ktoś ma kasę odłożona to może wchodzić na giełdę, bo to co się zaczyna dziać to niesamowite.

Panowie z makarony.pl jak tak dalej pójdzie to będą zamawiać po Bombardierze dla siebie i każdego członka w rodzinie.

https://m.bankier.pl/notowania/akcje/MAKARONPL

Naganiasz ulicę? 

W tym momencie kupowanie czegokolwiek to jak łapanie spadającego noża. Nie bez powodu światowy kapitał ucieka w stronę złota i długu krajów rozwiniętych dając nogę z giełd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Myślę, że to kwestia czasu, jak msze też zostaną odwołane. Już są wprowadzone specjalne środki ostrożności w kościołach ( nie ma wody święconej przy wejściach, komunia podawana na rękę, brak uścisków dłoni podczas znaku pokoju). Teraz apelują o odpowiednie odległości pomiędzy wiernymi.

Ja na pewno rezygnuję z Mszy, Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali w najbliższym czasie i przerzucam się na msze i nabożeństwa przez youtube.

I to nie chodzi o mnie, bo w mojej grupie wiekowej ryzyko poważnej choroby jest bardzo niskie, ale nie chcę nikogo mieć na sumieniu i nikomu zrobić krzywdy, mimo że ciężko będzie bez Eucharystii przetrwać ten trudny czas.

Szanuje mocno takie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.