Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy :)

 

to będzie ciekawy draft combine. Jedni się "upasą jak prosiaczki" a inni podciągną swoje "niedoróbki"...  to może z jednej strony zniekształcić skalę talentu ale jednocześnie pokazać etyke pracy i pasje do gry - będzie ciekawie......

Nie jest to na tyle elektryzujący draft, żeby o PICK 1 był jakiś zacięty bój, bo wszystkie portale są praktycznie zgodne Edwards/Ball/Wisemann więc wybór może być uzależniony głównie od braków talentu na danej pozycji w zespole.....

Pewnie po losowaniu numerów zaczną się gorące spekulacje kto gdzie bardziej pasuje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

The NBA plans to hold the Aug. 20 Draft Lottery virtually, with 14 team representatives appearing via virtual display, sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.
3:17pm · 10 Aug 2020 · TweetDeck

 

 

 

Tymi się interesują spurs 

Toppin za wysoko na #11 i tu w grę wchodzi trade up tylko 

https://twitter.com/olympiacosbc/status/1290947895169089536?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sancho napisał:

A kiedy ogłoszone zostaną miejsca?, kto jest faworytem , chodzi mi o zawodnikow

20 sierpnia jest loteria. Po tym momencie znając kolejność zespołów będzie można zrobić mock dobierając potrzeby. 
Draft wydaje się pozbawiony supergwiazd jak ZION Luka Durant itp ale poprzez totalna losowość ( brak NCAA MM i campow) nic nie wiadomo i sporo sleeperow może namieszać. Nie ma murowanej jedynki ale przerażają mnie notowania kolejnego Kardiaszana ( Balla zwanego) 

kazdy prospekt moim zdaniem jest podejrzany i są plusy i minusy. Brak materiału pogladowego bo taki Wiseman pokazał się w 3 meczach chyba mówi samo za siebie. 
 

jak nie znasz to:

http://www.tankathon.com/mock_draft

Na moje Okoro Toppin Anthony powinni iść wyżej. 

Zagraniczne prospekty raczej spadną. 

Abstrahując od wirusa jeden ze słabszych draftow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus ograbił młodych z doświadczenia i gier na poziomie. Dalej jest równy ale obecnie porównując rok do roku i patrząc ilu pierwszoroczniaków po HS jest to nie widzę tej jakości właśnie przez brak sezonu. Rok temu tak mówiono ale to zawsze gdy nie ma supergwiazd to wymyśla się głębokość draftu. Gracze z potencjalnym numerem 20-30 są średnio gotowi na nba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

 Gracze z potencjalnym numerem 20-30 są średnio gotowi na nba 

a to już zupełnie inna sprawa. 

Spójrz jednak na takich graczy jak Keldon Johnson - potrzebował trochę czasu zeby odnaleźć się w Lidze. 

Przykładowo na takiego Patricka Williamsa trzeba będzie trochę poczekać, ale może okazać sie top5 graczem tego draftu. To samo z Hamptonem z którego nikt nie wie co będzie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Na moje Okoro Toppin Anthony powinni iść wyżej

Bardzo podejrzany jest dla mnie 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Zagraniczne prospekty raczej spadną. 

Czy ja wiem. Nie zdziwię się jak taki Poku pójdzie dobrych kilka miejsc wyżej, niż w tym mocku. O Maledonie też różnie się czyta. Jedni doceniają go mocniej, inni mniej, więc może być różnie, ale top20 bym na pewno nie wykluczał. Hayesa natomiast bardzo lubię i w sumie pasowałby mi (patrząc na ten mock) w Pistons ;)

Na pewno nie zazdroszczę zespołom, które wygrają loterię. Bodajże @januarypisał w jakimś temacie, że w tym drafcie chyba lepiej być te kilka miejsc niżej niż 1-2 pick i sporo racji może w tym być.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Przykładowo na takiego Patricka Williamsa trzeba będzie trochę poczekać, ale może okazać sie top5 graczem tego draftu. To samo z Hamptonem z którego nikt nie wie co będzie.

Szkoda, że tak mało się w tym temacie pisze, bo chętnie bym poczytał niektórych osób tu na forum, co myślą o poszczególnych prospectach. Ale rozumiem, beGM te sprawy :)

A może jednak będą niedługo jakieś mocki czy big boardy??? :D

@ignazz

Którego z tej piątki, co wrzuciłeś, byś najchętniej widział w Spurs? A może jeszcze ktoś inny? 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taka zabawę tu na Forum a ze mam tam dwa picki 1rd. SPURS oraz HAWKS ( lotto) to się wkrótce okaże. 
a tak serio to wole oczywiście jakiegoś długiego SF lub PF czyli W takiej kolejności do spurs ( dostepni i pomijam top) 

Vassell
Toppin przy handlu DDR lub LMA 

Williams

Nesmith

Bey 


 

Nieufny jestem w Poka 

Rozmienilbym najchętniej ten #11 plus. 2rd z Bostonem na 14 i 30 

brałbym wtedy Williamsa lub Beya i Zeke lub McDanielsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Braveheart22 napisał:

Szkoda, że tak mało się w tym temacie pisze, bo chętnie bym poczytał niektórych osób tu na forum, co myślą o poszczególnych prospectach. Ale rozumiem, beGM te sprawy :)

A może jednak będą niedługo jakieś mocki czy big boardy??? :D

Niewykluczone ;) ale pewnie jakoś pod koniec playoffs :)  W tym drafcie nie mam picku w I rundzie, ale nie wiem, czy zrobię, bo źle na robieniu mocków na forum wychodzę bo mi Matisse Thybulle podebrali.. 

Z Tankathonu top10 się przeważnie nie zmienia - ciężko ocenić tylko tego Anthonego - on czasami w niektórych mockach spada do połowy drugiej dziesiątki. 

Ball jest jak zawsze podejrzany :P Wiseman  może być tak chimeryczny jak Hassan Whiteside, Toppin może grać tylko po jednej stronie parkietu (i tak pewnie będzie), a Edwards pomimo niewątpliwego atletyzmu może skończyć jak Tyreke Evans.. Intrygujący jest przykładowo Nesmith, który ma spory sufit, ale grał za krótko by ocenić czy jego % to nie fluke. Nie mam zaufania do Achiuwe , czy Maxeya, ogólnie jest sporo centrów, którzy ciężko powiedzieć, gdzie pójdą - Carey, Stewart, Oturu, Nnaji - wszyscy równie dobrze mogą być wybrani w 3 dziesiątce, jak i na początku II rundy draftu.

Maledon cały czas kręci się koło tego 20 picku, ale ostatnio widziałem go w dwóch mockach na początku II rundy. Tyler Bey jest atletyczną bestią, ale nie potrafi rzucać.. 

Do Miami chciałbym kogoś z trójki - Lewis, Maledon, Jalen Smith - no chyba, że ostanie się jeszcze Saddiq Bey.  

Pokusevski wg mnie pójdzie nie dalej niz w połowie drugiej 10 - jest zbyt intrygujący, zeby ktoś nie zaryzykował. McDaniels jest cholernie surowy, ale potencjał jest i jak ktoś będzie chciał w niego zainwestować, jak Heat w tamtym roku w Okpale, to może go wybrać z 18 pickiem jak i 28 - a może zleciec do II rundy jak Bol. Duży rozrzut z miejscami jest przy Greenie i Ramseyu. 

No i tradycyjnie każdy mock draft chce błysnąć jakąś niespodzianką - czasami w I rundzie w mockach są gracze, którzy w innych nie łapia się, albo ledwo/ledwo do II rundy. 

Celtics maja parę picków - będą brali na 100% jakiegoś centra, ale kibicuję żeby wybrali Red Mambę. :) 

To takich kilka looźnych uwag :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vassell mi przypomina Mikala, którego bardzo cenię. Ogólnie wydaje się być bezpiecznym wyborem. 

Nesmith rzeczywiście intrygujący, trochę klayowaty. Strzelanie wygląda wyśmienicie, tylko tak jak mówisz, ciężko wyrokować na podstawie małej liczby występów. Jeśli dotrwa do wyboru Orlando to nie zdziwię się jak do nich dołączy. 

Okongwu jest spoko. Czy ma szansę pójść przed Wisemanem? 

Podoba mi się też Bolmaro. Co prawda chłopak grał więcej w rezerwach Barcelony, ale ma dobry rozmiar i przy tym posiada fajny zestaw umiejętności. 

Szkoda, że Alocen w tym roku nie przystąpi do draftu, bo był moim małym sleeperkiem na drugą rundę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał:

Vassell mi przypomina Mikala, którego bardzo cenię. Ogólnie wydaje się być bezpiecznym wyborem. 

Nesmith rzeczywiście intrygujący, trochę klayowaty. Strzelanie wygląda wyśmienicie, tylko tak jak mówisz, ciężko wyrokować na podstawie małej liczby występów. Jeśli dotrwa do wyboru Orlando to nie zdziwię się jak do nich dołączy. 

Okongwu jest spoko. Czy ma szansę pójść przed Wisemanem? 

Podoba mi się też Bolmaro. Co prawda chłopak grał więcej w rezerwach Barcelony, ale ma dobry rozmiar i przy tym posiada fajny zestaw umiejętności. 

Szkoda, że Alocen w tym roku nie przystąpi do draftu, bo był moim małym sleeperkiem na drugą rundę. 

Tez bardzo lubię Mikala, ale Vassell może być do tego bardziej uzdolniony w ofensywie.  I tak, to bardzo bezpieczny wybór ;) Z loterii raczej nie wypadnie. 

Jak mi dasz 10 razy wybierać pomiędzy Okongwu a Wisemanem to 9 razy biorę Okongwu. :) 

A Blomaro też powinien iść w I rundzie draftu. Nie wiem ,czy od razu pójdzie do NBA, ale też widzę przed nim przyszłość. 

Z Nesmithem też pewnie ktoś zaryzykuje i będzie w loterii. Nikt w drafcie nie ma tak ułożonej trójki jak on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Czyli wiele mamy podobnych spostrzeżeń tylko Williamsa coś widzę nie cenicie. 

 

8 godzin temu, Alonzo napisał:

Przykładowo na takiego Patricka Williamsa trzeba będzie trochę poczekać, ale może okazać sie top5 graczem tego draftu. To samo z Hamptonem z którego nikt nie wie co będzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wylosowanie #1 dla którejś ekipy która ma wysokie wydatki to rzeczywiście przekleństwo. Są w naszej zabawie ekipy ( beGM. ) zatankowane finansowo pod korek które maja szanse na 1 ale z tym numerem za dużo nie zyskasz porównując 4 czy 6. Tragikomiczna sytuacja jak nie ma pewnej jedynki draftu 

@january o tym słusznie chyba wspomniał. 

Dziwny sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. 

Ten draft jest taki sobie, kilku ludzi lubię, kilku nie, nie napiszę, że jest słaby, bo to samo mówiono o draftach, które dały alltimerskich graczy, nigdy nie wiadomo, ale sami long term prospekci, więc żadnego przypadku Sixers czy Mavs (rok po drafcie mocny team dzięki draftowi '16/'18) nie będzie.

Najciekawsze, gdzie wylądują ekipy, które mogą na tu i teraz się wzmocnić i o coś powalczyć: Warriors, Wolves, Suns (ale tylko 14% szans na top4), te teamy mogłyby w teorii handlować topowym pickiem gdyby nadarzyła się jakaś okazja na wzmocnienie, Warriors mogą budować ponownie contendera, Wolves muszą desperacko walczyć o zatrzymanie Townsa - a Suns mają taki sobie, ot co niezły core w warunkach Zachodu, ale wciąż do grania o playoffy i są rok zbyt starzy na ogrywanie prospektów. Reszta teamów  jest na wczesnym (Pistons, Hornets, Knicks) lub późniejszym (Hawks, Bulls) poziomie zbierania assetów, trójka Kings-Memphis-Pelicans ma pewnie za małe matematycznie szanse.

Nowe zasady loterii, przerwa i przeciętnie zapowiadający się draft spowodowały, że dawno nie było tak mało hype'u wobec loterii/draftu, (nie)miła odmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w końcu ktoś się znajdzie (Beal? Oladipo?), aczkolwiek możliwe, że dopiero przez jakieś snt na rynku w '21, ten obecny sezon i tak był wyjątkowy, że żadna gwiazda nie poprosiła o trade request, dawno tego nie było. W każdym razie, jak ten draft ma coś zmienić krótkoterminowo, to chyba właśnie jak jeden z tych trzech w/w teamów wylosuje okolice jedynki, i z boku w sumie tylko to mnie osobiście z perspektywy tej loterii interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft ma tez jedna pułapkę w postaci salary bo te pierwsze picki w porównaniu do różnicy w jakości prospektów są strasznie finansowo przepłacone (Wyjątkowo  w tym roku z powodu braku superrookies)

z dalszym wyborem 5-12 można szarpnąć nazwisko które moze zrobi lepsza karierę za ponad polowe mniejsza kasę. 
pechowo trochę będzie mieć #1 w tak szerokim drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.