Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a Pels dopiero niedawno mają lepszy bilans od Soty, ale już popatrzyłem po tych rosterach i rzeczywiście nie ma jakoś dużo tych kandydatów over Ingram, dziwny ten zachód

Towns opuscil az 15 meczow czyli 1/3 wszystkich i jest 0-14 w ostatnich 14 meczach. To na pewno zawazylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Ta kwota jest smiesznie niska. 100 tysiecy to zart, wystarczy ze gracze ktorzy tam wystepuja sie zrzuca po jakies 4500 dolcow. To jest osmieszanie asg. 

Skoro miedzy 100 tysiecy a 10 milionow nie ma roznicy( 100 razy wiecej) to miedzy graniem o tysiac a sto tysiecy na cele charytatywne tez nie ma Twoim zdaniem roznicy?:)

Ja nie twierdze ze za 10 milionow by sie bardziej starali ale uwazam ze to 100k jest bez sensu.

 

 

To tak jak wplacic 2zl na mural.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Tak wiem, nie lubisz mnie, ale muszę się tu z Tobą zgodzić, choć nie do końca. Ingram gra sezon podobny do Bookera, w równie słabym teamie, więc tu nie ma raczej większych kontrowersji. Mnie bardziej zdziwił brak Beala, choć ciężko by było go upchać na Wschód, ale Ingram jest w sumie spoko. Szkoda trochę PG13 (tu pewnie problemem było mało meczów), jednakże uczciwie patrząc na cały sezon, to Ingram rozgrywa sezon na miarę ASG. Jako jego fan nie powinieneś mieć wątpliwości, bo czy w ASG zagrałby Brandon, czy Devin to tak naprawdę kwestia gustu. Zasłużył jeden i drugi, a miejsc tylko 12. Ps. Tak, to takie podanie ręki z mojej strony, bo choć Twój 'loweryzm' do pewnych postaci bywa uciążliwy, to wartościowy z Ciebie user, i pasjonat kosza w jednym. Szanuję takich ludzi. Ps2. Co z tym Bealem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, eF. napisał:

@january

Tak wiem, nie lubisz mnie, ale muszę się tu z Tobą zgodzić, choć nie do końca. Ingram gra sezon podobny do Bookera, w równie słabym teamie, więc tu nie ma raczej większych kontrowersji. Mnie bardziej zdziwił brak Beala, choć ciężko by było go upchać na Wschód, ale Ingram jest w sumie spoko. Szkoda trochę PG13 (tu pewnie problemem było mało meczów), jednakże uczciwie patrząc na cały sezon, to Ingram rozgrywa sezon na miarę ASG. Jako jego fan nie powinieneś mieć wątpliwości, bo czy w ASG zagrałby Brandon, czy Devin to tak naprawdę kwestia gustu. Zasłużył jeden i drugi, a miejsc tylko 12. Ps. Tak, to takie podanie ręki z mojej strony, bo choć Twój 'loweryzm' do pewnych postaci bywa uciążliwy, to wartościowy z Ciebie user, i pasjonat kosza w jednym. Szanuję takich ludzi. Ps2. Co z tym Bealem?

ale Ingram nie wszedl kosztem Bookera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, january napisał:

- rok temu jeszcze łudziłem się, iż ma to wpływ na renomę u sędziów, ale po tym jak widziałem brak gwizdków dalej dla DLO po ASG taki jak wcześniej (by nie było - wiem, że on rok temu ovr słabo wymuszał wycieczki na linię, ale jednak przesadą była ilość nieodgwizdanych jumperków na kontakcie) mnie z tego wyleczył. Sędziowie gwiżdżą jak im się podoba, bycie all-starem nie pomoże tu Ingramowi raczej.

Od zawsze mi imponuje konsekwencja sędziów NBA w czytaniu postów January'ego i niegwiazdaniu specjalnie fauli tylko dla graczy, których jest fanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.