Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2019/2020


dannygd

Okres wymian keeper za "gwiazdę"   

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką datę rozpoczęcia wymian keeper za gwiazdę/zawodnika o znacznie większej wartości zapisujemy w regulaminie?

    • Od połowy sezonu/rozegrania min. 40 meczów?
    • Od NBA trade deadline?

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przy takiej zgodności zostawiam koniec września :)

Ps. Jak coś poza zaklepaniem na Yahoo - piszcie też tutaj kogo zostawiacie w jakiej cenie (potwierdzcie czy cena się zgadza) i ile macie na draft. Pomoże to nowym zaplanować draft aukcyjny - swoją drogą jak nie graliście w 20 osobowej lidze, polecam jakieś mocki sobie zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zostają:

Thomas Bryant 12$

Donivan Mitchell 14$

Wendell Carter Jr. 20$

Khris Middleton 24$

Budzet na draft: 206$-70$=136$

Czemu na yahoo w naszej lidze jeszcze nie jest ustawiony rodzaj, termin i godzina draftu? Myslalem ze ustalilismy ze 16.10

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam keeperzy muszą być zaznaczeni w Yahoo>opcja set keepers. 

Proszę też o potwierdzanie czy wartość keeperow się zgadza oraz budżet. Będę to jeszcze przed daftem weryfikował, ale zawsze łatwiej jak pilnujcie wartości.

Oczywiście keeperow wg powyższego schematu poddawajcie dodatkowo tu na forum.

@Mikowal83 z apki nie ma opcji zmiany roku w lidze rolowanej, ale wydaje mi się, że po drafcie z automatu się zmieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thompkins napisał:

Paul George                 - 69$

Odważny ruch!

3 godziny temu, Dig napisał:

@dannygd ustawiłeś handicap dla budżetu waiver zamiast budżetu na draft. Tu widać kto ile ma kasy na draft https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/draftresults

Robienie za komisza z apki mając rzadki dostęp do neta wieczorem - o ile wifi działa w miejscu noclegi to kiepski pomysł... Michał - wprowadź wartości jak możesz (masz w 1 poście tego tematu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Digw yahoo nie widzę nigdzie opcji, aby godzinę keeperów zmienić, 9.00 jest z automatu bo to godzina przetwarzania na yahoo (ich północ ;) ).

Drużyny sfinalizowane, @chyzio (nie)ładnie ustawiłeś keeperów, choć nie powinieneś ;D

@maryjan dosyć odważnie tylko 1 zostawił.

W dniu 29.09.2019 o 20:58, Dig napisał:

Nie wiem czemu tak się dzieje - keeperzy z ich kosztem są tutaj: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/viewkeepers i powinni z automatu wskoczyć na drafcie, zaraz pozmieniam - akurat dorwałem kompa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie teraz czy wszystko się zgadza (daty, budżety, keeperzy itd.), tu widać dostępnych graczy na draft: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/players 

Tu widać budżety i keeperów https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/draftresults

Szczególnie dla nowych graczy (którzy nie grali w keepera #2) ale i naszych dla przypomnienia, krótkie info:

1. Zmienił się nam handicap z 2$ za każde miejsce w dół na 1$, co jednocześnie oznacza mniej kasy draftowej niż wcześniej (wcześniej średnio każdy team miał 219 $, teraz 209,5$).

2. Patrząc na powyższe, jak sprawdzacie sobie wartość graczy np. w fbninja to uśredniona wartość powinna być 209 lub 210$, choć oczywiście każdy może sobie ustawić jak chce.

3. Jest, aż 8 nowych graczy, co oznacza sporo więcej budżetu na samym drafcie i walkę o keeperów - jednak z drugiej strony sporo fajny keeperów trafiło przez to do puli. To oznacza, że nowi wcale nie są na straconej pozycji i przy dobrym drafcie mogą powalczyć nawet o podium. Poczytajcie regulamin - jak macie wątpliwości, pytajcie.

4. To, że można wygrać back2back (czytajmy bez bonusu $) - sam jestem najlepszym przykładem, więc nie ma co ślepo tankować o te kilka $. Z własnego doświadczenia wiem, że im mniej kasy tym sensowniej wydajemy ;) 

Moje oceny keeperów i szans na ten sezon przed draftem:: 

1. Na pewno faworytami do podium są ekipy z fajnymi, zbilansowanymi keeperami i wciąż dużym budżetem, jak Atlanta, Detroit czy Charlotte 

2. Jednak jeśli Porzingis wypali, a JJJ i SGA zrobią postęp, to Suns są głównym faworytem do wygrania ligi. Może zestaw nie do końca zbilansowany, ale bez problemu dealem dostosuje sobie skład. 

3. Podobają mi się keeperzy Dig-a (i moi), który ma też większy budżet ode mnie, ale bez jakiś perełek z draftu i ja i on, raczej nie mamy szans na pudło - jeśli choć tylko solidnie w/w będą draftować.

4. Utah zaskoczyła brakiem większej ilości keeperów, prawie startują od zera, Pels i Wizards mają niby sporo kasy, ale keeperzy (łącznie) nie dają im na starcie praktycznie żadnych mocnych stat w konkretnej kategorii. Natomiast Spurs i Nets znaki zapytania i przeciętną ilość kasy.

Polecam więc zachować czujność/ostrożność na drafcie i życzę powodzenia! ;) 

PS. Zachęcam do zadawania pytań i dyskusji. Liczę, że wprowadzane zmiany i nowa krew, dadzą nam bardzo ciekawą ligę i wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.