Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

to dawaj top 20 all-time grajków w lola xD

albo top 30 all-time moich faili / głupich pomysłów (to pewnie łatwiejsze xD)

NERD ALERT. Nigdy nie kumałem LOL'a, u mnie gra się kończy na partii w FIFE z kumplem. 😛

Jestę antynerdem, pewnie w dzisiejszych czasach - przegrywem, paradoksalnie - LOL.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, eF. napisał:

NERD ALERT. Nigdy nie kumałem LOL'a, u mnie gra się kończy na partii w FIFE z kumplem. 😛

A grasz padem czy na kawiaturze?

Jedenz userow tego forum to top5 graczy w fife na klawiaturze w Polsce. Nie napisz tu dokladnie kto, bo to bardzo skromna.

Jednak moze by sie dalo ustawic jakas partyjke pokazowa. Wiele tez zwyklych userow jak qcin, lbs, johy graja i streamuja jak graja w fifke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zawsze sie zastanawiałem, który z nas to podszyty Wojtek M. :D

po wywiadzie z Chanasem proszę go szanować ! :)

Godzinę temu, lorak napisał:

niemożność grania w kosza (kontuzje) odebrała mi sporo frajdy z oglądania (nawet statystyk ; P).

po latach nudzi to fakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie i jeden fun fact:

czemu Doris Burke jest color commentatorem na meczach NBA? rozumiem jak by była tym głównym, play-by-playem czy jak się mówi, ale kim ona była w zawodowej koszykówce kiedykolwiek? co ona tam robiła? jakie experckie opinie ona jest w stanie wygłosić? nie wiem, nie rozumiem, czy ktoś mi wytłumaczy czemu ona tam jest poza parytetami czy innymi tego typu?

i druga sprawa: w poszukiwaniu odpowiedzi na postawione powyżej pytanie - nie jestem  w ciemie bity, jest rok 2020 etc, więc nie pierdoliłem się w tańcu i  wpisałem w google frazę 'doris burke wikipedia', po czym przeszedłem do wyszukanego artykułu, i tam, pośród osiągnięć Doris w kobiecej NCAA (nie, nie uważam żeby to z kogolwiek robiło experta nt. NBA) i innych tego typo faktów przeczytałem coś takiego:

 

Personal life

Doris married Gregg Burke in 1989 and divorced in 1990. The couple remarried in 1991 and divorced again the same year

 

Image result for shocked face meme

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, nie wszystkich 'kolorów' trzeba lubieć, ja za Millerem też długo nie przepadałem i ciągle moim ulubionym nie jest, ale pewnie trochę się przyzwyczaiłem i mnie nie wkurza , ale ludzie tacy jak Reggie Miller czy masa innych która się tam kręci w okolicach mikrofonu którzy rozegrali X sezonów w NBA potrafią podać podczas meczu takie rzeczy, że żaden expert żurnalista na to nie wpadnie. Bo nie był, nie widział etc. Dlatego kolor jest kolorem (dorzucanie ciekawych spostrzeżeń czy faktów ze swojej kariery) a główny jest głównym ( i ten ma mieć fajny głos, budować napięcie etc), i to daje fajną kombinację.  Choć w sumie wole dwóch kolorów (czasem bodajże wtorkowe mecze są robione w tym formacie, nie pamiętam czy to jest z NBA TV czy z TNT gdzie są sami 'kolorzy' i chyba Greg Antony jako niby główny .... brakuje komentarzowi trochę płynności ale w sumie można się naprawde sporo dowiedzieć... np McHale fajnie bardzo tam wypadał) niż dwóch głównych a Doris to takie ani jedno ani drugie, ale jeśli już to bardziej główny.

Co daje komu Doris Burke jako kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.