Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, january napisał:

Kurde, trochę mi to zajęło, wysłałem, ale jestem sceptyczny. Przy SFach zachodu jakoś zacząłem się zastanawiać, czy PG wschodu nie zawyżałem^

,,Troszkę" za dużo nazwisk naraz.

Liczę na efekt mądrości tlumu o ile zbierze sie tlum.

Ciesze sie ze nikogo Ci tam nie zabraklo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli te tabelki wypełniam. Ale nazwisk jest za dużo, jakie znaczenie dla top100 mają relatywnie dalekie picki tego draftu czy ludzie pokroju Alexa Lena. No i całość będzie wyglądać imponująco, jak odpowie naprawdę dużo ludzi. Fajny projekt koniec końców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, iglo13 napisał:

Powoli te tabelki wypełniam. Ale nazwisk jest za dużo, jakie znaczenie dla top100 mają relatywnie dalekie picki tego draftu czy ludzie pokroju Alexa Lena. No i całość będzie wyglądać imponująco, jak odpowie naprawdę dużo ludzi. Fajny projekt koniec końców 

Zalezalo mi nie tylko na rankingu graczy ale rowniez na jakiejs wycenie sily druzyn, a do tego celu wypadaloby ocenic s5 i rezerwowa piatke. Ciezko postawic granice w jakims miejscu. Czy powinienem wrzucic Mykhailuka? Hezonje? Beasleya? Ostatecznie pewnie wyjdzie z tego cos w stylu top 300.

Podzielilem to dlatego zebyscie nie musieli tego robic naraz, troche ta ankieta powisi.

Jakby ktos mial jakas opcje gdzies te linki do arkuszy udostepnic to tez moze udaloby sie znalezc sensowna liczbe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, iglo13 napisał:

Powoli te tabelki wypełniam. Ale nazwisk jest za dużo, jakie znaczenie dla top100 mają relatywnie dalekie picki tego draftu czy ludzie pokroju Alexa Lena. No i całość będzie wyglądać imponująco, jak odpowie naprawdę dużo ludzi. Fajny projekt koniec końców 

akurat tego Lena wypada szanować, zobaczysz w tym sezonie, jego value jest naprawdę spore ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Duranta powinna być inna skala :) Bym dał Tatumowi 10 bo go cenię, ale stawiać na równi z Durantem to troche nie halo ;)

Niektórym chyba trzeba dać na zachęte 1 pkt wyzej, skąd mam wiedziec co taki Garland pokaże, Porter Jr i ci inni rokasi.

Co do pozycji to mi najbardziej ten Brogdon na PG razi...

A ten Daivis Bertans na SF to kto? Ten Davis co jest środkowym/silnym skrzydłowym? Bo Dairisa, jego brata już nie ma w nba...

I też zgadzam się, że skala powinna być szersza, z dokładnością do 0,5, żeby można było porównywać graczy ze sobą. Na nadmiar graczy nie narzekam.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Wypełnia się całkiem przyjemnie i dosyć szybko. Jedynie przy kilku graczach można się zastanowić dłużej, ale to nie fizyka kwantowa. Szacunek za włożoną pracę! 

Ps. duet Porter/Markannen dostał u mnie  - 9/10. Być może trochę mnie poniosło, ale wierze w tych graczy. Fani Bulls, u welcome. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMF napisał:

Spoko effort, ale za mała skala, i zbyt dużo nazwisk, żeby miało to jakąkolwiek wartość w ocenie graczy/zespołów.

Na ten moment jest już ponad 30 odpowiedzi, więc mam nadzieję, że te wyniki nie będą całkiem bezwartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Jeśli Markkanen będzie zdrowy, to jest w stanie zrobić duży progres względem poprzedniego sezonu, i może zaliczyć sezon na 23/10, rzucać za trzy na 37-40%, zagrać w ASG i być może wprowadzić Bulls do PO. Defensywa może być problem, ale to już wyjdzie podczas sezonu. Powinienem mu wystawić "8", ale dałem 9, bo ma bardzo duży potencjał. Natomiast Otto Porter w barwach Bulls (18p/6r, 49% za trzy!!) zagrał naprawdę dobrze. Ok, to tylko kilkanaście meczów, ale to jest gracz, który ma potencjał na bycie czołowym 3&D na Wschodzie. Może być równie dobry co Middleton, a może nawet lepszy. Sezon pokaże jak będzie, ale Bulls mogą namieszać. Nie podchodź do tego zbyt emocjonalnie, potraktuj to jako zabawę, a będzie lżej. Mam nadzieję, że pomogłem. Swoją drogą, to subiektywne oceny, możesz się nie zgadzać. A czasami wręcz powinieneś, bo wtedy można podyskutować. Na pocieszenie, Murray - 8, Jokić - 10. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.