Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Brytyjski premier Boris Johnson wyraził nadzieję, że jeśli ludzie będą przestrzegać wydawanych zaleceń, jest szansa na odwrócenie tendencji wzrostowej epidemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii w ciągu 12 tygodni.

JP.... Przecież jeżeli oni tam poginą w milionach to koniec z rodziną królewską, koniec z premierem, oni ich tam zlinczują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Brytyjski premier Boris Johnson wyraził nadzieję, że jeśli ludzie będą przestrzegać wydawanych zaleceń, jest szansa na odwrócenie tendencji wzrostowej epidemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii w ciągu 12 tygodni.

Wiem, na bieżąco jestem z jukejem, generalnie zakładam, ze potrwa to krócej mimo wszystko. Po pierwsze szybciej u nich system nie da rady, wiec ludzie będą padać jak muchy. Poza tym jak zaczną padać, to do reszty dotrze jakimi są idiotami. Stawiam 6-8 tygodni...

Btw. Turcja wystrzeliła, tylko czekać aż z obozów dla uchodźców w Turcji i Grecji zrobi się umieralnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Brytyjski premier Boris Johnson wyraził nadzieję, że jeśli ludzie będą przestrzegać wydawanych zaleceń, jest szansa na odwrócenie tendencji wzrostowej epidemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii w ciągu 12 tygodni.

Przyglądając się sytuacji, myślę, że możemy odwrócić falę w ciągu następnych 12 tygodni. Jestem absolutnie pewien, że będziemy mogli powiedzieć wirusowi, by się pakował! Ale tylko wtedy, jeśli wszyscy podejmiemy zalecane kroki - stwierdził Boris Johnson. 44

 

szkoda że tydzień temu jak się przyglądał to co innego widział. Najgorsza plaga świata vs. najbardziej beznadziejna czołówka przywódców jaka mogła się zebrać chyba na czele z Trumpem i Borisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tu za bardzo politykowac, ale poza tym, ze to przyniesie turbo dużo zgonów, kryzys gospodarczy, to jeszcze polityczne trzęsienie ziemi. Żaden zdroworozsądkowy naród nie będzie popierał UE w takim kształcie, Merkel, Macrona, Johnsona czy Trumpa. Inna sprawa, ze mnie nie zdziwi jak będzie pare ofiar epidemii wśród rożnej maści polityków...

We Francji 1122 osoby, którym podtrzymuja funkcje życiowe. Tego typu sprzętu w całym kraju jest ok. 5000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polskignom napisał:

Nie można tu za bardzo politykowac, ale poza tym, ze to przyniesie turbo dużo zgonów, kryzys gospodarczy, to jeszcze polityczne trzęsienie ziemi. Żaden zdroworozsądkowy naród nie będzie popierał UE w takim kształcie, Merkel, Macrona, Johnsona czy Trumpa. Inna sprawa, ze mnie nie zdziwi jak będzie pare ofiar epidemii wśród rożnej maści polityków...

Poparcie unii w krajach europejskich moze pasc a kilka partii europejskich (w hiszpanii czy uk) moze dostac zdrowo po dupie od obywateli za bagatelizowanie problemu.

Trump i johnson absolutnie przejda do historii nieudolnosci.

Natomiast wydaje sie na ten moment ze najwiecej zyskaja chiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
3 minuty temu, Me Myself and I napisał:

szkoda że tydzień temu jak się przyglądał to co innego widział. Najgorsza plaga świata vs. najbardziej beznadziejna czołówka przywódców jaka mogła się zebrać chyba na czele z Trumpem i Borisem

Wypadałoby na honorowym miejscu postawić WHO, ze styczniowym "brakiem sensu w ograniczaniu swobodnego przemieszczania osób". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polskignom napisał:

Inna sprawa, ze mnie nie zdziwi jak będzie pare ofiar epidemii wśród rożnej maści polityków...

Z drugiej strony jest tego plus. Nie, że im życzę śmierci. Ale póki co umiera Kowalski, Nowak czy John Doe to problem jest poważny, ale nie krytyczny. Ale jak padnie Trump, Merkel czy ktoś naprawdę znany to wtedy szczepionkę czy lekarstwo to będą szukać na gwałt. Pisałem, że tym przywódcom powoli się dupa pali i to nie tylko dlatego, że mogą przegrać wybory czy poparcie. Skoro Alberta z Monaco (czyli raju wszystkich bogoli) to dotyka, to każdy już jest zagrożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Poparcie unii w krajach europejskich moze pasc a kilka partii europejskich (w hiszpanii czy uk) moze dostac zdrowo po dupie od obywateli za bagatelizowanie problemu.

Trump i johnson absolutnie przejda do historii nieudolnosci.

Natomiast wydaje sie na ten moment ze najwiecej zyskaja chiny

No chyba najbardziej chodzi o to, że UE w ogóle nie działa. Nie ma wspólnych działań tylko każdy kraj robi co chce. Widać, że system został stworzony po to aby jeden kraj mógł sobie rządzić innymi a chwilowo - gdy jest zajęty swoim problemem, Unia nie wie co robić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Poparcie unii w krajach europejskich moze pasc a kilka partii europejskich (w hiszpanii czy uk) moze dostac zdrowo po dupie od obywateli za bagatelizowanie problemu.

Trump i johnson absolutnie przejda do historii nieudolnosci.

Natomiast wydaje sie na ten moment ze najwiecej zyskaja chiny

Coś Ty. W UK dostaną eurosceptycy, jeszcze będą prosili o powrót i to szybko.

Ogólnie dobrze, że Macron odjebał szopkę, bo poza Europą Środkową, nowa prawica dała po całości. 

Mielibyśmy powrót mainstreamu na długo zabetonowany na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akcja, mój ojciec pracuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach i właśnie się dowiedział że na dniach komendant główny policji po konsultacji z dowódcą generalnym rodzajów sił zbrojnych wyda rozporządzenie na podstawie którego mam przestać pisać tego baita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UK ludzi z podejrzeniami koronawirusa u siebie odsyła na stronę www i dzwonić jak się pogorszy.Chińczycy badają tomografem który identyfikuje obecność wirusa, bodajże wczoraj Włosi otrzymali od Chińczyków tą aparaturę natomiast USA odradza jego używanie, powód? Chyba tylko kraj produkcji, jeszcze parę tygodni i to co się stanie w UK i Stanach może przekroczyć ich wyobrażenia, broniłem decyzji Trumpa nie raz głównie na początku prezydentury ale to co odstawia od dłuższego czasu to farsa.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sewer napisał:

UK ludzi z podejrzeniami koronawirusa u siebie odsyła na stronę www i dzwonić jak się pogorszy.Chińczycy badają tomografem który identyfikuje obecność wirusa, bodajże wczoraj Włosi otrzymali od Chińczyków tą aparaturę natomiast USA odradza jego używanie, powód? Chyba tylko kraj produkcji, jeszcze parę tygodni i to co się stanie w UK i Stanach może przekroczyć ich wyobrażenia, broniłem decyzji Trumpa nie raz głównie na początku prezydentury ale to co odstawia od dłuższego czasu to farsa.

To znaczy. tomograf  to dość niedokładne urządzenie. Nie bez przyczyny jest tylko badaniem uzupełniającym dla PETu i scyntygrafii. W tomografie rak i zapalenie płuc wygladć może tak samo.  Trochę mnie dziwi sugestia, że to jest ta dokładna 20 minutowa metoda. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

W Salt Lake City zrobili komisje do zbadania czy maszyna do robienia testów jest prawidłowa bo wg to niemożliwe by ktoś bez objawów miał w sobie tego wirusa więc duża część lekarzy pracuje nad tym a nie na robieniu testów

Ale też nie wszyscy są tacy. Dużo firm przeszło na pracę zdalną. W niektorych miastach zamknęli wszystkie bary i sklepy z alkoholem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.