Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, january napisał:

No tak ogólnie to kto by się spodziewać mógł, że Lewandowski jeszcze podczas swojej kariery zobaczy potencjalną kandydaturę sportowca, który może go wyprzedzić w byciu polskim GOAT ;) 

Lewemu dużo czasu nie zostalo, więc dobrze, że będziemy mieli płynne przejście ;)

+ dla mnie spoko, bo piłka nożna jest kurewsko nudnym sportem, a tenisa lubię oglądać :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, P_M napisał:

Ale wiesz, że 4-ech innych graczy to już dawno osiągnęło?

wiem, Djoker najlepszy z nich dla mnie

21 minut temu, P_M napisał:

bo piłka nożna jest kurewsko nudnym sportem, a tenisa lubię oglądać :D

ogolnie sie zgadzam, ale duzo zalezy od poziomu meczu i druzyn, mistrzostwa swiata czy europy to brak nudnych meczy praktycznie 80% jest swietna, graja najlepsi z danego kraju co zaweza pule talentu z ktorego sie wybiera zawodnikow

dobry przyklad final pucharu wloch 2 dni temu? sztos mecz

no i w tym roku champions league byla epicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubbas napisał:

wiem, Djoker najlepszy z nich dla mnie

Dla mnie Fed:) ale chodziło mi o to, że te 1000 spotkań to żaden wyznacznik "goatowości"

8 minut temu, Kubbas napisał:

ogolnie sie zgadzam, ale duzo zalezy od poziomu meczu i druzyn, mistrzostwa swiata czy europy to brak nudnych meczy praktycznie 80% jest swietna, graja najlepsi z danego kraju co zaweza pule talentu z ktorego sie wybiera zawodnikow

Nah, oglądałem coś nie coś tego ostatniego dużego turnieju i piłka nożna w skali 90 minutowego wydarzenia jest po prostu nudna. Klubową piłkę to już od wielu lat odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał:

nie no jak to nie jest? 1000 meczy wygrac to zaden wyznacznik zwlaszcza jak 4 tylko to osiagnelo?

no skoro juz masz 5-ciu ludzi, którzy to osiągnęło, to znaczy, że mozna tym parametrem określić, że djoko to goat ;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał:

no skoro juz masz 5-ciu ludzi, którzy to osiągnęło, to znaczy, że mozna tym parametrem określić, że djoko to goat ;)

nie, okreslilem ze to goat shit jeden z wielu argumentow za Djoko i jak najbardziej sluszny

skoro w calej historii tenisa osiagnelo to 5 osob to nie wydaje mi sie zeby to byla jakakolwiek przesada.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Iga idzie po 28 zwycięstwo z rzędu pod zaś których ledwo 5gemow przegrała 😲 jest moc 💪

Idzie, to mało powiedziane. Jedzie jak walec. 

Ależ ona jest mocna mentalnie. Ten wygrany gem nr 7 od stanu 0:40. Niesamowite długie wymiany. Gdzieś nawet przy równowadze wkradł się podwójny błąd serwisowy, a ona nic sobie z tego nie robi i idzie jak po swoje. 

Historia pisze się na naszych oczach 28 zwycięstw z rzędu. 5 turniejow wygranych z rzędu.
Dominacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.