Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

A, jeszcze jedno mi się w oczy rzuciło. Grant się kurdę w barach nieźle rozrósł. 

2 godziny temu, Lucas napisał:

Gallo dostał flagrant za uderzenie Murraya przy post, Noel to ta akcja o której pisałeś wyżej. Flagrant Gallo chyba w Q2 jakos przy ~32:36

Dobra, znalazłem bo mi spokoju nie dawało. Niech się Murray cieszy że się na bark nadział a nie na łokieć bo by teraz bez jedynek chodził.

NX7aYPV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić dostał solidny wpierdol od Paula na pickach, tzn niby żadna niespodzianka..... Harden i Kawahi nie mogo się już doczekać serii PO vs Nuggets

btw czy Porter i Jokić zagrali razem choć minutę? z jednej strony rozumiem, że defense idzie w pipę z nimi dwoma razem, z drugiej muszę przyznać że bardzo chętnie bym to zobaczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

btw czy Porter i Jokić zagrali razem choć minutę? z jednej strony rozumiem, że defense idzie w pipę z nimi dwoma razem, z drugiej muszę przyznać że bardzo chętnie bym to zobaczył 

Zagrali razem 216 minut mając NetRTG 6,7. ORTG 122,17 i DRTG 116.

To ORTG to lepsze od duo LBJ/Davis, PG13/Kawhi czy Giannis/Middelton ale to pewnie dlatego że te 216 minut to bardzo mała próbka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, rw30 napisał:

I am who I am because of Denver, because of the organization, all the coaches, all the teammates  :P  :P :P 

no i Juciowi nie podziękował :P 

Juciowi na pewno podziękował osobiście, to Rafał tak na niego parol zagiął i robił wszystko by nikt Nuggets go nie podebrał, pewnie są dobrymi przyjaciółmi, tak strzelam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

nie wiem czy wiecie, ale od czwartego lutego Nuggets mają w składzie drugiego legit allstara, Murray kręci 25/6 na 41% za 3; TS 65; eFG% 63; NetRtg 9.6

dziś pięknie usunął się w cień rozdając 8 asyst na 1 stracie i był +25, wybornie wygląda jego pewność siebie, tych swoich głupich akcji póki ci ma naprawdę bardzo niewiele

 

ale prawdziwym bohaterem został Grant z carrier high 29pkt (12-15) to jak koleś rozwinął się ofensywnie to jest niepojęte, trzeba powiedzieć otwarcie - gość jest smooth po prostu, miałem ostatnio rozmowę z jednym userem, który twierdził, że nie dałby mu więcej niż 10-12 za sezon, no nie wiem jak podtrzyma taki zbliżony poziom do końca, to skąpiąc grosza możemy się mocno przejechać (inna sprawa, że kasy mało), dziś Grant kończył mecz, ale wątpię by na dłuższą metę wyleczył Sapa z tych fragmentów spotkań

świetna była zresztą cała ławka, Monte gra jak profesor od dłuższego czasu, MPJocik wydaje się rozkręcać po kontuzji (piękny jest dalej), a Śliwka z tym co Pistons zastało pod koszem robił dzisiaj totalny wiatrak

 

następny mecz @LAC kolejny z takich, które ciężko nam się wygrywa, ale hej, jesteśmy zdrowi i w formie, jedziemy z tym!

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elwariato napisał:

Jak tam Smoku  miało nie być blowoutu :P mówię to z pozycji dumnego kibica którego ekipa prawie luzem ograła tytanów z Kapitolu :D

Barton wziął młodych na balet w LA i są skutki ;]

a serio to w takim meczapie nie mamy szans bez jakiejś mega formy ofensywnej, bez rzucenia Craiga od razu na kogoś z duetu Kawhi/PG możemy nie dać rady powstrzymać takiej siły rażenia, LAC wyszli na nas jak na G7, my raczej wyszliśmy przyzwyczajeni do tego, że nikt nas dawno nie zdominował, no i wyszło jak wyszło

MPJ przez 10 minut to już patologia, tak jak zawsze, Malone wyciągnie wnioski po 2 tygodniach, a w PO po utracie HCA

Grant musi startować za Sapa, niesamowite, że można nie trafić rzuty z gry w takim meczu

 

4 godziny temu, dannygd napisał:

Nie smućcie się po porażce, to inna polka ekipy. Dla poprawy humoru, czas na wprowadzenie nazwy rzutu w NBA: Joker's high-arching fadeaway! Ma ten rzut pięknie opanowany!

 

ten rzut już dawno ma nazwę, to Sambor Shuffle (od nazwy miejscowości z której pochodzi Jok)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lubię Karla, ale on k**** grał Lawsonem

Tym bardziej trzeba docenić osiągnięcia :)

6 godzin temu, Eld napisał:

widzę że OG machnął potężną linijkę.

Co on wyrabiał, to szok. Nie było obrońcy na niego. Zresztą podobnie jak Milton w Sixers, aż szkoda że w obu meczach przegrane przy takich osiągnięciach indywidualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

żaden z niego true pg

No tu bym się spierał, Lawson był zdecydowanie rozgrywającym i first pass graczem w swoim prime. Nie kazdy może być od razu Magicem, Stocktonem czy Paulem. On dochodził do ponad 40% AST, tylko Luka z LBJ taki poziom w tym sezonie osiągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dannygd napisał:

No tu bym się spierał, Lawson był zdecydowanie rozgrywającym i first pass graczem w swoim prime. Nie kazdy może być od razu Magicem, Stocktonem czy Paulem. On dochodził do ponad 40% AST, tylko Luka z LBJ taki poziom w tym sezonie osiągają.

to go chyba inaczej trochę zapiętałem, tak naprawdę załapałem się na końcówkę prime Lawsona, strasznie szkoda typa, jeden z najbardziej underrated grajków tamtych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.