Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, julekstep napisał:

nie

ale za bycie przez lata najlepszym graczem i ogarniecie sobie samemu swietnej kariery mimo pecha z trafieniem do przepatologicznej organizacji juz tak

Zordan jedyne co sam sobie ogarnal to przerwe na baseball :)

No jeszcze sobie ogarnął 6 MVP finals i 6 pierścieni.. Całkiem nieżle. Plus ogarnał Rodmana jak ten już się pojawił. No i miał pecha trafić do patologicznej organizacji jaką byli Bulls przełomu lat 70/80..

Tak samo jak Curry trafił do mega patologii tj Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak dla mnie to Lakers są w dość ciężkiej sytuacji. Wiadomo ze zdrowi AD + Lebron są w stanie wygrać mistrzostwo, ale generalnie co jesli jeden z nich się połamie? a AD lubi połapać milion mikrourazów... Kuzma jako trzecia opcja w „ mistrzowskim” teamie to słaba opcja...

Mistrzostwo? Dla mnie wypad w 1 rundzie bedzie. Poprawi to legacy Lebrona, nie przegra w finale 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak dla mnie to Lakers są w dość ciężkiej sytuacji. Wiadomo ze zdrowi AD + Lebron są w stanie wygrać mistrzostwo, ale generalnie co jesli jeden z nich się połamie? a AD lubi połapać milion mikrourazów... Kuzma jako trzecia opcja w „ mistrzowskim” teamie to słaba opcja...

to samo można napisac o każdym innym contenderze 

w żadnym z nich nie widać dwóch liderów, którzy za iron mana by mogli uchodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na ten moment mamy:

PG- x/x na pg

SG - Green/KCP/Daniels/Horton-Tucer

SF - LBJ/Dudley

PF - Davis/Kuzma

C - McGee

Rozgrywać będzie James, wróci też Rondo jako kreator na te kilkanaście minut gdy Króla nie będzie na parkiecie, tym niemniej na ten moment wydaje się, że troszkę mało mamy graczy dobrze czujących się w tej roli.

Piątka do kończenia i zaczynania spotkań to zapewne będzie - KCP-Green-James-Davis-McGee, ewentualnie AD na centrze i Kuzma w roli silnego skrzydłowego.

Kawhi nie chciał, ale szachował Lakers do samego końca. Pop pewnie dumny, choć oczywiście i w interesie samego Leonarda było to żeby Lakers mieli jak najmniej czasu na ogarnięcie się w perspektywie stworzenia im tuż za rogiem równie mocnego teamu.

Zakładam, ze te dwuletnie kontrakty to w ostatnim roku team option - za rok jednak na FA jest bieda straszna z tego co widziałem. Ciekawe jak to Rob widzi, bo pewnie zdaniem wielu (w tym moim), ostatecznie przespał moment na dołożenie do teamu trzeciego nieźle fitującego gracza formatu all-star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo,Iggy,Korver,Justin Holiday. Tak wiem że Iggy i Korver nie sa jesscze dostępni. 

Seth Curry gdzieś poszedł już? 

Akurat 5 KCP-Green-LBJ-Kuzma-AD wyglada mega. 

Akurat fajnie że jest Vogel i dobry sztab bo ogarna D mam nadzieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzał po Holidaya,brał Rondo i czekał na Korvera+Igoudale. Wtedy jeszcze Caruso i jakoś to wyglada. 

I widzę Iggiego jako gracza na max15minut a Korvera 10 per game ale z ławki byliby super opcja

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante napisał:

Ja bym uderzał po Holidaya,brał Rondo i czekał na Korvera+Igoudale. Wtedy jeszcze Caruso i jakoś to wyglada. 

I widzę Iggiego jako gracza na max15minut a Korvera 10 per game ale z ławki byliby super opcja

Nie podniecajcie się Korvera i Igiego przechwyci West. z Gorgem i leonardem Iggi i kayl  będą chętniej grac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, iglo13 napisał:

A ja bym sie nie podniecał bo Korver i Igi to są zawodnicy już bez znaczenia

Memphis i tak nie chcą dać Igoudali buyoutu więc można to między bajki włożyć.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danny napisał:

Memphis i tak nie chcą dać Igoudali bayoutu więc można to między bajki włożyć.

Zalezy ile im odpusci dolarów? Jak chce 90% sallary to niech spada. Smieszy mnie jak zawodnik koniecznie chce 100% wykupu kontraktu :) przy czym to jemu a nie zespołowi na tym zależy. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante, defensywnie na pewno wygląda mocarnie, ale jeśli chodzi o kozłowanie to każda akcja tam będzie strasznie wisiała na Jamesie, bo ani Greenowi ani tym bardziej KCP piłki się nie powinno oddawać na ostatnie sekundy akcji.

Iggy by się przydał. Szkoda, że na Dragicia, o którym pisał @januarynie ma już szans, jako że do wydania Lakers zostało circa 10 mln dolców (gdzieś widziałem, że tak wyliczał Pintus).

Kurde, ale mi szkoda, że z tym Russellem nie wyszło... Byłoby niemal idealne lato, bo i Lakers bardzo fajnie by się wzmocnili wydraftowanym przez siebie graczem (mam duży sentyment do każdego z tych topowych wyborów LAL w ostatnich Latach) i tym ruchem nie staliby się też z nim jakimś zdecydowanym faworytem do tytułu w obliczu nowego rozdania na Zachodzie i wejścia do grona contenderów Clippers.

Dobra, koniec o Russellu. Trza się przestać mazać i pocieszyć na pierwszy sezon od lat, w którym Lakers powinni zrobić playoffy :D

I tylko Raptors żal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Van napisał:

to samo można napisac o każdym innym contenderze 

w żadnym z nich nie widać dwóch liderów, którzy za iron mana by mogli uchodzić

Otóż to!

Kolega Ronnie Artestics pamięta o Davisie ale już np. zapomina że Paul George może wyglądać jak goryl w dżungli obwiązany na barkach workami z lodem.

 

 

Edytowane przez Milin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.