Skocz do zawartości

BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, Murray wygląda na safe bet do impaktu allstara w przyszłości.

Sam się kiedyś na to łapałem, ale ludzie zbyt szybko oceniają młodych graczy, a potem jak człowiek o tym myśli to się okazuje, że taki Mike Conley (topowy pick w drafcie) w wieku Murraya robił jakieś 12-5 na 52%TS, a inny Kemba (duży hype po college'u, podobny nr w drafcie) w wieku 25 lat jakieś 17-5 na 48%TS. 

W ogóle - redraft 2016 byłby pasjonujący w tym momencie - Ingram, Siakam, Murray, Simmons, Brown, Sabonis, Brogdon, duże pole do dyskusji, ale chyba miałbym to w takiej kolejności, może zamieniłbym Browna i Simmonsa, ale JB nie ufam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Nie za wysoko ten Murray jednak? Nie bardzo lubię Simmonsa i oczywiście, że pod Ingramem w redrafcie, ale spoza top3 go jednak ciężko wywalić. Ma swoje ograniczenia, nie rozwija się prawie, ale nie wiem czy Murray w sumie kiedykolwiek na jego obecnym poziomie będzie^

Simmons to jakieś ~top30 ligi w regularze i roles w playoffach, który od dwóch lat gra o samo, jeszcze bym go nie skreślał, ale jest duże prawdopodobieństwo, że Murray będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie chyba jakoś tak, ale myślę nad złączeniem T1 i T2 albo o wyjebaniu z niego Ingrama

Tier 1

Siakam

Ingram

Tier 2

Simmons

Tier 3

Brown

Murray

Sabonis

Brogdon

VanVleet

tier 4

Poeltl

Hield

LeVert (?)

Dejounte

Dunn

Zubac

T.Jones

tier 5

Prince

Beasley

Bembry

McCaw

tier 6

Korkmaz

D.Jones

Skal

Chriss

Niang

tier 7

Zizić

Nader

Diallo

Payton II

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram ma ciągle od cholery ifs i przede wszystkim Siakam sprawdził się w dużej roli w mocnym zespole a Ingram póki co tłucze mocne staty w lamusach, niby to plus, ale nie do końca

8 minut temu, Eld napisał:

W ciul fajnych nazwisk w 2016 weszło do ligi. Musiał bym się zastanowić ale na Siakam to top1 dla mnie. 

2k17 mógłby być ciekawy, bo jest kilka zaczepnych nazwisk, ciekaw jestem gdzie poszedłby Fultz, bo wtedy to był clear cut #1 a obecnie można stwierdzić, że rozgrywa swój jakby pierwszy sezon i to po lecie, gdzie nie trenował trójek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jest oczywiste raczej dla wszystkich, ale że Siakam w jego wieku robił 4ppg - to jest porównanie dwóch gości na kompletnie innych etapach kariery, te trzy lata to przepaść, wiadomo, że musisz przyjąć jakieś prognostyczne założenie. Ingram ma wszechstronniejszy skillset w ofensywie od Siakama, czy się rozwinie - uwaga, niespodzianka - nie wiadomo (IMHO już za rok), ale Pels mają jednak ogromny upside i to będzie dobre otoczenie dla niego jeżeli tylko Zion kilka lat postanowi być jednak Embiid-style ''zdrowy''.

2 minuty temu, january napisał:

Jak ostatnio myślałem nad redraftami, to jednak dopiero po 5 sezonie bym je robił.

Redraft powinno się robić jak już wszystko jest mniej więcej wiadome, tak wrzuciłem temat, bo zabawnie to się zmienia.

Za trzy lata jak np. Simmons dołoży rzut będzie śmiesznie się czytać ten temat. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Tylko wśród serbskich nacjonalistów.

jeszcze Iggy jako adwokat diabła Wigginsa

ale tam też weszło kilku ciekawych rolesów i pozycjonowanie ich byłoby ciekawe, Nurkić w top 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie Simmonsa (strasznie niedoceniany w tym sezonie) to nie jestem pewien czy Ingram  ze swoją dziwną mentalnością (typu ta durna wypowiedź o kontraktach i grze 1v1)  jest w stanie wejść na poziom obecnego Siakama. Będzie świetnym scorerem, nie spodziewałem się że jest w stanie rozwinąć się tak rzutowo - Ale jego BBIQ to nadal jest dla mnie spora zagadka.

Osobiście to dałbym Siakam/Simmons/Ingram/Murray na tier 1 , reszta dalej 

Siakam to wiadomo, Simmons nawet bez rzutu w dobrym systemie będzie w stanie dawać impact na pozomie top15 ligi (skoro w obecnych 76ers jest all-starem), a Murray to jest ciężki przypadek bo on też dziwnie się rozwija, ale przy tym że raczej nie będzie jednak defensywną kaleką + jego offball impakcie to w którymś sezonie pewnie zrobi mega progres (jego trójka to też dziwny przypadek, FT świetne, forma świetna a mimo to nie wpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tier 1

Siakam

 

Tier 2

Simmons

Ingram 

Brogdon

Murray (J)

Sabonis

Tier 3

Brown

Murray (D)

Hield

 

tier 4

LeVert 

VFleet

Dunn

Zubac

tier 5

Poeltl

Prince

Beasley

Jones

Bembry

McCaw

Korkmaz

Skal

Chriss

Niang

Zizić

Nader

Diallo

Payton II

Po cichu bardzo niedoceniony robi się Sabonis 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, w jakiej sytuacji znajduje się drużyna.

 

Jeśli weźmiemy pod uwagę kontenerów, którzy mają szansę na mistrzostwo  tym sezonie:

1. LAL

2. LAC

3. Bux

4. HOU

5. Philly

to wybór zawodnika z tego draftu, który najlepiej polepsza te wszystkie drużyny jest oczywisty i brzmi Buddy Hield.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mac napisał:

Wszystko zależy, w jakiej sytuacji znajduje się drużyna.

 

Jeśli weźmiemy pod uwagę kontenerów, którzy mają szansę na mistrzostwo  tym sezonie:

1. LAL

2. LAC

3. Bux

4. HOU

5. Philly

to wybór zawodnika z tego draftu, który najlepiej polepsza te wszystkie drużyny jest oczywisty i brzmi Buddy Hield.

 

Dziękuję.

Redraft ma chyba inny cel niż patrzenie na contenderow którzy raczej są dalej od wyboru jedynki z draftu niż bliżej. Myśle ze wszyscy wymienieni dali by radę grać lepiej jakby Siakam doszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.