Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu - weird shit 🤔

Jeden gra naprawdę średnio, ma 21 lat i on/off na poziomie +24.6 (damn)

a drugi gra jak Superstar, ma średnią blisko TD i on/off na poziomie  -7.6

gdzie tu jest oszustwo, hehe?  :P

btw, weird shit part2  // miejsca 9 i 10 (WTF?) -> https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

To przecież drugi najlepszy Europejczyk ever, zaraz obok Nowitzkiego. Wiadomo, jak Luka skończy karierę, to Pau se spadnie na trzecie miejsce, ale to był świetny grajek

Ten hype na Doncicia to już naprawdę mocna przesada jeśli wymieniać tu jego, a nie Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Gdzie ja tu coś o Jokiciu pisałem? Serio sugerujesz, że Doncic będzie miał karierę lepsza od Antka?

No pisanie o zbyt dużym hype na kogoś mając Jokica w avatarze to takie meh ;)

Nie wiem czy będzie miał lepszą czy gorszą karierę. Jeden i drugi jutro może się połamać. Antek może nie przestawić swojej gry tak jak LeBron, któremu kiedyś też zarzucali, że jak się zestarzeje to będzie cancerem bez atletyzmu. Za mało danych i zdolności profetycznych żeby wyrokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

Gdzie ja tu coś o Jokiciu pisałem? Serio sugerujesz, że Doncic będzie miał karierę lepsza od Antka?

Może mieć lepszą karierę. Jednak Antek mocno bazuje na swojej sprawności fizycznej a ta dość szybko może zostać ograniczona przez kontuzje (oczywiście nie życzę mu tego) Luka ma dużo szerszy zakres umiejętności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cardi napisał:

No pisanie o zbyt dużym hype na kogoś mając Jokica w avatarze to takie meh ;)

oezu @Lucas jak Ci nie wstyd mieć w avatarze na forum o NBA zdjęcia gracza NBA?!?

ogarnij się fanboju! i nie pisz nic o hajpie, ok?!?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Ten hype na Doncicia to już naprawdę mocna przesada jeśli wymieniać tu jego, a nie Giannisa.

Touche'

Nie wiem czemu o nim nie wspomniałem, może dlatego, że myślałem o 'białasach', bo Gasol i Nowitzki są biali, hehe

Złota piątka - Nowitzki, Giannis, Gasol, Jokić, Doncić (ok, bo hype za duży, to trafi tu za 2-3 lata, a teraz niech sobie korzysta - Tony Parker), i wiadomo, że w dłuższej perspektywie to Giannis i Doncić mogą powalczyć o to pierwsze miejsce. Choć w dłuższej perspektywie, to Ci gracze mają szansę na to, aby się znaleźć w TOP20 All-Time, ale tu jeszcze potrzeba czasu. Na pewno jest taki potencjał. Dobra, bo schodzimy z tematu. Jak widać, Gasol jest doceniany, bo Gasol był świetny. W każdym tego typu rankingu jest w TOP3. Rookie of the year, 6x AllStar, 4x All-NBA, 2x NBA Champ. A już w Europie to właściwie półbóg, hehe. W swoich czasach czołowa druga opcja w lidze, bo chyba się zgodzimy wszyscy, że jako pierwsza opcja nie radził sobie tak dobrze w Memphis. Imo jego kariera była zajebista, ale też łatwo przesadzić i sprawić, że stanie się overrated. Aha, Kobe powinien być wdzięczny, hehe. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się tłumaczyć, wystarczy prześledzić kilka ostatnich postów w temacie Doncicia Pana @Lucas, by wiedzieć że ma z nim jakiś problem. Luka w tym sezonie nie jest już tak chowany w defensywie,  jak co niektórzy Europejczycy ;) za rok czy dwa będzie dobrym obrońcą , bo ma do tego warunki,  w ataku poza niektórymi decyzjami rzutowymi i ograniczeniem strat niewiele da się poprawić (Luka nabierze też siły fizycznej), więc zostanie jeszcze jedna ścieżka rozwoju. 

Nie jest to jakaś abstrakcja by pomyśleć że będzie mieć lepsza karierę. 

Co do Pou, był przez lata moim ulubionym koszykarzem. Do dziś mi szkoda że tego mvp finałów nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te zloty Jokiciowców, serio hehe. Jokić na ten moment to nie jest nawet najlepszym centrem w konferencji . Zresztą nie będzie przesadą jak napiszę, że Luka jest w TOP5 tego sezonu. Nie ma co się dziwić, że jest hype, bo on ma dopiero 20 lat, a gra jak wspominany wyżej TOP5 ligi. LeBron to widzi, Jokiciowcy pewnie też. Btw Doncić zbiera więcej od Jokicia :P

30p/10.6r/9.4a i 49% z gry, bilans 9-5. Nie mogę wyjść z podziwu, damn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

Gannis w jego wieku dopiero uczył się enbijowskiego kosza. Donic jest legit MVP contenderem.

A Tim Duncan w jego nie grał jeszcze w NBA, lol

Uwielbiam, gdy nic nie piszę/piszemy o Jokiciu, a ktoś i tak go wrzuca w dyskusję :D Ja nie twierdzę, że Luka jest c***owy, sam go naprawdę lubię (jak większość graczy z Europy), ale przez two-way i atletyzm to no nie wiem jak można wymienić Lukę w dyskusji o potencjalnym all-time z Europy i nie dać tam Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Uwielbiam, gdy nic nie piszę/piszemy o Jokiciu, a ktoś i tak go wrzuca w dyskusję :D 

- dyskusja o xyz w ktorej uczestniczy ktos z fanow Nuggets

- blablablabla

- jakis orzel z forum (niekoniecznie ten od Knicksow :P) : 'Tak? A Jokic to to i tamto' (pisane bez zwiazku z tematem, dodatkowo nieprawda)

- fan Nuggets: 'ej ale to nieprawda, Jok wcale nie bla bla bla'

- orzel z forum: 'ahahaha Jokicowcy! ciagle tylko o tym Jokicu lmao rofl!

 

klasyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Klasyka to tutaj brakuje... "łoooo k****, listopad się nie skończył, a ponad 70 stron w temacie". 

A wychodzi na to, że temat musi być duży, skoro i tutaj Jok ze swoją grubą dupą musi się zmieścić. 

No przy 100 stronach w tym temacie juz bedzie chudszy.

Sam rozumiesz - ostatni dzwonek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.