Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Jokić (8) ma 3 problemy:

1. Jest gruby

2. Jest biały

3. Nie jest czarny

Po zagraniu takich PO, tuż po takim regularze, w wieku 23 lat, ktoś inny na jego miejscu pewnie właśnie dobijałby do top 3. Powinien być przynajmniej wyżej niż AD, a zważywszy, że to ma być ranking na RS, pewnie też wyżej niż Kawhi.

Beal (12) - można odnieść wrażenie, że od 15 lat Bradley Beal co roku poprawia swój standing wśród koszykarskiego community i niezmiennie cieszy się nieposzlakowaną opinią i wielkim szacunkiem, niezależnie czy robi niezłe staty w przeciętniackim wschodnim zespole na pierwszą rundę, czy bardzo dobre w zespole na 30W. Dlaczego cieszy się taką estymą? Nie mam pojęcia.

Blake Griffin (18) - rok temu był pewnie warty na boisku ze dwóch Bealów i był legit top 10 ligi, nie wiem czym sobie zasłużył na taki spadek.

Westbrook (19) - kolo ma swoje wady, do walki o najwyższe cele za bardzo się nie nadaje, ale oceniamy regular, a on w regularze produkuje wygrane, period. D'Antoni jest bardzo dobry w ustawianiu wszystkiego tak, żeby jego czołowi gracze mogli wykorzystać to w czym są mocni, więc powinien zagrać dobry sezon.  Dałbym go jakieś 5-7 miejsc do góry.

Porzingis (31) - jak się ma dwa i pół metra wzrostu i wraca po odpadnięciu nogi prawie 2 lata wcześniej, to ja bym takiego delikwenta dla bezpieczeństwa ocenił na jakieś ~50 miejsc poniżej tego, co grał przed kontuzją.

Vucevic (32) - po tej pozycji widać dlaczego niezmiennie, od wielu lat, to zajebisty target na dobry bargain w drafcie do fantasy.

Aldridge (33) - nie wiem, czy jest tak nisko dlatego, że zakładamy spadek z powodu wieku, czy dlatego, że zawsze był grubo underrated.

CP3 (37) - normalnie to wciąż pewnie byłby top 20 grajek, ale spadek zrozumiały, ze względu na ilość red flags na ten sezon.

DeRozan (41) - kolega ma fatalny PR, ale co by o nim nie mówić, wyniki w RS od dawna gwarantuje. Różnica 29 miejsc miedzy nim, a Bealem wygląda trochę dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał:

Blejk piękny Zgryffin

To dobry gracz ale może bazując więcej na jego grze w Clippers on po prostu jest świetnym produktem nba i go ludzie kupili. Tymczasem przy głębszym zapoznaniu się z jegomościem wychodzi mi ze tworzy na pewnym poziomie ( fakt wysokim) problem dla zespołu. Ofensywnie ma szeroki wachlarz ale obrona jednak kuleje. Seryjnie można było grać na niego ( ekipa przeciwna) przez co takie expose złe o nim świadczy. Na nim nie da się zbudować czegoś mocniejszego. Myśle ze podobna przypadłość ( chodzi mi o typ gracza) maja Harden i cp3 a kiedyś ze smutkiem muszę stwierdzić ze Robinson 

Abstrahując od ogólnego wtf przy oburzaniu się, że Blejk na 18 to za wysoko (kiedy imho jest akurat - bo skill to top 10, ale zdrowie bottom-20) to z tego postu wynika, że u Robinsona kulała obrona :)

24 minuty temu, Chytruz napisał:

Jokić (8) ma 3 problemy:

1. Jest gruby

2. Jest biały

3. Nie jest czarny

4. Userzy o dobrej/eksperckiej (chociaż tak na prawdę się nie znajo :P) opinii na forum (BMF, lorak) wybrali sobie Embiida do propsowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Ryzykowny zaklad bo george ma wrocic koncem listopada a kawhi ma juz nie byc pod load management

Kawhi pewnie będzie oszczędzany w RS i to mocno. Przecież on nawet teraz chodzi w jakiejś opasce uciskowej na kolanie bez przerwy, nie jest wcale tak kolorowo. George może do świąt wchodzić na wysoki poziom. Żeby nie skończyło się na tym, że dojechany lekko na początku sezonu Kawhi wypadnie na jakiś czas po powrocie PG. 

Clippers wychodzą na najbardziej overrated zespół tego rankingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Abstrahując od ogólnego wtf przy oburzaniu się, że Blejk na 18 to za wysoko (kiedy imho jest akurat - bo skill to top 10, ale zdrowie bottom-20) to z tego postu wynika, że u Robinsona kulała obrona :)

4. Userzy o dobrej/eksperckiej (chociaż tak na prawdę się nie znajo :P) opinii na forum (BMF, lorak) wybrali sobie Embiida do propsowania

Psychika i brak instynktu zabójcy 

Dobry przyjaciel każdego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron poza TOP5, to gruby lol, ale jeszcze większym jest obwinianie fanow Lakers za pozycję Jokicia.Ciekawe, czy Jeffrey Epstein i Laura Palmer tez zgineli przez Lakers.

 

Bardzo niedoceniony stal sie Lebron, gość dostal pierwszy odpoczynek w zyciu i strzal motywacyjny, plus w koncu dobry support.Jak dla mnie, to pozamiata ligą w tym sezonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Lucas napisał:

Dodatkowo pewnie ludzie chętniej oglądają pojedyncze bloki i wsady niż podania, a jak ktoś nie ogląda Denver to przy skrótach trudniej docenić unikalne BBIQ.

Albo ludzie to widzą i wyżej cenią mimo wszystko Davisa i Embiida?

Dziwna jest ta narracja, że Jokić jest za nisko przez niedocenienie czy przez nieoglądanie Denver. Miłośnicy Jomera biorą pod uwagę, że można oglądać, doceniać, a mieć innych centrów wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić przy całym swoim kunszcie to nie jest i raczej nie będzie topowy wybór kibiców bo to nie jest koleś z killer instinctem w końcówce, myslac o nim nie widzisz kolesia który weźmie piłkę w rękę i zakończy mecz. To nie jest poziom Jamesow, Bryantów czy Hardenow tej ligi

I pomimo jest historycznie wysokiego IQ, skilla czy passingu to jednak pewnych rzeczy nie przeskoczy i tym w oczach kibiców zawsze będzie ustępował innym graczom, Embiidowi choćby który jest bestią po obu stronach i jest zdecydowanie przyjemniejszy do oglądania niż ociężały, niealtetyczny Jokić

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Jokić przy całym swoim kunszcie to nie jest i raczej nie będzie topowy wybór kibiców bo to nie jest koleś z killer instinctem w końcówce, myslac o nim nie widzisz kolesia który weźmie piłkę w rękę i zakończy mecz. To nie jest poziom Jamesow, Bryantów czy Hardenow tej ligi

 

Ktoś wcześniej wrzucał statystykę, gdzie Denver było najlepszym zespołem ligi w crunchu ;) Game-winnery też były i mądre prowadzenie zespołu w końcówce, bo lepsze to niż pałowanie rzutów na siłę :P 

Co do killer-instynkt to samą agresją w Playoffs go potwierdził, gdzie radził sobie mimo podwojeń-potrojeń.

Jeśli chodzi o przyjemność oglądania to może jestem dziwny, ale wolę podziwiać unikalny BBIQ, passing etc. niż kogoś bazującego na atletyzmie, gdzie takich typów w lidze jest i było zawsze więcej.

W sumie jestem ciekawy jak na tle innych z czołówki wypada w crunch, ale jestem średnio into wyszukiwanie statow

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś dziwny to już twój problem :)

Wiadomo że gusta są różne. Mi się gra Hardena czy Jamesa nie podoba a ludzie robią pod siebie z wrażenia

Joka też się ciężko ogląda ale mam z tego większą przyjemność niż z we dwójki

niestety są rzeczy które się w sporcie nie zmienią i sytuacje które tworzą legendy, a elitarny passing nigdy nie będzie 39 punktami w drugiej połowie zakończonym gamewinnerem

tak już jest skonstruowany świat i Jokić niestety ze swoją aparycja, otuliną z tkanki tłuszczowej i byciem first pass centrem tego nijak nie ma szans zmienić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

Jokić niestety ze swoją aparycja, otuliną z tkanki tłuszczowej i byciem first pass centrem tego nijak nie ma szans zmienić 

Lol, ale co ma aparycja Jokera do tego jakim jest graczem? Udowodnił w poprzednim sezonie, a szczególnie w PO, że to ten sam tier co Embiid czy Davis.

Jak chcesz oglądać 'piękne', umięśnione ciała, które są polane jakimś olejkiem dla lepszego efektu, to przerzuć się na Mr. Universe, czy coś w ten deseń. :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Userzy o dobrej/eksperckiej (chociaż tak na prawdę się nie znajo :P) opinii na forum (BMF, lorak) wybrali sobie Embiida do propsowania

Ja tam mam wyżej Jokicia w tego typu rankingach od Embiida, tak że przeceniasz wpływy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.