Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Ale to by była masakra. On dupy z pomalowanego ruszyć nie umie, wyjście na obwód to jak podróż w nieznane a i tak zaraz mu się plecy rozsypią znów.

Oddać cokolwiek za Baynesa bo ten to i picka zagra i trójkę machnie. A jeśli już coś z FA to tylko Faried.

 

najgorszy Dwight bez plecow > najlepszy Faried

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

source.gif

Ja bym jeszcze nawet przeżył powrót Dwight po historii z Lakers, przeżyłbym nawet to, że fit to delikatnie mówiąc średni, nawet przymknalbym oko na kwestie jego charakteru i to z jaka łatwością kolejne kluby się go pozbywaly bez żalu, ale jak do tego wszystkiego dodać fakt, że on rok temu miał zdaje się znowu operacje na plecy, potem znowu coś tam mu dolegalo to naprawdę dodając to wszystko do siebie nie rozumiem po co się w niego pchać... Żeby za parę miesięcy mieć na liście kontuzjowanych dwóch środkowych, którzy byli kiedyś gwiazdami? 

To już wolałbym Gortata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mnie zastanawia ile jest prawdy w Howardzie w lakers.

Ogolnie myślałem ze nie ma takiej opcji po stylu rozstania się ostatnio z lakers aby DH wrócił i bardziej odbieram to jako dociśnięcie innego gracza tworząc „konkurencje” bo serio nie podejrzewam DH o powrót. Ale cóż nie takie rzeczy w nba widziałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z tym Dwightem to trochę wygląda jak promowanie przez agenta.

Pelinka zwykle gada z Wojem, Shams ma z kolei dobre układy z agentami, a to od niego właśnie wyszły te informacje. 

Trzymam kciuki za Noaha, ale tam ponoć są jakieś stare kwasy między nim a Rambisem. 

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geronimo napisał:

Noah to też fajny pomysł, ale ja nie miałbym nic przeciwko powrotowi Howarda do Lakers - on jeszcze rok temu całkiem dobrze sprawdzał się w Hornets notując niezłe liczby i z tego co pamiętam był chwalonym nawet na forum za pozytywny wkład w grę zespołu.

I mimo tego oddali go za Mozgova. :)

"I was speaking to a team source in midseason – this was months before the Howard trade – and he told me of the Hornets players’ frustration that Howard simply wouldn’t run the play that was called, sometimes in key last-minute situations.

Also, for a man with a superhero body, Howard’s screen-setting was often “terrible,” according to the source. Howard and former coach Steve Clifford – who was always seen as “The Howard Whisperer” – also did not have nearly as perfect a relationship as was advertised and had at least one notable confrontation. And I saw firsthand some of the eye-rolling that Howard’s teammates did when they spoke about him."

https://www.charlotteobserver.com/sports/spt-columns-blogs/scott-fowler/article213515239.html

Yeah, thanks but no thanks.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z plecami / zdrowiem, problemy z głowo, słabu fittujący skillSet - ja tam Lakersów nie lubię, więc w sumie niech tam idzie ;)  ale obiektywnie to gówniane wzmocnienie, są pewnie lepsze opcje, a nawet lepszo opcjo może być zwyczajnie nie ściąganie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

problemy z plecami / zdrowiem, problemy z głowo, słabu fittujący skillSet - ja tam Lakersów nie lubię, więc w sumie niech tam idzie ;)  ale obiektywnie to gówniane wzmocnienie, są pewnie lepsze opcje, a nawet lepszo opcjo może być zwyczajnie nie ściąganie go

Nawet nasz drewnianoręki z Łodzi będzie lepszym fitem. Przynajmniej chętnie wychodzi na zasłony i nie będzie okupował pomalowanego. Ciekawe czy ten  nasz gwiazdorek dostał jakąś propozycje z LAL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał:

Nawet nasz drewnianoręki z Łodzi będzie lepszym fitem. Przynajmniej chętnie wychodzi na zasłony i nie będzie okupował pomalowanego. Ciekawe czy ten  nasz gwiazdorek dostał jakąś propozycje z LAL?

jeśli uzna że Lakers mają szanse na mistrzostwo to wtedy będzie chętny, inaczej kibice Lakers nie będą mieli zaszczytu go oglądać u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marceli73 napisał:

Nawet nasz drewnianoręki z Łodzi będzie lepszym fitem. Przynajmniej chętnie wychodzi na zasłony i nie będzie okupował pomalowanego. Ciekawe czy ten  nasz gwiazdorek dostał jakąś propozycje z LAL?

Pau Gasol to tam jest zayebistym fitem a nie Gortat, nawet Noah jest lepszym

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Wg polskich stron to Lakers mocno zabiegają o Gortata :) ciekawie się to czyta w sumie. 

ciii, taki probasket twierdzi, że Speights to świetny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.