Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzedzam kolejne pytanie ... raczej na waciki 

The Los Angeles Lakers can file for the Disabled Player Exception (DPE) on DeMarcus Cousins. However, because Cousins salary is only $3.5M, the DPE would only be worth $1.75M. The NBA would need to deem Cousins out until June 15 for the exception to be...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek_Orliński Rozumiem że wierzysz w swoją teorię że Green wziął już teraz extension że strachu

Kuzyn ma bogatą historię kontuzji, Green nie

 

No ale wisi mi czy wierzysz czy nie

Mam robić za kozła ofiarnego to mogę 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Lakers zawsze najlepszym rozwiązaniem było ustawienie z Davisem na piątce, kontuzja Cousinsa niejako daje pretekst, żeby częściej z tego korzystać. Tyle że w sezonie zasadniczym jednak dobrze jest w miarę możliwości trzymać AD z dala od przepychania się z największymi zawodnikami rywali, a w razie kontuzji jego lub McGee wracamy do pomysłów typu Kuzma na centrze, dlatego dodanie do składu kolejnego wysokiego będzie konieczne.

Co jednak najbardziej boli, to że utrata Cousinsa mocno obniża upside zespołu. Przy wszystkich wątpliwościach na temat fitu, zdrowy Boogie wyglądał na całkiem rozsądną trzecią opcję i trochę maskował problem braku drugiego playmakera. Teraz margines błędu robi się bardzo mały i zaczyna to przypominać ekipę z końca 3-peatu, kiedy trzecim strzelcem był Derek Fisher. Lakers nadal mają prawdopodobnie najlepszy duet gwiazd w lidze i trafiają na sezon, w którym nie ma drużyn na poziomie all-time great, niemniej margines błędu robi się już bardzo mały.

A co do samego Cousinsa - bardzo żal chłopa. Ze wszystkich nowych nabytków, nim jarałem się najbardziej. Nie wiem dlaczego, może to mój sentyment w stosunku do oldschoolowych wysokich, niemniej jeśli noga nie daje już rady na poziomie jakichś luźnych rozgrywek w sierpniu, to nie ma szans, żeby chłop wytrzymał trudy całego sezonu. 

Z wolnych graczy najlepszym kandydatem wydaje mi się Faried. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jendras napisał:

"Cousins, 29, was working out in Las Vegas on Monday when he had to leave the court after what one source described as "bumping knees" with another player."

 

Chyba lepiej, niż gdyby była to sytuacja bezkontaktowa.

chyba jednak bezkontaktowa..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz tutaj nie wiem na ile mająca znaczenie, ale nie widzę by miał tu na nogach te rajtuzy/legginsy czy jak to się tam zwie, a w których chyba normalnie gra. Gość po takiej historii kontuzji nóg powinien chyba w większym stopniu się zabezpieczać, a niedawno był też w sieci jakiś filmik jak co prawda na luzie, ale coś tam rzucając, kozlujac robi to w klapkach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nawet jak by się udało jakoś dograć Lakersom z sensownym wynikiem do trade deadline i próbować kogoś ściągnąć typu M. Gasola bo Raptors to tak średnio będą się o coś bić albo Jonasa to nie bardzo jest co oddać w drugą stronę. Tzn jest, ale nie wierzę że spuszczą jakiegoś KCP.

Ale jest jeden team co nie bardzo wie co robi, więc moglibyście skorzystać.

962511218.jpeg&c=sc&w=1600&h=1134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Geronimo napisał:

Jak to jest z tym dpe - zakładając, że bierzemy z nim Noaha/Farieda stracimy ostatni wolny spot, który w założeniu miał być na Igoudale?

Tak

14 godzin temu, Eld napisał:

Najgorsze jest to, że nawet jak by się udało jakoś dograć Lakersom z sensownym wynikiem do trade deadline i próbować kogoś ściągnąć typu M. Gasola bo Raptors to tak średnio będą się o coś bić albo Jonasa to nie bardzo jest co oddać w drugą stronę. Tzn jest, ale nie wierzę że spuszczą jakiegoś KCP.

Tu raczej buyout market będzie kluczem.

A o sensowny wynik się nie obawiam, dopóki grają LeBron z Davisem, pytanie jakim to się odbędzie kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Me Myself and I napisał:

The Los Angeles Lakers are interested in signing Dwight Howard to replace DeMarcus Cousins!

Ale to by była masakra. On dupy z pomalowanego ruszyć nie umie, wyjście na obwód to jak podróż w nieznane a i tak zaraz mu się plecy rozsypią znów.

Oddać cokolwiek za Baynesa bo ten to i picka zagra i trójkę machnie. A jeśli już coś z FA to tylko Faried.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.