Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Lucas napisał:

https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-nba-swingman-nikola-jokic-nuggets-city-edition-s2ZhMf/AV4634-010

Ja juz zamowilem, we wtorek ide na quiz o NBA i mam nadzieje, ze dojdzie do tego czasu 

 

https://www.altitudeauthentics.com/products/2019-city-edition-authentic-jerseys?_pos=1&_sid=579228bb1&_ss=r 

ups

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie no mimo wszystko to ponad 2x tyle za koszulkę. Wiem że inny "rodzaj", ale ten Jokic to i tak 1 z NBA jaka kupiłem, bo nigdy jakoś wielkim fanem zbierania pamiątek sportowych nie byłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mich@lik napisał:

Oglądałem przed chwilą 4Q i OT z meczu z Kings. Denver wyglądało tragicznie. Po ostatnich GameWinnerach myślałem, że końcówki to ich specjalność.
Tam biegali jak dzieci we mgle, a ostatnia akcja to już krzyk rozpaczy. 

i bardzo dobrze, takie porażki bolą najbardziej, ale przede wszystkim cały świat zobaczył jaką prowizorkę odstawiał Jokić, póki koledzy robili robotę za niego, to dało się to przełknąć, a tak koniec taryfy ulgowej - albo bierze się w garść albo z taką formą położy nam ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie z tym Denver, od czasu draftu Murraya w sumie widziałem w nich przyszłych mocnych contederów i niby wszystko idzie całkiem dobrze, ale teraz mam niestety wrażenie że im okienko na finały się zamknęło w zeszłym sezonie.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dapunk20 napisał:

Śmiesznie z tym Denver, od czasu draftu Murraya w sumie widziałem w nich przyszłych mocnych contederów i niby wszystko idzie całkiem dobrze, ale teraz mam niestety wrażenie że im okienko na finały się zamknęło w zeszłym sezonie.

 

przecież nie pyknęliby Dubs po 2x g7

ja tam żadnego okienka na Finały nie uchylałem i to imo najzdrowsze podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Powoli można robić ankiety:

1. Czy Jokić to jeszcze top100 gracz ligi w tym sezonie?
2. Czy Jokić to najgorszy starter Nuggets w tym sezonie?

3 Czy Jokic opierdala sie bardziej w robocie niz uzytkownik julekstep?

3 godziny temu, BMF napisał:

Koniec Jokicia koniec pewnej epoki na forum palić jerseye !uno!uno!

Ogarnie się NJ jeszcze w tym sezonie, ale "waga to mu w sumie pomaga" i "co się czepiacie, że się opierdala, zajebisty jest" na zawsze w naszej pamięci.

Ten jak sie wyzywa za nadwage Ziona xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers świetnie od startu wykorzystywali swoją przewagę fizyczna. Denver pierwsza zbiórka po 5:30 gry, gdzie momentami wyglądało to trochę komicznie (pudło McGee i LeBron sobie zebrał w ataku obok 3 graczy Denver)

Wreszcie trochę koszykarskiej magii od Jokicia (lob z połowy do Juancho), choć ten klasycznie w ostatnim czasie generalnie wydawał się mało obecny na parkiecie. 

Za to ławka naprawdę dała radę na przełomie Q1/Q2. Ważne rzuty Malika, niezły Monte i przede wszystkim wspaniały Plumlee, który wyglądał dużo lepiej od Nikoli na starcie.

Irytacja jeszcze wyszła po flopie Rondo w końcówce polowy i poleciał technik Malone. No ale mimo, że ta strata taka spokojnie do odrobienia to Lakers wizualnie wyglądali dużo lepiej.

Doszliśmy do momentu, że Jokic jest chwalony za wjazd Millsapa pod kosz, bo stał ma 5 metrze i było trochę miejsca pod koszem. No ale potem świetnie znalazł Harrisa ma trójkę na zmniejszenie strat do 2 pkt. Po tych stratach z początku kwarty (przerzut do Bartona, wyrwanie piłki przez Greena pod koszem po zbiórce) cieszy naprawdę ładny pass do rogu. 

Momentami było blisko i mecz nawet do wygrania z Jokiciem w wyższej formie. Tak cóż, świetne występy Jamala i Sapa nie wystarczyły. Dłuższej serii porażek raczej być nie powinno, bo teraz Knicks, więc na 2L powinni skończyć, przynajmniej w teorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.