Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ignazz napisał:

Pamiętasz top #5 aby tak od razu po 2 roku uciąć kontrakt? 

Bennett, Hezonja Okafor poniekąd Fultz. Josh Jackson, Bender. Ja wiem ,że tam gdzie niedzie formalnie były 3 lata ale to nie zmienia ogolnego przesłania

Poza tym nie wiem co to za fantastyka ale Ty uważasz ,że klub tankuje lub przebudowuje sie tylko po to by potem oddać wysoki wybór za 3 słabe bo zaoszczędzą dzięki temu milion -dwa rocznie. I zamiast mieć kolejnego młodego zawodnika do swojego młodego trzonu to wezmą 3 zadaniowców z których wypali może jeden?

Kluby są słabe by zbierać młodych zawodników a nie by brać średniaków z końca słabego draftu. Zresztą pokaż mi choć jedną taką wymianę gdzie ktoś oddał TOP 5 wybór za 2 lub 3 i to jeszcze nie loteryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja forsuje wymianę Boston x3 tylko kolega fan Chicago pytał ile kosztują picki. Na miejscu Bostonu oczyeisvie bym spróbował iść w górę. A innych wymian nie wykaże bo pisze to jedynie w kontekście dwóch wyjątkowych spraw: wyjątkowo słaba czołówka draftu względem pozycji 5 w dół plus wyjątkowe kwestie finansowe. 
do 2019 roku mało było tak szerokich pozbawionych topu draftow i raz na 2 dekady zdarza się taki kłopot finansowy. 
 

powtórzę. „Moja teoria” uszyta jest na AD 2020 z taka czołówka draftu i takim kłopotem redukcji SC. Niespodziewanie bo przez czynniki losowe jakim jest kryzys wywołany wirusem. 
 

przecież nie forsowałbym tej tezy rok temu czy w 2003.  

Aaa. Ekipy tankują po czym biorą gracza typu stash gdzie zostaje w Europie. Przecież były takie przypadki. 

Wiec to takie nie nierealne jexeli SC spadnie bardziej niż zapowiadał Silver. Pierwsze przymiarki niekorzystne dla klubów były przed wynikami oglądalnością  babla. 

Poczekajmy jaki będzie SC i wrócimy do dyskusji. 

EOT na razie bo zaraz będziecie twierdzić ze popieram oddanie #5 za #20&30 czego nie napisałem. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, january napisał:

Dla mnie Hayes to +- BPA pod #1 tego draftu, więc na miejscu Bulls nie myśląc o wymianach jak coś bez wahania brałbym Hayesa.

O jak fajnie wiedzieć, że nie tyko ja jestem fanem. Jednak najchętniej widziałbym go w Pistons i liczę, że obsunie się do #7 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

O jak fajnie wiedzieć, że nie tyko ja jestem fanem. Jednak najchętniej widziałbym go w Pistons i liczę, że obsunie się do #7 :)

 

Najlepszym rozgrywającym draftu jest Teresa. Niemiecki Francuz ma podejrzany rzut za trzy plus generuje potężna ilość strat. Coś koło 5 per 36. Ale ja kręcę nosem na każdego gracza tego draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sancho napisał:

Żebym zarobił Edward musi zostać numerem 1

Raczej będzie. Pasuje do potrzeb Minny a ze jest z Atlanty to jeden z niewielu klubów który może go chcieć przez branie #1 to Hawks. Układanka na razie sprzyja. 

Losowanie pomogło a i assety Atlanta ma. Jedynie gdyby Hawks wylosowali #1 miałbyś lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Tak sobie patrzę w niektóre mocki i rosną potężnie w górę akcje:

Okongwu ( #3 widziałem ) 

Halibartona (#2?)

Hayesa 

Okoro

Vassella

spada co cieszy 

Ball

Toppin

Panie, nie strasz pan ludzi. Hayes, Okongwu, Haliburton - któryś z nich musi się ostać do siódmego numeru. :D 

Jezu, jeśli Ball spadnie do siódemki... zmieniam team, dość już tego gówna, heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.