Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pierwszy raz od dawna nie mam zgagi myśląc o ruchach Knicks

Owszem same pfy i blablabla ale z drugiej strony wszyscy po cichu liczyliśmy na maxa dla roziera i niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który tak nie widział offseason NYK

 

Większość to de facto umowy roczne na wzór tego co podpisali Bulls z Parkerem rok temu i to już samo w sobie jest milowym krokiem w polityce Dolanlandu

Do tego ci podpisami to naprawdę twardzi kolesie którzy zostawiają serce na pArkiecie i jeśli jakoś Knicks mają do siebie przekonać FA to wreszcie jakimś zaangażowaniem, bo jak (wreszcie) nauczyła ich historia samym kapspejsem nikomu nie imponują

Życzę im oczywiście czterech solidnych wpierdoli od Bulls, ale tak to będę im chyba pierwszy raz od czasów Houstona i Spree kibicował 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^^ Thon Maker don't like that

a co do Haklessa i Iguodali powala mnie wiara kibiców Knicks, że to szroty a w trade deadline ludzie rzucą się na na Portisa, Taja czy innego Bullocka na przepłaconych kontraktach, dużo bardziej podoba mi się podejście Przemka z czekaniem na okazje

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spabloo napisał:

To bardzo mocny random shit! A do tego bardzo pozytywny, ale..

45 minut temu, Chytruz napisał:

Przydałaby się jeszcze waga, bo tam to dopiero odchodzą grube cyrki.

... na to raczej nie ma szans bo zbyt negatywne?

To jakich danych jestescie najbardziej ciekawi? Wspomniany wiek Ibaki ma duzy upside 😉
Ale jeszcze bym dorzucil wzrosty na dole skali bo pewnie sporo ubedzie graczy 6+ stop, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znalazlo sie tylu smialkow bronic honoru Knicks to moze trzeba przeniesc ta czesc dyskusji do watku tej druzyny?

7 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

1. Przesiąknąłem tym tematem i narracją , "czego nie zrobią to robią to źle" i chociaż próby wyciągnięcia jakiś małych pozytywów, tylko dopierdalania im na każdym kroku. 

2. Już pisałem to na tym Waszym AB , za nim naczelny dał mi bana. Lepszych weteranów ? Lepszych w czym ? W mentorowaniu ? Iggi nie będzie grał w Memphis (tyle z jego Mentorstwa dla młodych Grizllies) , myślisz że grałby w Knicks 10 minut, nie zabierał minut Knoxowi i był wujkiem "dobrą radą".  - Dobrze, szkoda picku od GSW, może zaspali, ok, nie zaprzeczę temu, ale bez przesady... 

3. Syn Rubio i zachwyt rozgrywającym Czech no i ? Czy to są "Ci lepsi" dla Knicks , Rubio zabrał by minuty tak samo Frankowi jak i Dsj, czy byłby lepszy dla Knicks niż Payton , nie mam pojęcia i nie podejmuję się w tym momencie roku, na ocenę tego. Satoransky ? To samo co z Rubio, może i byłby lepszy, nie neguję tego, ale czy o tym nie lepiej będzie się rozmawiało np w lutym 2020 ? 

4. Czyli mam rozumieć, że to że nie było jakiejś bitwy o tych rolesów, tylko spokojne podpisanie ich w dobrym czasie za małe pieniądze i na tych 2 letnich kontraktach, jest równoznaczne z tym , że są totalnie bezwartościowi ?  A gdzie w NBA oprócz podpisywania Gwiazd, lub bardzo dobrych rolesów, jest jakaś konkurencja ? Jeśli jakaś drużyna z topu będzie miała potrzebę zakontraktowania Morrisa / Paytona / nawet Randla, to na pewno będzie szansa na wyciągnięcie picku / picków, nawet jeśli to będzie 2 runda . Nie będę się bawił w wróżenie z fusów i czarnowidztwo, napiszę jeszcze raz : Jest szansa na wymianę i dostanie czegoś za wyżej wymienonych , szansa nie oznacza pewniaka, jak tu piszecie "Nie dostaną nic, nikt go nie weźmie" 

5. Oddawanie nowo podpisanych zawodników , co nie poprawi i tak zrujnowanego wizerunku. Najpierw czytam o tym , że gracze są bezwartościowi , bo nie było żadnej konkurencji w ich podpisywaniu, potem że jednak jak ich oddadzą jakimś cudem, to i tak wyjdzie źle w oczach innych potencjalnych FA . Ufff.... Cała NBA wymienia wszystkich zawodników na lewo i prawo , Knicks nie mogą tego robić żeby czasem nie odstraszyć potencjalnego narybku w 2021.

Młody Core ? Czyli kto wg Was ? Dsj - "cieszę się z zabranych minut Smithowi Yuniorowi przez kogokolwiek " - to ja pisałem ? Frank ? - jednak się nie nadaje. Knox - ? Trier - ten Iso szkodnik ? 

Trochę konsekwencji Panowie, albo jest na prawdę młody Core, który ma jakieś szanse przyciągnąć tu kogoś, albo jest to co jest czyli ? Mitch / Dotson / Barrett (który nie zagrał jeszcze minuty w NBA) i koniec . Na tych 3 zawodnikach, chcielibyście zbudować tą wędkę pod lato 2021 ? Nadal to jest możliwe, ale kto powiedział że nie można tego zrobić w takiej konfiguracji jaka jest teraz ? Jeśli widziałeś minę Knoxa, który rywalizował o minuty z Lancem Thomasem , to powinieneś wiedzieć o co mi chodzi w temacie konkurencji i minut...

6. Ble ble ble , Barrett ustąpi Bulockowi, na jakiej podstawie ? Bo nie lubiany już przez Was Fizdale lubi eksperymentować ( i sam się zwolnić tym sposobem ) Wróżenia z fusów ciąg dalszy. Na tą chwilę najlepszy gracz Knicks Morris jest problemem bo ? Jest weteranem, bo nie widać w nim potencjału, bo pobije się z Portisem i co jeszcze ?  Bo nikt nam za niego nic nie da z takim kontraktem ? Bo zabierze minuty Knoxowi, bo będzie żył na Mnchattanie  ? - coooo ?!? Będzie udawał mentorzyć Knoxowi i mu się nie uda - kto to pisał Ty Kucio czy Przemek, a Ty udostępniasz ? Co Wy tam pijecie ? A Iggiemu udało by się mentorzyć lepiej albo Rubio ?

Nie jestem pewny czy tu odnosiles sie do mnie czy do kogos innego [bo wiekszosci tych rzeczy nie napisalem], ale ja to widze tak, ze Knicks wchodzili w offseason w swietnej sytuacji [wysoki pick, masa cap space, paru ciekawych tanich mlodziakow], a pomimo iz wydali cala kase wyszli z niego z marna druzyna, bez perspektyw na poprawe na lata dalsze, bez prob zasiania ziaren, z ktorych moze urosnac jakis starter na przyszlosc bo jedynie Barrett z Ignasem maja realne szanse byc tam w lato 2021.

Jeszcze tak dla jasnosci, zaczalem temat dlatego, ze zwykle jak przymroze oczy i puszcze wodze fantazji to widze co autor mial na mysli i jak to moze wypalic. Tu nie tylko tego nie widze, ale nawet nie wiem co w ich przekonaniu oznacza wypalenie planu!

4 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

@wiLQ

Myślę tak nad kawą i jedyną pozytywną rzeczą w tym off-season Knicks jest niewpakowanie się w umowy Harrisów/Middletonów/Rozierów tej ligi.

Czy brak negatywu z automatu oznacza pozytyw? Oj chyba nie, sa cale pola szarosci po drodze, a argumentacja "bo moglo byc gorzej" pasuje zawsze do kazdej sytuacji niezaleznie od tego czy dotyczy czegos swietnego czy marnego. Wg mnie tu kluczowe jest przyjecie wartosci absolutnych czyli w porownaniu do reszty ligi, a nie tylko do niedawnej historii Knicks, wiec proste pytanie... ile druzyn w NBA byloby zadowolonych gdyby zrobili dokladnie to samo co Knicks w 2019? IMO to bylaby krotka lista pelna innych fanbaseow, ktore wpadly w depresje co pokazuje, ze bylo to marne rozegranie dobrej pozycji wyjsciowej.

Pamietaj, ze pytanie dotyczylo pozytywnego sensu, a nie jak pieknie unikneli najgorszych mozliwych katastrof.

4 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

W lidze jest odrobinę deficytu na pozycji 4/5 i to nawet u poważnych graczy. Knicks zgarnęli trochę tego tematu do siebie i może myślą, że inne zespoły przyjdą w łaskę w czasie trade-deadline, alby się dozbroić przed PO.  Oby się i z tym nie przeliczyli.

Gdzie jest ten deficyt PFow? Wg mnie poza Nets nikt nie zaliczylby upgrade'u sciagajac ktoregos z Knicks poza Randlem, a i nawet u nich to tylko przez kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wiLQ napisał:

Dla mnie odpowiedz brzmi "bo beda grac 5 graczami przez 48 minut na mecz", a na potrzeby fantasy to zbyt cenny towar by olac druzyny tylko dlatego, ze nie jest jasne jaki maja plan.

 

Możesz wymięć tych 5? bo sam jestem ciekaw pod kątem fantasy. Dla mnie tam jest taki tłok, że jakoś tego nie widzę.

Edytowane przez szogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szogo napisał:

Możesz wymięć tych 5? bo sam jestem ciekaw pod kątem fantasy. Dla mnie tam jest taki tłok, że tego jakoś tego nie widzę.

Tu mnie chyba zle zrozumiales - bedzie przebywac 5 graczy przez 48 minut, ale nie tych samych!
Wrecz przeciwnie, tu raczej bedzie minutowa ruletka kto danego dnia wyskoczy, ale srednio rzecz biorac nawet na pustyni znajdzie sie jakis Mitchell Robinson ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Czy to są "Ci lepsi" dla Knicks , Rubio zabrał by minuty tak samo Frankowi jak i Dsj, czy byłby lepszy dla Knicks niż Payton , nie mam pojęcia i nie podejmuję się w tym momencie roku, na ocenę tego. Satoransky ? To samo co z Rubio, może i byłby lepszy, nie neguję tego, ale czy o tym nie lepiej będzie się rozmawiało np w lutym 2020 ? 

Zabieranie minut Frankowi i DSJ to niezależenie od celu ekipy to zawsze plus 😂 Dwóch graczy, którzy nawet w ekipie z dna ligi prezentowali się fatalnie. Ich czeka wylot z ligi jeżeli się nie ogarną. Payton niewiele lepszy. Rubio czy Satoransky od razu podniósłby poziom ekipy o jeden poziom. Coś z "pośmiewiska" na "słabiznę".

11 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

1. Przesiąknąłem tym tematem i narracją , "czego nie zrobią to robią to źle" i chociaż próby wyciągnięcia jakiś małych pozytywów, tylko dopierdalania im na każdym kroku. 

Sam prowadzisz taką samą narrację, którą zarzucasz na forum, ale w drugą stronę - czyli co by Knicks nie zrobili to zawsze jest w tym jakiś pozytyw. No nie zawsze.

Co do samego offseason to w sytuacji w jakiej się Knicks znaleźli, to zrobili najlepsze co mogli, ale w domyśle i tak słabo. Bo z jeden strony nie zakopali się w żadne fatalne kontrakty jak mieli w zwyczaju, ale z drugiej strony to na co liczyć? Skoro teraz mieli wyczyszczone salary i pustą kadrę, a nikt ich nawet nie potraktował poważnie, to czemu miałoby się to zmienić za 2 lata?

I to wcale nie był dobry off season, a po prostu jeden niezepsuty. Po tylu zmarnowanych latach, to teraz potrzeba kilku lat niezepsutych właśnie, bez przepłacania pseudogwiazd. No i z masą szczęścia, że ktoś z tej młodzieży, która trafi przez ten czas to okaże się franchise playerem z prawdziwego zdarzenia. Wtedy może coś z tego będzie. Ale NYK i ich fani sądzą, że są od 2-3 ruchów od contendera. Że szczęście w losowaniu draftowym dałoby Duranta i Irvinga czy Davisa, a potem już tylko walka o pierścienie. No podejście Duranta i Irvinga pokazują jasno, że nie brali NYK pod uwagę w ogóle. Woleli Brooklyn, gdzie jest niezły trzon. A zanim ktoś powie, że NYK nie chcieli dać KD maxa z powodu jego kontuzji i dlatego on nie zagra w Knicks to niech przestanie się łudzić. I tak nie mieli na niego szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, spabloo napisał:

 

 

20 godzin temu, polishllama69 napisał:

a co do Haklessa i Iguodali powala mnie wiara kibiców Knicks, że to szroty

Cytując fanów Lakers: proszę nie wrzucać wszystkich kibiców do jednego worka :)

Spadające po tym sezonie 11 mln jego kontraktu + pick z pierwszej rundy + możliwość sprawdzenia go przez rok? Gdzie mam podpisać? 

Iggy? Za samo przygarnięcie go też pierwszorundowy pick? Gdyby chciał zostać w NY, to super mentor. Gdyby powtórzyła się obecna sytuacja z Memphis, to też dobrze, bo kolejne assety by wpadły z jego nieuniknionej wymiany. Win-Win. 

Ale jest jak jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:
Cytując fanów Lakers: proszę nie wrzucać wszystkich kibiców do jednego worka :)

Spadające po tym sezonie 11 mln jego kontraktu + pick z pierwszej rundy + możliwość sprawdzenia go przez rok? Gdzie mam podpisać? 

Iggy? Za samo przygarnięcie go też pierwszorundowy pick? Gdyby chciał zostać w NY, to super mentor. Gdyby powtórzyła się obecna sytuacja z Memphis, to też dobrze, bo kolejne assety by wpadły z jego nieuniknionej wymiany. Win-Win. 

Ale jest jak jest... 

tak, tam powinno być kibice pokroju kolandżelo, ale niestety takich widziałem więcej i to budzi moje podejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, polishllama69 napisał:

tak, tam powinno być kibice pokroju kolandżelo, ale niestety takich widziałem więcej i to budzi moje podejrzenia

Czy możesz zaprzestać osobistych wycieczek w stosunku do mojej osoby ? Nabiłeś sobie punkty, na prawdę nie musisz więcej. Pisz o NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Czy możesz zaprzestać osobistych wycieczek w stosunku do mojej osoby ? Nabiłeś sobie punkty, na prawdę nie musisz więcej. Pisz o NBA. 

jako pierwszy zacząłeś pisać, zwłaszcza o pickach, które można dostać za tych podpisanych w FA a ja zwróciłem uwagę, że takich jest więcej i mi się dostało mocno za to w innych miejscach, ponadto to było jedno zwrócenie uwagi, wiec slowo wycieczki jest nei na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

jako pierwszy zacząłeś pisać, zwłaszcza o pickach, które można dostać za tych podpisanych w FA a ja zwróciłem uwagę, że takich jest więcej i mi się dostało mocno za to w innych miejscach, ponadto to było jedno zwrócenie uwagi, wiec slowo wycieczki jest nei na miejscu

Pisałem o NBA, nie pisałem "że jest sporo fanów pokroju polishllama69" cokolwiek byś nie napisał / nie myślał / z kim się zgadzał lub nie zgadzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.