Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Jokic nie w top5 to skandaloza. Top5 grajek poprzedniego sezonu, w wieku gdzie powinien być tylko lepszy i jest liderem zespołu często typowanego do najlepszego na Zachodzie, do tego po fantastycznych Playoffs. 

Stawianie Davisa nad nim to żart. Zwłaszcza że Anthony będzie druga opcja. 

ja nie głosowałem, Ty nie głosowałeś - za to lejkerzy hejterzy zrobili pospolite ruszenie (patrz Kuzma)

niech mają te chwile chwały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakładać, że Jokic nie będzie w top5 to trzeba chyba zalozyc, że jednocześnie opuści więcej meczow od takiego Davisa i Embiida. 

No ale jestem ciekawy wyników power rankingu Flubera później. Znając życie to Denver w top4 się nie znajdzie, a Lakers mogą być na 1 miejscu. 

6 minut temu, january napisał:

To miał być beszt na Beala, a nie na Griffina lol ;d 

Ok, to coś źle zrozumiałem. W takim razie w porządku. 

Nie mam DLO nad Bealem, ale o ile u Doncicia można zakładać dużo lepszy sezon przez kwestie wieku i tego, że rok temu byłem rookie, to w przypadku BB jest to mocno podejrzane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

W zespołowym postrzeganiu tej dyscypliny nie maja prawa być blisko top 10 

Kompletnie nie rozumiem. Blake ma przecież niesamowity impact na całą drużynę, z nim ofensywa potrafi być grana na wszelkie sposoby (spot-up, pick&roll/pop, 1st ballhandler, ballhandler na picku, kreator, HCO). On jest argueable najbardziej all-around ofensywnie zawodnikiem. Nie jest ballhogiem, pomijając jego naturalne zdolności kreatora i własnego rzutu i rzutu dla partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

no, skandal jak ktoś uważa, że Davis czy Embiid są lepsi, skandal.

lol 

Tu chyba coś się zjebało, bo ja to napisałem, a nie Julek. 

Nazwiska nad kim to już mniej ważne, napisałem wysokich, bo to taka sama pozycja.

Jokic był top5 RS, zagrał kapitalnie w debiucie w Playoffs i czemu Twoim zdaniem miałby wypaść z top5 ligi nagle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Jokic był top5 RS, zagrał kapitalnie w debiucie w Playoffs i czemu Twoim zdaniem miałby wypaść z top5 ligi nagle?

Bo jest słabszy od Giannisa, LeBrona, Curry'ego i Hardena - od George'a miał w sumie gorszy sezon, więc idąc Twoją logikę też musi być niżej, zostaje Davis i Embiid, w sumie nie pokazał w swojej karierze nic więcej niż oni, więc też na luziku może spaść za nich. No i Kawhi, trochę się opieprza w RS, ale wiadomo, że w tej ankiecie skończy bardzo wysoko, overall bezdyskusyjnie lepszy grajek.

No, brak top9 to byłby skandal, masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma opinię słabszego od prawie 35 letniego LeBrona*

Jokic był lepszy od LeBrona w RS ostatnim, w Playoffs też ;), a patrząc na wiek ich obu to raczej LeBron idzie w dół, a Jokic w górę.

No ale możemy uważać, że gracz Y mimo gorszego sezonu i "gorszego" wieku w kolejnym będzie lepszy, bo ma bardziej medialne nazwisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co do Davisa to oprócz tego, że będzie miał mniejszą rolę, to jestem ciekawy tych osiągnięć i tego kiedy on ostatnio wprowadził zespół na +50W, HCA i jeden mecz od finałów konferencji :P

No chyba, że z tym nic więcej nie osiągnął to Nikola mimo mniejszej liczby sezonow w lidze miałby już mieć mistrzostwo jako lider, żeby mieć te osiągnięcia od AD lepsze. 

Kończąc wątek LeBrona to on oczywiście może rozegrać lepszy sezon od Jokicia. Może być nawet MVP, bo to LeBron, którego mam na #1 w all-time, lecz że względu na wiek i miejsce kariery obu panow to bardziej prawdopodobne wydaje się, że Jokic zrobi kolejne postępy, a LeBron znów może mieć problemy zdrowotne. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Btw co do Davisa to oprócz tego, że będzie miał mniejszą rolę, to jestem ciekawy tych osiągnięć i tego kiedy on ostatnio wprowadził zespół na +50W, HCA i jeden mecz od finałów konferencji :P

Davis nie zrobił +50W, ale to drużynowy stat, zanotował za to jeden z najlepszych sezonów statystycznie ever, był 3 w MVP voting, coś tam jednak gra chłopak. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym sezonie będzie druga opcja w Lakers (ewentualnie to LeBron będzie druga).

O ile rozumiem osoby, które głosują na Biida, bo może ten będzie zdrowszy (przy Horfordzie mogą bardziej monitorować jego minuty etc) i może wejść na wyższy od Jokicia poziom, to drugi zawodnik zespołu o podobnym potencjale co do Denver nie powinien być nad najlepszym graczem Nuggets w takim rankingu. 

Zwłaszcza gdy Jokic zagrał lepszy sezon od LBJ i AD i jest od nich mlodszy, więc w teorii ma najwięcej miejsca na upside. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Davis nie zrobił +50W, ale to drużynowy stat, zanotował za to jeden z najlepszych sezonów statystycznie ever, był 3 w MVP voting, coś tam jednak gra chłopak. ;]

Davis nie zrobił nawet PO (gdzie mu tam do +50W w ogóle lol) mając koło siebie numerki 27 i 49 jako 2 i 3 opcja

Jokic zrobił +50W mając koło siebie numerki 42 i 57 jako 2 i 3 opcja


BĘC

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są typowe lazy argumenty, Davis trafił do kiepskiej organizacji, a i tak zrobił dwa razy top5 MVP voting, jego najlepszy sezon to jeden z najlepszych ~20 sezonów statystycznie ever (14/15, ~31 PER i ~0.270 WS/48, absolutny kosmos), raz był drugi albo trzeci w głosowaniu na DPOTY - a teraz w końcu trafia do ~contendera, to część ludzi sobie myśli, że AD może wskoczyć na poziom który mu typowano po trzecim sezonie (MVP ligi).

Giannis, Curry, Harden, LeBron, Kawhi to jest półka prima sort superstarów.

George, Embiid, Davis, Jokić to jest półka superstarów gorszego sortu.

Zobaczymy, co tutaj się zmieni w trakcie następnego sezonu.

 

Teraz, julekstep napisał:

czemu cytujesz to co napisal Lucas jako moje? :P

O, przepraszam, chyba dlatego, że zacytowałem z cytowania, weird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.