Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Że niby Marc > Pau? Sangria mocno weszła na urlopie, czy może swojska ruda w betonowej dżungli? 

Dwa pudła. 

Irlandia nie ma bloków i Sangrii ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magic legenda. Z The Athletic:

But Leonard and his representatives made it clear: We have a way we handle business, and we expect the same. Leonard and his camp asked questions and received responses. Details shared in meetings, private and personal information on both sides, were to remain within the group. Leonard promised that to each team and expected the same, sources told Charania.

From their multiple conversations throughout the process, it was clear to the Clippers that trust, privacy and respect were important components of a productive partnership for Leonard.

“If you **** this up, you’re done, you’re out,” one front-office executive involved in the process explained to The Athletic. “They didn’t say that, but that was the message. It was basically, ‘Look, we would appreciate discretion.’ Which means, ‘Keep your **** mouth shut.’”

Magic Johnson, the Lakers legend who abruptly resigned as president of basketball operations in late May and proceeded to torch owner Jeanie Buss and general manager Rob Pelinka on national television weeks later, thought it wise to broadcast that Robertson had called to pick his brain about the purple-and-gold before free agency had even begun.

I truly believe that when Magic started telling the media about the meeting he had with Kawhi and Dennis, that sealed the fate of the Lakers,” a person involved in the process told The Athletic. “I think that right there was when Dennis and Kawhi decided we can’t trust the Lakers as an organization. And that was it. I think that was it for them.”

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Równie dobrze, te wszystkie przecieki/domysły, mogą być próbą rozwodnienia cwaniactwa Kłaja/wuja/stryja.

Jedno jest pewne - rozwód z Magicem powinien być definitywny, i to już po jego publicznej spowiedzi. Na dzisiaj, to wyjątkowo skuteczny szkodnik, działający jedynie w swoim interesie. Prowadzenie zespołu NBA, to trochę inna dyscyplina, niż kłapanie gębą pełną porcelany (a to akurat główny atut w/w).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, StaryFan napisał:

Równie dobrze, te wszystkie przecieki/domysły, mogą być próbą rozwodnienia cwaniactwa Kłaja/wuja/stryja.

Jedno jest pewne - rozwód z Magicem powinien być definitywny, i to już po jego publicznej spowiedzi. Na dzisiaj, to wyjątkowo skuteczny szkodnik, działający jedynie w swoim interesie. Prowadzenie zespołu NBA, to trochę inna dyscyplina, niż kłapanie gębą pełną porcelany (a to akurat główny atut w/w).

Po 1 - Sam Kawhi prosił o spotkanie z Magicem - Magic informował, ze nie może tego zrobić w siedzibie Lakers bo już nie jest ich pracownikiem.Dlatego spotkali się osobno prywatnie

Po 2- Magic odkąd został właścicielem Dodgersów to ci stali się jedną z najlepszych ekip w MLB więc Twoja opinia jest mocno dziwna

Dla mnie to jest tworzenie opery mydlanej i próba poszukania kozła ofiarnego  tak samo jak to niby Leonard nie chciał tworzyć superteamu a jednocześnie powiedział Clippers ,że albo sprowadzą mu konkretną gwiazdę albo nici z nowej umowy

A ,że przy okazji January tworzy wizję świata w której to Magic zniszczył wszystko co dobre w Lakers to inna sprawa. Takie doszukiwanie się na siłę przyczyn podczas gdy od roku wszelkie poważne przecieki mówiły, że Leonard chce iśc do Clippers i nie chce grać w Lakers u boku Le Brona. Nawet chyba co niektórzy tutaj chcieli mieć satysfakcje z tego ,że Woj przez rok pisał tylko o tych Clippers jako faworytach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, ely3 napisał:

Po 1 - Sam Kawhi prosił o spotkanie z Magicem - Magic informował, ze nie może tego zrobić w siedzibie Lakers bo już nie jest ich pracownikiem.Dlatego spotkali się osobno prywatnie

Po 2- Magic odkąd został właścicielem Dodgersów to ci stali się jedną z najlepszych ekip w MLB więc Twoja opinia jest mocno dziwna

1- Rozmawiał z też Westem :), mógłby też chcieć rozmawiać z Jabbarem, cóż to zmienia. Facet nie miał już żadnego umocowania w LAL, wuj porozmawiał z idolem. Rozmowa z Karimem, też mogła być "gwoździem do trumny".

2 - Magic wielokrotnie podkreślał (ze 20 lat), że dorobił się fortuny, ponieważ zatrudniał najlepszych fachmanów w branży w danych dziedzinach. Jego rola sprowadzała się w znakomitej większości do bycia "twarzą" poszczególnych grup interesów, lobbing/piar.

Z racji "dziedzictwa" dwa razy porwał się na bycie rzeczowym fachowcem w LAL - raz jako HC (pamiętam to jak dziś), drugi raz jako GM. Za każdym razem kończył identycznie, zostawiając masę smrodu. Dlatego jestem zdziwiony, że po wiadomym incydencie TV, LAL nie odcięli się całkowicie od jego działań.

Były czasy, gdy był mniejszościowym udziałowcem i też współpraca nie układała się idealnie.

W tle jest jeszcze walka o pakiety udziałów w LAL, ale to stara historia.

Moim zdaniem rozmowa z Magicem nie miała żadnego znaczenia (na plus lub minus) i rozmową prywatną powinna pozostać. Słabym pomysłem jest reprezentowanie organizacji przez osobę, która wczoraj wylała wiadro pomyj na wszystkich bez wyjątku i w tym kontekście był poprzedni wpis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A od kiedy to wujek Kałaja jest wiarygodnym źródłem informacji? Próbuje gad jeden wszystko spieniężyć więc nic co powie nie będzie wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, dannygd napisał:

A od kiedy to wujek Kałaja jest wiarygodnym źródłem informacji? Próbuje gad jeden wszystko spieniężyć więc nic co powie nie będzie wiarygodne.

bardzo solidna logika, wokol projesjonalnej ligi NBA !

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem podpisanie Kawhi Leonarda z Clippers było zaklepane dużo wcześniej prawdopodobnie już w lutym. Mniej więcej w tym czasie Ballmer był zapraszany do wszelkich late night shows(Fallon,Kimmel,Colbert,Meyers,Corden) gdzie ze 100% pewnością mówił o podpisaniu we FA gracza tego samego kalibru,albo nawet lepszego od LeBrona. Nigdy nie wymienił KL z imienia ani nazwiska , ale wiadomo było o kogo chodzi.Cyrk z rodzącą się w bólu decyzją Kawhi był tylko przedstawieniem teatralnym obliczonym na osłabienie Lakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Ryan West, the Director of Player Personnel for the Los Angeles Lakers, is leaving the organization after 10 years, according to Bill Oram of The Athletic.

West, the son of Jerry West, is credited for drafting D'Angelo Russell and Jordan Clarkson.

Nikt nie napisał, a to spora strata. Ja wiem, że draft wyprzedany na dekadę do przodu, ale jednak taki spec się przydaje. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Ignem-feram napisał:

Nikt nie napisał, a to spora strata. Ja wiem, że draft wyprzedany na dekadę do przodu, ale jednak taki spec się przydaje. Szkoda.

Wina Magica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BREAKING: Some NBA Christmas Day games have been set, via ESPN.

Clippers vs Lakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boogie juz sie kontuzjowal. Cos z kolanem. Ktoś zna jakieś szczegóły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

giphy.gif

edit:

"Cousins, 29, was working out in Las Vegas on Monday when he had to leave the court after what one source described as "bumping knees" with another player."

Chyba lepiej, niż gdyby była to sytuacja bezkontaktowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#marcinmusisz

a tak po ludzku to szkoda mi Demarcusa 😶

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba po karierze...

slabo 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to właśnie skończył karierę. Nigdy nie byłem jego fanem, ale to jest straszna lipa. Facet w końcu zaczął dbać o siebie i taki dramat 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w między czasie filmiki, jak w klapkach na dziurawym asfalcie gra... Może to bez związku, ale myślałem sobie, na c*** chłopie kusisz los. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Opisywał to jako stuknięcie kolano w kolano innego gracza i taki dramat? Szkoda gościa choć teraz spojrzałem ze on od rookie season nigdy nie zagrał 75 spotkań. 

Zawsze było ze on jest trudny do prowadzenia bo ma coś z głowa a tu w sumie przed ta sekwencja trudnych urazów nigdy nie grał sporo i umknęło nam to ...

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi