Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem jedynkę dla wszystkich rookich. Nawet dla Ziona. Nie wiem co sobą zaprezentują kiedy postawią stopę na parkietach NBA i może (luźna propozycja) ich nie liczyć wcale do wyników końcowych? 

Jedynkę też dostali gracze, którzy nie zagrają w nadchodzącym sezonie np: Wall i Durant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przypomnienie, dziś o północy kończy się czas na głosowanie. Apeluję zwłaszcza do tych, którzy nie wypełnili jeszcze wszystkich arkuszy, a tylko część z nich!!! Pospieszcie się!

Z dużym zadowoleniem mogę powiedzieć, że w głosowanie zaangażowało się ponad 100 osób, za co serdecznie wszystkim dziękuję!

Jutro podliczę głosy, a od poniedziałku będę wrzucał wyniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie zamknięte!!!

W zabawie wzięło udział 105 osób i nie licząc jednego trolla wszyscy zagłosowali w moim odczuciu na poważnie. 

Od jutra zacznę wrzucać wyniki, a tymczasem jeszcze jedna sprawa do załatwienia, a mianowicie...

DOGRYWECZKA!!!

Ostatecznie pojawiło się 11 remisów, w związku z czym potrzebuję Waszej pomocy. Tym razem na głosowanie będą tylko 24h, a Waszym zadaniem będzie wskazać lepszego zawodnika z pary. Arkusz do głosowania poniżej:

https://forms.gle/MBVL2DQndw2DLwx47

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph vs Autystyczny plus Ayton vs Brodaty plus Bam vs dobrze się o nim czyta ale w grze nie widziałem ;) 

Największym wygranym jest poprzez frekwencję pomysłodawca. Gratuluje. 

W wakacje gdzie trzeba się było naklikac ponad 100 ludzi. 

Zrob zlot Forum 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Mitchell Robinson obok Bama? Koleś robi się tak przehajpowany jak sąsiad Allen...

To jest ranking na sezon 19/20, więc może sporo ludzi widzi jakąś opcję na mega progres. Ostatni 11 meczów w w sezonie Robinson robił 12-11-2,5 na 72% z gry, ale ja też mam Bama zdecydowanie wyżej.

2 minuty temu, ignazz napisał:

Joseph vs Autystyczny plus Ayton vs Brodaty plus Bam vs dobrze się o nim czyta ale w grze nie widziałem ;) 

Joseph vs Rivers też mnie zaskoczyło. 

Ogólnie sporo ubiegłorocznych rookies i sophomores dostało solidny upgrade do wyników, w stosunku do tego, jak grali rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.