Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.11.2019 o 14:31, wilson44 napisał:

@blackmagic

ban na pobieranie na miesiąc za przekroczenie salary pobraniem McGee.

 

to samo @Benon za pobranie Tadeusza Younga


składy powinny byc aktualne na Excelu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BVi3dewGqdqY_sE3BXQOp4SZMY2U9pnrhIZbhIhG1NE/edit#gid=266377619

Miesiąc juz wczoraj minal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pora trochę zaorać, do wzięcia :

Warren

DeAndre

Kanter 

Tych dwóch  ostatnich może fajnie wam zbiórkę i fg% poprawić jak macie tam dużo pkt do zyskania.

przy dobrej ofercie Hield oraz Bridges.

 

interesuje mnie przyszłość, młodzi i picki, na przyszły rok mam core kemba-klay-culver-hayes (bridges, hield), więc gracze z defensywnym potencjałem miłe widziani. 

 

PS. @bulek albo @wilson4 przypomnicie mi na podstawie czego u nas kolejność draftu się przyznaje ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra pora trochę zaorać, do wzięcia :

Warren

DeAndre

Kanter 

Tych dwóch  ostatnich może fajnie wam zbiórkę i fg% poprawić jak macie tam dużo pkt do zyskania.

przy dobrej ofercie Hield oraz Bridges.

 

interesuje mnie przyszłość, młodzi i picki, na przyszły rok mam core kemba-klay-culver-hayes (bridges, hield), więc gracze z defensywnym potencjałem miłe widziani. 

 

PS. @bulek albo @wilson4 przypomnicie mi na podstawie czego u nas kolejność draftu się przyznaje ?

Salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

PS. @bulek albo @wilson4 przypomnicie mi na podstawie czego u nas kolejność draftu się przyznaje ?

Bierze się pod uwagę najlepszych zawodników w danym teamie pod kątem produkcji ($) i mnoży przez ilość rozegranych przez każdego z nich spotkań, aż do uzyskania bariery 492 meczy (6x82). Następnie suma tych iloczynów daje pewien wynik, który się potem porównuje z innymi teamami. Im mniejsza suma iloczynów, tym niższy pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.01.2020 o 20:38, RonnieArtestics napisał:

Dobra pora trochę zaorać, do wzięcia :

Warren

DeAndre

Kanter 

Tych dwóch  ostatnich może fajnie wam zbiórkę i fg% poprawić jak macie tam dużo pkt do zyskania.

przy dobrej ofercie Hield oraz Bridges.

 

interesuje mnie przyszłość, młodzi i picki, na przyszły rok mam core kemba-klay-culver-hayes (bridges, hield), więc gracze z defensywnym potencjałem miłe widziani. 

 

PS. @bulek albo @wilson4 przypomnicie mi na podstawie czego u nas kolejność draftu się przyznaje ?

 

2.12. Kolejność w drafcie debiutantów w każdym kolejnym sezonie odbywa się poprzez zrobienie oddzielnej tabelki roto, w której każdej z drużyn punktować będzie tylu najdroższych zawodników, aby uzyskać przez drużynę 492 rozegrane mecze. Wówczas w wyniku mnożenia pensji tych zawodników razy ilość rozegranych przez nich dla danej drużyny spotkań i dzieleniu tego przez 82, otrzymujemy całą tabelę roto, w której drużyna z najgorszym wynikiem wybiera w drafcie jako pierwsza, a najlepsza jako ostatnia.

w skrócie: Im mniej zawodników w zespole z wysokimi pensjami (pensje jakie będą na przyszły sezon, a nie te z początku tego sezonu) i mniej rozegranych meczów przez tych z najwyższymi pensjami (czyli kontuzje najlepszych w zespole) tym większa szansa na lepszy pick.

@El chapo ban na pobrania z FA za przekroczenie salary dodaniem 3 dni temu... Luka Korneta 😛

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.