Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2019/20


Koelner

Play-off ?   

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Play- off?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10.04.2020 o 04:44

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie kontrakt dla Barnesa to debilizm (choć są tutaj wciąż - sic - obrońcy HB), ale myślę, że to kontrolowane przecieki, żeby Sacto nie wypadało tak źle zastanawiając się nad kasą dla Hielda - Kings mają na rookie dealach Foxa i Bagleya, a umowy Josepha i Dedmona są niegwarantowane w CY, spokojnie zmieszczą Hielda (zakładając, że salary nie poleci na łeb na szyję) jeśli będą chcieli i co najwyżej dopłacą za zejście z CY Barnesa za kilka lat.

Za to Kings zmarnowali sobie całe flexibility wynikające z posiadania mocnych prospektów na rookie dealach przepłacając rolesów i backup PG, więc w pewnym momencie będa w sytuacji a'la Wizards sprzed kontuzji Walla: dobry team, ale z sufitem wynikającym (także) z sytuacji salary. 

Bogdanovic do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawę imponuje mi Divac swoja pracą w tym offseason.

Zrobił w zasadzie jeden zły ruch i pospieszył się z Barnesem, którego przepłacił. Chociaż i tu na plus, ze jest to kontrakt spadajacy i przy zakładanym (nie bylo afery z Chinami wtedy) wzroscie salary to w ostatnim roku ta umowa jest nawet dodatnia prawdopodobnie (jesli Barnes sie nie polamie), a i sportowo to Harrison jest "spoko ciałem" na 3/4, ma trojke.

Dodal to czego Kings potrzebowali, a więc 3&D graczy i nawet jeśli ich przepłacił to na krótko. Ariza ma niegwarantowany kolejny rok, Joseph i Dedmon tylko dwa w pełni gwarantowane. Te kontrakty nie beda Kings dlugo bolały.

Do tego wytrzymał presję z Hieldem i wycisnął świetny dla klubu kontrakt. 86/4 (bo te 20 mln bonusów to w całości nie osiągnie, a pewnie nawet większości nie jeśli są tam występy all-stars, all-nba team czy finały MVP) + to kolejna umowa, która będzie z każdym rokiem coraz niższa.

Tak wyśmiewany często Divac czy w ogóle Kings z Vivkiem (STAUSKAS!!!) stali się naprawdę w miarę ogarniętą organizacją w tej lidze. Ciekawe co z Bogdanem latem, on tam powinien być na lata 6th manem.

Teraz niech "tylko" wyrzucą Spurs z Playoffs :P

 

E: w tym temacie pisalem w lipcu, ze Playoffs im nie wroze, bo jedyna obawa to ten Walton + wtedy nie znalem szczegolow tych umow i ich gwarancji, wiec podchodzilem do tego negatywniej ;)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Bagley over Doncic?

Napisalem o tym offseason :) 

Co do reszty to sie odnioslem. Rolesów potrzebowali, a Ariza w zasadzie na rok, Joseph i Dedmon na dwa, więc to nie sa najgorsze kontrakty. Przynajmniej nie wjebią się w nic głupiego rok temu.

Walton też mi trochę śmierdzi, ale mimo wszystko wydaje się pasować stylem do tej drużyny.

Na plus tez choćby to jak te umowy z Barnesem i Hieldem sa rozpisywane :P Dodatkowo jak sam zauważyłeś to nawet w Twojej dość mocno krytycznej ocenie jest to przeciętność. Czy po początkach duetu Vivek-Divac dawał szansę na to, ze beda w stanie zrobić przeciętne / normalne lato? ;)

A btw o ile majac Foxa i Hielda (chociaz wtedy nie mial takiego sezonu) odpuszczenie Doncicia jeszcze rozumiem to tu powinien być bardziej JJJ wypisany. Bagley mnie i tak pozytywnie zaskoczyl (nie miałem o nim najlepszego zdania, a rookie season mial spoko), ale JJJ to w ogole pasowalby tam perfekcyjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tym offseason - Divac wyrzucił mocnego trenera, który zrobił tam najlepszy wynik od kilkunastu lat, bo się nie lubili, przepłacił rolesów (85/4 dla Barnesa, 26/2 dla średniego backup PG jak Joseph na 14mpg). Dostał na bardzo dobrych warunkach Hielda i na plus, że ostatnie lata umów tych rolesów są niegwarantowane albo częściowo gwarantowane (Dedmon, Joseph). Zwłaszcza ta wymiana Joergera na Waltona to może być dobry mem, ale trzeba poczekać na sezon.

Największe zasługi jakie w ogóle można przypisywać Divacowi to wzięcie Foxa i wymiana Cousinsa.

Fox poszedł z piątką, był po prostu zdecydowanie najlepiej ocenianym i dostępnym prospektem z tamtym wyborem.

Wymiana Cousinsa to cuda Vivka (patrz konfa Divaca, gdzie mówi, że odrzucili lepsze <sic> oferty), który uwielbiał Hielda (Hield powiedział potem, że Vivek jak jeszcze grał w Pelicans powiedział mu, że chcą go w Kings, lol).

Jak zmierzasz do tego, że Kings nie są już kompromitacją ligi, to prawda, jak piszesz, że Kings są dobrze prowadzeni - to naah, w skali ligi to jest przeciętna (kilka dobrych ruchów, kilka bez wyobraźni, kilka z dupy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Z tego co widzę to był w nockach 4/5 obok Jacksona

Ja pamiętam, że Fox był typowany do największego busta z całej TOP10. Akurat tamten draft śledziłem najbardziej wnikliwie ze wszystkich.

Na pewno nie było tak, że Divac wziął najbardziej bezpieczną opcje. Też ryzykował i śmiem twierdzić, że wyciągnął najlepszego gracza z tamtego draftu.

Divac przyszedł do organizacji o reputacji Knicks tylko ze znacznie mniejszym rynkiem i zasobami finansowymi i w trzy lata zbudował solidny zespół o mocnych fundamentach. Nie wiem jak można nie doceniać jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami wystarczy rok i niektórym już pamięć szwankuje. 90% forum/ekspertów/różnych "sources" miało straszne zastrzeżenia do co do Foxa, 90% osób pisało w samych superlatywach o DSJ a nie o foxie. Fox z tego co pamiętam faktycznie awansował wyżej w mockach ale tuż przed samym draftem, wcześniej praktycznie wszędzie był za DSJ.

 

Pamiętam to bo miałem 6-ty pick w dynasty, wkurzałem się strasznie bo chciałem dorwać DSJ a ten poszedł z 3!!! nr. Foxa z 6stką traktowałem na ten moment jako porażkę. Wybieraliśmy przed startem sezonu, 4 miesiące po drafcie NBA więc też mieliśmy wtedy juz niby "lepsze" rozeznanie

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qooniu napisał:

Czasami wystarczy rok i niektórym już pamięć szwankuje. 90% forum/ekspertów/różnych "sources" miało straszne zastrzeżenia do co do Foxa, 90% osób pisało w samych superlatywach o DSJ a nie o foxie. Fox z tego co pamiętam faktycznie awansował wyżej w mockach ale tuż przed samym draftem, wcześniej praktycznie wszędzie był za DSJ.

DSJ to miał być taki kot, że w pojedynkę miał Mavs do PO wprowadzić.

Istne połączenie Westbrooka ze Steve Nashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.