Skocz do zawartości

Lasy Amazonii i nie tylko - co możemy zrobić


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, josephnba napisał:

Wczoraj grałem w  5 sekund bez cenzury i było pytanie o trzy osoby które najbardziej się kompromitują w mediach. Dziś obok kurwina i kryski od sałatek dodał bym Ziemkiewicza zamiast cejrowskiego

Petru to jest faworyt i jego Panienki, Kopacz z dinozaurami to już w ogóle Mount Everest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Wczoraj grałem w  5 sekund bez cenzury i było pytanie o trzy osoby które najbardziej się kompromitują w mediach. Dziś obok kurwina i kryski od sałatek dodał bym Ziemkiewicza zamiast cejrowskiego

Strasznie przeceniasz Pawłowicz.

No ale wiadomo - reklama dźwignią handlu (że z tej sałatki zrobiono* taki problem - gdzie podobne foty są na sporo innych osób to już w ogóle lol)

 

* w sumie lol, że ludzie to kupili - bo czemu zrobiono z tego sensacje to wiadomo :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

Co RAZ rzekł? 

Drogi głupolu, który to wypisujesz i retłitujesz, wiedz, że dzisiejsze USA całe były lasem, który Indianie zniszczyli jeszcze przed Kolumbem. Polska była jedną wielką puszczą, którą nasi przodkowie wypalili do czasów pierwszych Piastów. To nie żaden kapitalizm, to zacofanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Dużo histerii, bezmyślności, braku elementarnej wiedzy, która kończy się stadnym lajkowaniem postów na fb wieszczących armageddon, na których widać jak z lasów uciekają jelenie. Co za różnica czy to Syberia, Amazonia czy California. 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/indonezja-prezydent-zapowiedzial-przeniesienie-stolicy-z-dzakarty-na-borneo/rpgnwqq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 19:59, rw30 napisał:

 

bardzo przestrzegam przed cytowaniem Cejrowskiego jako autorytetu w jakiejkolwiek sprawie. To taka ogolna uwaga, bo na tej akurat sprawie się zupełnie nie znam, natomiast gość tyle razy kłamał / oszukiwał / naginał że jego wiarygodność jest bardzo niska. 

 

W dniu 25.08.2019 o 20:14, josephnba napisał:

Niechcący chyba pozwoliłem Ci uwierzyć że ja go cytuję jako autorytet

 

To dla mnie największy Ćwok jakiego ziemia nosi

Autorytetem to on może być dla jakiś pajaców prawaków

Katolik który ukrywał rozwód

patriota który zmienił obywatelstwo

Akurat w przypadku oryginalnej wypowiedzi to Cejrowski ma 100% racji. W tym konkretnym przypadku zrobiono artykuł z wyrwanych z kontekstu wypowiedzi, żeby zrobić z niego wariata, bo jak wiadomo w internecie pośmiać się z wariat każdy lubi:) A Wy się nabraliście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie otwarlem nawet tego artykulu ktory joseph zalinkowal, takze hold your horses. Przestrzegalem tylko przed Cejrowskim ogolnie, nawet jesli raz do roku ma w jakiejs sprawie racje (w tym konkretnym to akurat watpie zeby mial, ale tez nie do konca mnie to interesuje)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

 

Akurat w przypadku oryginalnej wypowiedzi to Cejrowski ma 100% racji. W tym konkretnym przypadku zrobiono artykuł z wyrwanych z kontekstu wypowiedzi, żeby zrobić z niego wariata, bo jak wiadomo w internecie pośmiać się z wariat każdy lubi:) A Wy się nabraliście:)

Przepraszam a co więcej mówił?

Twierdzi że lasy amazońskie i ogólnie drzewa trudno podpalić. No i może mieć rację, nie paliłem tam ognisk więc muszę mu wierzyć na słowo

Ale jako strażak z wieloletnim doświadczeniem, który widział palące się żelbetonowe ściany poddaje w wątpliwość jego wiedzę na temat pożarów jako takich

Ognisko to nie pożar!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Przepraszam a co więcej mówił?

Twierdzi że lasy amazońskie i ogólnie drzewa trudno podpalić. No i może mieć rację, nie paliłem tam ognisk więc muszę mu wierzyć na słowo

Ale jako strażak z wieloletnim doświadczeniem, który widział palące się żelbetonowe ściany poddaje w wątpliwość jego wiedzę na temat pożarów jako takich

Ognisko to nie pożar!

 

Ze to musialy byc zaplanowane i celowe podpalenia bo las amazonski sam z siebie jest praktycznie niepalny. Na cnn dzis mowili tak samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

....bo jest wtorek...z pewnością bardziej wartościowa informacja od przeniesieniu stolicy. 

Chcesz to mogę ci napisać, że z tych 85% pożarów wywołanych przez ludzi, są one wywoływane przez jedną wielką potężną familię - global warming się nazywają :D

Serio, nie wiem o co Ci chodzi:)

51 minut temu, josephnba napisał:

 

80% pożarów lasów to czynnik ludzki

W Amazonii 99% pożarów lasów to czynnik ludzki, czyli ponad 20 razy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.