Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szabla

Patrząc na to ile kosztował Krug to ja bym go nie chciał. Na Pietrangelo, nie czarujmy się, raczej nie było szans. Shattenkirk? Serio? Przecież to jest gość, który może w ofensywie swoje dołoży, ale wszystko z nawiązką odda przez swoje błędy w obronie. Przy nim musisz mieć gościa, który będzie go ciągnął przysłowiowo za uszy i da radę naprawiać jego błędy. Dlatego w Lightning grał z Hedmanem w parze. W Sabres takiego gracza jak Szwed na ten moment nie ma :)

@Paolo_

Ullmark jest dobry i będzie pierwszym, tylko trzeba go podpisać. Co do Huttona racja, pisałem już o tym kiedyś. Niestety ma on jeszcze rok kontraktu, a wymienić będzie go ciężko. Zobaczymy co wymyślą w ciągu najbliższego roku, ale ciężko liczyć na jakiegoś bramkarza z topu. Trzeba po prostu znaleźć lepsze zastępstwo za Huttona, poprawić grę w obronie i wtedy można spokojnie grać w systemie na dwóch dobrych bramkarzy bez wyraźnej jedynki. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona Buffalo jest bardzo młoda, ale zdolna. Poszczególni gracze powinni robić postępy i to musi w końcu przynieść korzyści. Na to trzeba liczyć, bo realnie ciężko będzie o jakieś duże wzmocnienia, a z doświadczenia wiemy, że obecność w tym zespole takich weteranów jak Bogosian czy Scandella nic nie dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na Sabres w playoffs;) 

Schulz w Caps, pierwsze co powiedział, to, że cieszy się, że nie będzie musiał blokować ciałem strzałów Oviego;) 

Dziwią mnie ruchy Pens, zapowiada się, że ostatnie sezony Crosby'ego w tej lidze to będzie nie walka o puchar a o wejscie do playoffs. 

No i Greiss jako goalie w Red Wings, oj biedaczek z tym co prezentują gracze Red Wings będzie miał sporo roboty, chyba, że Steve Y błyśnie jeszcze jakimś geniuszem, tylko juz za bardzo nie ma z czego. Życze mu i Red wings jak najlepiej, za ogarnięcie Tampy ma wielki szacun, jego nazwisko powinno być wygrawerowane w tym roku na pucharze razem z graczami Bolts.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wujek Wójcik
Ja tam co sezon liczę,  chociaż nie mam podstaw :)

Ale teraz jeśli zaiskrzy hokejowa chemia pomiędzy Eichelem a Hallem, Olofsson będzie dalej walil bramy w PP, z formą obrońcy zbliżą się do Dahlina i Ristolainena i zawiną jeszcze kogoś przed sezonem (albo i w trakcie), może kogoś lepszego od Huttona/Ullmarka, to kto wie, kto wie... ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 11 zespołów bez tytuły (chyba, że Ottawy nie liczymy) to 10, myśląc kogo bym chciał z nich zobaczyć w końcu z tytułem to widze Sabres albo Canucs. Lubie Burnsa ale Sharks w ich formie to bardziej nie realne niż Sabres. Jesli nie pozbyli sie Dubois'a to Blue Jackets tez pokazali charakter w ostanich playoffs. Jednak dla mnie tytul Rangers z 94 to wieki temu wiec wolalbym ich zobaczyc z Lordem nad głową:), co na to fani Leafs?;) eony od pucharu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.