Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

2020 - jak można się emocjonować tekstami gadających głów z NBA, gdzie większość (poza wyjątkami jak jakiś Richard Jefferson) gada głupoty (akurat Barkley przynajmniej śmiesznie gada te głupoty)?

ale kto się emocjonuje? szkodo tylko, że nic się nie zmienia i ich praca opiera się już zwykle nie na tym, co ciekawego powiedzą tylko jaką kolejną bzdurę puszczą w eter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

2020 - jak można się emocjonować tekstami gadających głów z NBA, gdzie większość (poza wyjątkami jak jakiś Richard Jefferson) gada głupoty (akurat Barkley przynajmniej śmiesznie gada te głupoty)?

W ogole pomijajac kwestie kogo wrzucil to mozna w ogole dac 6 guardow na lawke?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Cię kręcę jaki piękny win!!

podczas 2 i 3 kwarty wydawało się, że z tym zasobem ludzkim nie damy rady powalczyć, a tu nagle jeb - run 29-6 w dużej mierze bez Joka na boisku, coś pięknego

końcówka to już niesamowite emocje i nerwy Jesus freakin Clarkson z 26 punktami w tej części gry (!) na szczęście Andrzejek wziął sprawy w swoje ręce, zdobył 10 punktów z rzędu totalnie niszcząc Goberta, myśle, że ten mecz póki co odpowiedział na pytanie kto jest na dziś najlepszym centrem w tej lidze

wypada pochwalić też Craiga, kryty przez niego Mitchell zaliczył pierwsze 3 kwarty bez punktów po raz pierwszy od października 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Jak tak czytam to forum to w 4/5 meczy ktoś totalnie : niszczy, masakruje, i demoluje Goberta. Do tego rzeź, Wietnam i demolka.

A potem frajerzy przyzmają mu nagrodę DPOY. 

eee, ja tam nie wiem o czym mówisz, ale ja Goba za ten sezon i w ogóle od zawsze mam bardzo wysoko, o półkę wyżej w impatcie od Mitchella, natomiast nie mam wątpliwości, że Rudy nie zagrał w tej 4q jak dpoty, więc nie wiem co się czepiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DeltaCenter napisał:

To można napisać, że zagrał słabo. Jokic był lepszy, a nie od razu pisać gimnazjalne tytuł "totalnie zmasakrował" 

chodziło mi konkretnie o te ostatnie minuty, no dla mnie rzucić 10 punktów na dpoty w tak ciężkim momencie gdy było widać jak na dłoni "albo Gruby albo colaps" to jest masakracja, Ty sobie mozesz pisać, ze zagrał słabo jak wtedy gdy miał jedna ofensywną zbiorkę z Housem na centrze, nie mam z tym problemu

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiego newsa wczoraj słyszałem, to aż mi gały chciały z orbit wyskoczyć.

Jestem sobie na siłce, udaje że wiem co robię, paczam a tam kolo w koszulce LBJ jeszcze z Cavaliers. No to podbijam między jedną seryjką na tricka a drugą i zagaduje do kolesia, że ma chyba lekko nieaktualną. Na to on mi, że nie pajomajut co ja godom, ale zaczyna po angielsku. No to elegancko se myślę, człowiek zza wielkiej wody, może jakimś kumple Wojnara i tak nawet spoko nam się gadka kleiła. Że Harden to pizda, że KAT to pussy no i doszliśmy do Bucks gdzie zarzekał się, że następnym razem zobaczę go w koszulce Giannisa a tak w ogóle to czy słyszałem że Bledsoe jest na wylocie. Ja że WTF, jak, po co? A on mówi, że kombinują multiwaya gdzie do Giannisa ma dołączyć Jokić. 

Tak. Chłopak chyba se za dużo na sztangę nałożył i jakaś żyłka mu w głowie pękła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

a tak w ogóle to czy słyszałem że Bledsoe jest na wylocie. Ja że WTF, jak, po co? A on mówi, że kombinują multiwaya gdzie do Giannisa ma dołączyć Jokić. 

pytanie kto kombinuje 

myslisz, ze malo takich ignazzow na anglojezycznych forach? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Eld said:

Jestem sobie na siłce, udaje że wiem co robię, paczam a tam kolo w koszulce LBJ jeszcze z Cavaliers. No to podbijam między jedną seryjką na tricka a drugą i zagaduje do kolesia, że ma chyba lekko nieaktualną. Na to on mi, że nie pajomajut co ja godom, ale zaczyna po angielsku. No to elegancko se myślę, człowiek zza wielkiej wody, może jakimś kumple Wojnara i tak nawet spoko nam się gadka kleiła. Że Harden to pizda, że KAT to pussy no i doszliśmy do Bucks gdzie zarzekał się, że następnym razem zobaczę go w koszulce Giannisa a tak w ogóle to czy słyszałem że Bledsoe jest na wylocie. Ja że WTF, jak, po co? A on mówi, że kombinują multiwaya gdzie do Giannisa ma dołączyć Jokić. 

 

Jakbym słyszał Jasona Stathama jako narratora w filmie "Snatch". :)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

całkiem nieźle jak na trenerio, który "pewnego poziomu nie przeskoczy" nie? ;) @julekstep

najgorsze jednak jest to, że coś się z MPJotem stało (chyba kolano) oby nic poważnego, a było przecież tak 

 

;]

najbardziej cieszy to, że te szczawie wzięli zdrowych Bucks za pysk w meczu, w którym Jok był na minusie, coś pięknego, pewnie jeszcze to się odbije z czasem, ale póki co - chwilo trwaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

najgorsze jednak jest to, że coś się z MPJotem stało (chyba kolano) oby nic poważnego, a było przecież tak 

W trakcie meczu ciągle mówili o kostce, ale generalnie nie wyglądało to groźnie i jak wracał z szatni to w miarę normalnie lazł.

Co do Malone'a to propsy za wyciągnięcie kolejnego grajka z kapelusza - Dozier daje naprawdę fajne miuty... no ale wczoraj cały team wyglądał bardzo dobrze - nawet Juancho (chyba pierwszy raz od listopada). Jedynie Jok zagrał poniżej swojego poziomu (szczególnie początek był tragiczny).

Grant mimo że spudłował chyba ze 3-4 super wide open trójki to w D grał mega. To jest priorytet na lato :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Grant mimo że spudłował chyba ze 3-4 super wide open trójki to w D grał mega. To jest priorytet na lato

on cały czas w obronie wygląda o pólkę gorzej niż w OKC, do impactu Sapa gdy robiliśmy pierwszy drtg brakuje mu lata świetlne, ale na pewno gra w s5 mu służy, a dodatkowo niesamowicie rozwinął się w ataku, już nie pałuje tych pokracznych fejdełejów i wybiera raczej te dobre pozycje + bardzo solidny na wjazdach, no i słabo jednak zbiera, myślałem, ze w Thunder to była wina Bricka, ale jednak nie jest zbytnim orłem w tym względzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

on cały czas w obronie wygląda o pólkę gorzej niż w OKC, do impactu Sapa gdy robiliśmy pierwszy drtg brakuje mu lata świetlne, ale na pewno gra w s5 mu służy, a dodatkowo niesamowicie rozwinął się w ataku, już nie pałuje tych pokracznych fejdełejów i wybiera raczej te dobre pozycje + bardzo solidny na wjazdach, no i słabo jednak zbiera, myślałem, ze w Thunder to była wina Bricka, ale jednak nie jest zbytnim orłem w tym względzie

Czy ja wiem. Gra często obok dwóch świetnych zbierających (Jok i MPJ) oraz obok Bartona, który generalnie wyrywa piłkę kolegom z rąk / sprzed nosa itp - gdzie Jok i Grant najczęściej są tutaj ofiarami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Czy ja wiem. Gra często obok dwóch świetnych zbierających (Jok i MPJ) oraz obok Bartona, który generalnie wyrywa piłkę kolegom z rąk / sprzed nosa itp - gdzie Jok i Grant najczęściej są tutaj ofiarami :P 

nie no 3.6 zbiórki w 26mpg jak na takiego konia, to jednak mocna lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no 3.6 zbiórki w 26mpg jak na takiego konia, to jednak mocna lipa

ale zakładając domyślne granie przy Joku/Bartonie albo Joku/MPJ (gdzie dodatkowo Murray też nieźle zbiera jak na guarda) to nie jest problemem z perspektywy Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.