Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odniosłem się tylko do wpisu kolegi, że świetnie w obronie.

No jak Doncic jest na boisku to obrona lepsza :). Dlaczego ? bo koledzy mogą się bardziej starać w obronie bo atak zabezpieczony jest :). Napisałem świetne +/- :)

 

EJBmEPuU0AA01t_ (1).jpg

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eF. napisał:

Tylko różnica między nimi jest taka, że Westbrook to statpadder, a Doncić daje impact superstara w wieku 20 lat. :)

 

w ataku nie 'oszukuje'. zreszta, chlopak zagral kilka swietnych spotkan, a ty go zestawiasz z gosciem, ktory 2 sezony mial z impactem all nba 1st team i kilka wiecej all nba 2nd. lodu na glowe, ef, lodu!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

w ataku nie 'oszukuje'. zreszta, chlopak zagral kilka swietnych spotkan, a ty go zestawiasz z gosciem, ktory pelny sezon mial z impactem all nba team. lodu na glowe, ef, lodu!...

Jaram się jego grą, nic nie poradzę. A jak wprowadzi Dallas do PO w tym sezonie i te średnie mu nie spadną za bardzo, to lód będzie niepotrzebny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kcp78 napisał:

a co ma nie wprowadzic, skoro dallas to calkiem mocna ekipa, z top 5 trenerem na lawce ;) ...

Przed sezonem mało który typował, że wejdą do 'ósemki', więc można powiedzieć, że mimo wszystko Dallas to taki underdog.

A wyglądają bardzo fajnie, poprawią się w meczach u siebie i PO powinni zrobić bez problemu (zdrowi). A wtedy taki @MarcusCamby (przeceniany grajek, a DPOTY ma) zamiast dawać mi downvote, to dołączy się do mojego entuzjazmu w stosunku do Doncicia, i może przeprosi za tę negatywną reakcję. Nie było w tej lidze gracza, który w takim wieku robił takie rzeczy, period. Trzeba nie lubić koszykówki aby tego nie dostrzegać. :D

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. Doncić oczywiście w PO jeszcze nie zagrał, ale Doncić ma 20 lat i Porzingisa u boku, a nie Duranta czy PG13. Westbrook w jego wieku wchodził do ligi i robił 15/5/5 na 39% z gry, c'mon.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eF. napisał:

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. Doncić oczywiście w PO jeszcze nie zagrał, ale Doncić ma 20 lat i Porzingisa u boku, a nie Duranta czy PG13. Westbrook w jego wieku wchodził do ligi i robił 15/5/5 na 39% z gry, c'mon.

westbrook gral w ncaa, doncic w eurolidze. c'mon!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

westbrook gral w ncaa, doncic w eurolidze. c'mon!...

No okej, ale Westbrook robił 15/5/5 na 39%, a Doncić robi 28/11/9 na 48%. Czy ta EuroLiga taka silna, czy może Doncić taki zajebisty? :D

Ps. Rubio też grał w EuroLidze i co z tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

No okej, ale Westbrook robił 15/5/5 na 39%, a Doncić robi 28/11/9 na 48%. Czy ta EuroLiga taka silna, czy może Doncić taki zajebisty? :D

Ps. Rubio też grał w EuroLidze i co z tego? 

no nie zadawaj glupich pytan, ef! doncic wchodzac do ligi mial kilka lat doswiadczenia gry z seniorami, a westbrook nie. c'mon!..

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eF. napisał:

Przed sezonem mało który typował, że wejdą do 'ósemki', więc można powiedzieć, że mimo wszystko Dallas to taki underdog.

A wyglądają bardzo fajnie, poprawią się w meczach u siebie i PO powinni zrobić bez problemu (zdrowi). A wtedy taki @MarcusCamby (przeceniany grajek, a DPOTY ma) zamiast dawać mi downvote, to dołączy się do mojego entuzjazmu w stosunku do Doncicia, i może przeprosi za tę negatywną reakcję. Nie było w tej lidze gracza, który w takim wieku robił takie rzeczy, period. Trzeba nie lubić koszykówki aby tego nie dostrzegać.

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. Doncić oczywiście w PO jeszcze nie zagrał, ale Doncić ma 20 lat i Porzingisa u boku, a nie Duranta czy PG13. Westbrook w jego wieku wchodził do ligi i robił 15/5/5 na 39% z gry, c'mon.

nic nie znaczący statpadder Westbrook był MVP bez Duranta wprowadzając bieda roster Thunder na mocnym Zachodzie. I kilka lat był niekwestionowanym graczem z TOP10 ligi. Doncic do takiego miana aspiruje.

Sam jestem kibicem Mavs od prawie 20 lat i też jaram się ofensywą Doncica, ale znajmy umiar. Za to ja za krytykę jego obrony dostałem downvote od Zdzicha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

no nie zadawaj glupich pytan, ef! doncic wchodzac do ligi mial kilka lat doswiadczenia gry z seniorami, a westbrook nie. c'mon!..

Dobra, wrócimy do tej rozmowy za 3-4 lata. :P

edit- a te kilka lat gry w EuroLidze mówią tyle, że mamy do czynienia z wielkim talentem, po prostu. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

nic nie znaczący statpadder Westbrook był MVP bez Duranta wprowadzając bieda roster Thunder na mocnym Zachodzie

O ile sam się wtedy tym jarałem to z perspektywy czasu trzeba zauważyć, że jego druga opcja po 'uwolnieniu' od Statbrooka sama już dostawała głosy w MVP voting :) 

Btw - co tam u Irvinga? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

O ile sam się wtedy tym jarałem to z perspektywy czasu trzeba zauważyć, że jego druga opcja po 'uwolnieniu' od Statbrooka sama już dostawała głosy w MVP voting :) 

Btw - co tam u Irvinga? :) 

Darujmy sobie taką narracje. Oladipo był fajny two-way z potencjałem, ale daleko do obecnego poziomu. Zaraz wpadnie fluber i powie, że fatalny na tamten czas Sabonis to też wina Westbrooka ;)

A z Irving co ma być? TOP10 ligi jak widzę, a twój Levert ciągnie drużynę niczym kotwica, tylko w dół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Darujmy sobie taką narracje. Oladipo był fajny two-way z potencjałem, ale daleko do obecnego poziomu. Zaraz wpadnie fluber i powie, że fatalny na tamten czas Sabonis to też wina Westbrooka ;)

A z Irving co ma być? TOP10 ligi jak widzę, a twój Levert ciągnie drużynę niczym kotwica, tylko w dół :P

Boston do góry / Nets w dół. Wina LeVerta?

Niestety przy tym kasztanie 'rozgrywającym', który potrafi tylko siebie kreować to nawet DLO jest pięknym wspomnieniem :(

A wszystko w momencie kiedy Harris - czyli ich drugi najlepszy gracz (po LeVercie) - jest jeszcze większym automatem niż rok temu. Damn.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eF. napisał:

 

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. 

Westbrook jest po prostu duzo lepszym graczem w rl season niz w play-offs gdzie jest czas przygotowac sie pod konkretna serie. Jezeli masz odpowiednio duzo czasu zeby sie przygotowac to latwo mozesz wyeksponowac jego wady.

No i co to znaczy overrated? To nie jest poziom mvp czy top 3 ligi ale w rl season to poziom drugiej, ostatnio trzeciej piatki all nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets z Irvingiem na parkiecie mają lepszy atak niż najlepsza ofensywa w lidze.

Westbrook w prime w regularze był superstarem, obecnie to nie jest pewnie nawet poziom borderline allstara na Zachodzie, rok temu pomimo ~MVP George'a, OKC skończyło bez HCA, teraz też hamulcowy Rockets jak na razie. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.