Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III North w sezonie 2019/20

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

striker
wilson44
Mikowal83
Alonzo
RonnieArtestics
airmax
budzikreal
batou
maciejj
ArtZ
washko [komisz]
bulls2006
Piotrek
pdxpl
Siner

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II i najnizsze 3 miejsca spada na poziom IV.
Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest washko bo byl komisarzem w zeszlym sezonie i zgodzil sie pelnic ta funkcje ponownie 😉

Planowany termin draftu - 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/47174

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierzcie priva - tam linki do ankiety draftowej oraz do dołączenia do ligi.

Sama liga kryje się tu: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/47174 Ustawiłem w niej też historię, więc jak ktoś ciekawy, jak się kształtowało podium w poprzednich latach, to sobie może obejrzeć.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @washko Mysle ze dobrze byloby rowniez w tym temacie dac link do dolaczenia do ligi oraz link do ankiety z terminami draftu. 

Oprocz tego troche slabo ze ankieta z terminami jest ustawiona tak ze mozna zaznaczyc tylko ze termin odpowiada lub nie a nie ma opcji zaznaczenia "jesli trzeba to bede". Chyba ze jestem nie ogarem i nie wiedzialem jak zaznaczyc taka opcje ale w innej ankiecie Doodle dotyczacej terminow bez problemu zaznaczalem opcje "jesli trzeba bede". 

W zwiazku z tym zaznaczylem tylko terminy ktore najbardziej mi odpowiadaja (piatki i soboty). Jesli pojawi sie opcja "jesli trzeba bede" to pozaznaczam rowniez wszystkie terminy od poniedziałku do czwartku oraz niedziele 

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@Mikowal83 no to się udało być razem, cieszy mnie to ;)

Tez sie ciesze. Lubie grac z aktywnymi GMami :)

 

Jest jeszcze Alonzo i wilson wiec bedzie pewnie z kim dyskutować w tym sezonie. 

Moim zdaniem Striker, Washko, ArtZ i bulls2006 tez zaliczaja sie do tego grona wiec calkiem fajna liga sie trafila

Pierwszy raz bede gral w lidze 14 druzynowej. Ciekawe jak to wplynie na draft i pobieranie FAsow... 

W mock draftach moze brac udzial max 14 graczy i dzieki temu ze w naszej lidze tez bedzie 14 GMow, mocki w ktorych bede bral udzial pokaza lepszy obraz jakie ceny beda mogli osiagnac konkretni zawodnicy w naszym prawdziwym drafcie. 

Do tej pory roznica miedzy mockami z 14 GMami a prawdziwym draftem z 15GMami polegala na tym ze w prawdziwym drafcie zawodnicy zazwyczaj byli troche a czasem duzo drozsi

Jesli zas chodzi o rynek FA/waivers to bedzie on znacznie bogatszy w dobrych grajkow do pobrania wiec zanosi sie na duzo zacietych licytacji a to oznacza potrzebe umiejetnego gospodarowania budzetem waiverowym. 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa strona. moge draftować wlasciwie kazdego dnia, z tym że piątki i soboty są najmniej pewne.

5 godzin temu, Mikowal83 napisał:

Mój team to tradycyjnie już Warsaw Hornets. 

Co do terminow to jeszcze nie wypełniłem ankiety ake wiem ze raczej odpada 16.10 bo o 21 mam wtedy draft w Keeperze

na miesiąc do startu ligi zdołałes wpasować się w 6 terminów draftu, trochę mało. rozumiem ze sytuacja dynamiczna i zdołasz jeszcze znaleźć pare terminów;)

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mikowal83 napisał:

 @washko Mysle ze dobrze byloby rowniez w tym temacie dac link do dolaczenia do ligi oraz link do ankiety z terminami draftu. 

Oprocz tego troche slabo ze ankieta z terminami jest ustawiona tak ze mozna zaznaczyc tylko ze termin odpowiada lub nie a nie ma opcji zaznaczenia "jesli trzeba to bede". Chyba ze jestem nie ogarem i nie wiedzialem jak zaznaczyc taka opcje ale w innej ankiecie Doodle dotyczacej terminow bez problemu zaznaczalem opcje "jesli trzeba bede". 

W zwiazku z tym zaznaczylem tylko terminy ktore najbardziej mi odpowiadaja (piatki i soboty). Jesli pojawi sie opcja "jesli trzeba bede" to pozaznaczam rowniez wszystkie terminy od poniedziałku do czwartku oraz niedziele 

Pierwszy raz bede gral w lidze 14 druzynowej. Ciekawe jak to wplynie na draft i pobieranie FAsow... 

W mock draftach moze brac udzial max 14 graczy i dzieki temu ze w naszej lidze tez bedzie 14 GMow, mocki w ktorych bede bral udzial pokaza lepszy obraz jakie ceny beda mogli osiagnac konkretni zawodnicy w naszym prawdziwym drafcie. 

Do tej pory roznica miedzy mockami z 14 GMami a prawdziwym draftem z 15GMami polegala na tym ze w prawdziwym drafcie zawodnicy zazwyczaj byli troche a czasem duzo drozsi

Jesli zas chodzi o rynek FA/waivers to bedzie on znacznie bogatszy w dobrych grajkow do pobrania wiec zanosi sie na duzo zacietych licytacji a to oznacza potrzebe umiejetnego gospodarowania budzetem waiverowym. 

 

Imo dawanie tu linków, to proszenie się o nieproszonych dowcipnisiów i niepotrzebne utrudnienia. Korzyść zaś żadna, bo przecież wszyscy potwierdzili udział, więc mają dostęp do forum.

To samo dotyczy opcji "jeśli trzeba to będę" "pomyślę i się zastanowię" "może tak może nie" ;] Na pierwszym etapie budowania ankiety najlepiej się sprawdza ograniczenie tych blisko 30 możliwych terminów do kilku i dopiero w ramach tego analizowanie czy ktoś może się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuje sie ale wolalbym start o godz 20

1 godzinę temu, washko napisał:

No to mamy ustalone. 14 menedżerom z 15 pasuje 14.10. Lepszego terminu już nie będzie, więc bukujemy.

Draft: 14.10.2019 r., Godzina 21:00 

To zaznacz termin draftu w lidze na yahoo. Godzine mozna pozniej zmienic jak bedzie taka potrzeba

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.