Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2019/2020


dannygd

Okres wymian keeper za "gwiazdę"   

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką datę rozpoczęcia wymian keeper za gwiazdę/zawodnika o znacznie większej wartości zapisujemy w regulaminie?

    • Od połowy sezonu/rozegrania min. 40 meczów?
    • Od NBA trade deadline?

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Stary ale niektórzy mieli po prostu więcej kontuzji i nie mieli mozliwosci obrać innej taktyki. Ciężko zabrać się do tematu sprawiedliwie.

przeciez nie mowie, zeby zamykac tabele w takim stanie jakim znajduje sie teraz tylko spojrzeć na średnie na podstawie tylu slotow ile rozegrala kazda druzyna do tej pory. co w tym niesprawiedliwego? na pewno jest to bardziej sprawiedliwe niż anulowanie całej zabawy z ostatniego pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 10:21, RonnieArtestics napisał:

Stary ale niektórzy mieli po prostu więcej kontuzji i nie mieli mozliwosci obrać innej taktyki. Ciężko zabrać się do tematu sprawiedliwie.

Ronnie a Ty lig nie pomyliłeś? :)

Tak swoją drogą nikt w naszej lidze nie miał jakiegoś niewiarygodnego pecha gdzie 3 topowych graczy się połamało na dłużej czy 2 out od season. Większość z tych co mają niedogranie mecze miewa problemy na poziomie podobnym do mnie (kontuzje KATa, Lova czy WCJ) czy innych graczy w topce a mimo moich przypomnień mieli z lekka wylane i liczyli chyba na cud. 

Poza tym przykład mój czy GSW pokazuje że mimo kontuzji można być wysoko. Także sorry chłopaki ale taryfy ulgowej tu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dannygd napisał:

Ronnie a Ty lig nie pomyliłeś? :)

Tak swoją drogą nikt w naszej lidze nie miał jakiegoś niewiarygodnego pecha gdzie 3 topowych graczy się połamało na dłużej czy 2 out od season. Większość z tych co mają niedogranie mecze miewa problemy na poziomie podobnym do mnie (kontuzje KATa, Lova czy WCJ) czy innych graczy w topce a mimo moich przypomnień mieli z lekka wylane i liczyli chyba na cud. 

Poza tym przykład mój czy GSW pokazuje że mimo kontuzji można być wysoko. Także sorry chłopaki ale taryfy ulgowej tu nie będzie.

 

No ja tu nie gram ale w każdej lidze bedzie problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2020 o 22:30, Mikowal83 napisał:

Jak na razie to Yahoo wydluzylo sezon do chyba 15 maja... Ja tam nie trace nadzieji... Wrzuccie troche na luz Panowie... Moze za miesiac od teraz jeszcze sobie pogramy... Swiat sie jeszcze nie skonczyl... 😏 

Moim zdaniem nie ma szans.

Na 100% koniec sezonu zasadniczego. Na 99% nie będzie też skróconych Play-offów. Liga w przyszłym sezonie zacznie się z opóźnieniem.

Obyśmy my zdrowi byli, a nie patrzyli na jakąś grę zza oceanu.

Zdrówka Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.03.2020 o 18:01, Araggorn napisał:

Moim zdaniem nie ma szans.

Na 100% koniec sezonu zasadniczego. Na 99% nie będzie też skróconych Play-offów. Liga w przyszłym sezonie zacznie się z opóźnieniem.

Chyba się myliłem i w sumie trochę się z tego powodu cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie, sezon się skończył... jak się skończył.

Wielkiego pola do manewru tu nie ma. Gratulacje dla @Jackoso i @Mikowal83 z piękną walkę.

Poniżej budżety na kolejny sezon, proszę sprawdźcie.

Nowego tematu jeszcze nie zakładam, najpierw poproszę, aby tutaj każdy zadeklarował się czy gra w kolejnym sezonie.

Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje - proszę piszcie.

1. @bulls2006/Krzysztof - Chicago Bulls 216$
2. @pumeks - Brooklyn Nets 210$
3. @Marwat/Marcin - Toronto Raptors 209$
4. @chyzio - Boston Celtics 213$
5. @jordan20/Jakub Sprawka- Atlanta Hawks 205$
6. @bulek - Indiana Pacers 204$
7. @Lew - Washington Wizards 208$
8. @Jackoso - Detroit Pistons 200$
9. @Mikowal83 - Charlotte Hornets 201$
10. @Araggorn - Orlando Magic 207$

11. @Dig - Houston Rockets 211$
12. @Tocheck - Oklahoma City Thunder 219$
13. @thompkins - San Antonio Spurs 218$
14. @wilson44 - Golden State Warriors 203$
15. @dannygd - Minnesota Timberwolves 202$
16. @L.TM/Tomi - Phoenix Suns 214$
17. @DrunX - Dallas Mavericks 215$
18. @24kobe8/Art - Los Angeles Lakers 212$
19. @evitacre/pk - New Orleans Pelicans 206$
20. @maryjan - Utah Jazz 217$

Na czerwono rezygnacje, na zielono Ci co potwierdzili, jak macie kontakt z chłopakami co nie potwierdzili - odezwijcie sie do nich.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.