Skocz do zawartości

Lasy Amazonii i nie tylko - co możemy zrobić


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem wiem, nic nie możemy zrobić, a media po nurkowaniu Staraka i gromów na Giewoncie moją kolejny temat, którym nas zanudzają. Tyle, że dwa pierwsze nie mają na nas wpływu, natomiast temat tytułowy to inna para kaloszy. 

No właśnie, podkreślając iż nie należę do eko terrorystów, lewicowych oszołomów ani prawicowych ignorantów, zwracam się do was jako typ, który tak jak wy jest zależny od tego samego - planety Ziemi. 

Wypełniłem jakąś petycje do rządu Brazyli, nie czuje, żeby miała jakiś wpływa - może znacie jakieś inne rozsądne strony bądź akcje, które możecie polecić. Nie mówie tu o radach z cyklu segreguj śmieci, nie śmieć w lesie, bo takie rzeczy rozumiem i stosuje. 

 

Wkurza mnie ta sytuacja i tyle. hit em!

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienić prezydenta Brazylii, ograniczyć konsumpcję, duże korporacje. co to znaczy ekoterrorysta? ci co protestowali przeciwko wycince puszczy białowieskiej, chcą zamknięcia odkrywki węgla w Tomisławicach, rozbudowy elektrowni w Ostrołęce?

no i najlepiej byłoby zredukować liczbę ludzi to około miliarda. za 50 lat i tak to się stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ptak napisał:

zmienić prezydenta Brazylii, ograniczyć konsumpcję, duże korporacje. co to znaczy ekoterrorysta? ci co protestowali przeciwko wycince puszczy białowieskiej, chcą zamknięcia odkrywki węgla w Tomisławicach, rozbudowy elektrowni w Ostrołęce?

no i najlepiej byłoby zredukować liczbę ludzi to około miliarda. za 50 lat i tak to się stanie

Jak chcesz zmienic prezydenta Brazylii i ograniczyc duze korporacje (co do konsumpcjonizmu to tu sie ideowo akurat zgadzam, ale tez nie wiem jak chcesz to zrobic)?

Za 50 lat wg prognoz to ma pyknac 10 miliardow. Tylko jedna rasa jest obecnie redukowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tecu napisał:

Drugi akapit artykulu mowi wszystko :)

o k**** - na drugiej stronie pisza, ze Zydzi juz nie graja tak dobrze w kosza jak w latach 40tych bo teraz moga byc prawnikami i lekarzami a tak w zasadzie to maja do tego te same predyspozycje co Czarni

gruby artykul :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2019 o 15:16, Wujek Wójcik napisał:

Tak wiem wiem, nic nie możemy zrobić

Problem polega na tym, że kto inny odpowiada za globalne ocieplenie, kto inny odpowiada za ograniczanie globalnego ocieplenia, a jeszcze kto inny odczuwa skutki globalnego ocieplenia. Co nie wróży nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tecu napisał:

Co więcej, jeśli cofniemy się w czasie do lat 20. i 40. XX wieku, to okaże się, że wówczas sukcesy w sportach (koszykówce i boksie) odnosili zawodnicy pochodzenia żydowskiego. Co się z nimi stało? Dziś wolą pracować jako prawnicy czy lekarze.

Pomyślcie ile MVP-caliber talentu marnuje się teraz robiąc przy rozwodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chytruz napisał:

Co więcej, jeśli cofniemy się w czasie do lat 20. i 40. XX wieku, to okaże się, że wówczas sukcesy w sportach (koszykówce i boksie) odnosili zawodnicy pochodzenia żydowskiego. Co się z nimi stało? Dziś wolą pracować jako prawnicy czy lekarze.

Pomyślcie ile MVP-caliber talentu marnuje się teraz robiąc przy rozwodach.

Nom - troche przypal na forum o NBA wrzucic art, ktorego bullshitowosc mozna zweryfikowac na podstawie zawartego w nim 'przykladu z NBA' (to tak jakby ktos tu wrzucil staly tekst Korwina o tym, ze w NBA najwyzsi zarabiaja najwiecej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

 

bardzo przestrzegam przed cytowaniem Cejrowskiego jako autorytetu w jakiejkolwiek sprawie. To taka ogolna uwaga, bo na tej akurat sprawie się zupełnie nie znam, natomiast gość tyle razy kłamał / oszukiwał / naginał że jego wiarygodność jest bardzo niska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak ktokolwiek wrzuca w jakiejs dyskusji link do jakiegos artykulu bez zadnego komentarza , bez  zadnej emotki etc to ja zakladam ze osoba share'ujaca uznaje ten wpis jako wnoszacy cos do dyskusji i zgadza sie z autorem linkowanego artykulu, ale moze jestem staroswiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.