Skocz do zawartości
iglo13

Dallas Mavericks 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Mavs to moje nr 2/3 w tym sezonie, to z nudów sprawdziłem:

17 razy przegrywali -6 lub mniej, 21 razy single digits - wygrywali 7 razy z +6 i mniej, 17 razy single digits. 

Dla porównania - Thunder :

9 razy przegrywali -6 lub mniej, 16 razy single digits - wygrywali 19 razy z +6 lub mniej, 25 razy single digits. 

Mniej więcej taka jest różnica między ~najgorszą i ~najlepszą drużyną w clutch. 

Porażka z Rockets wychodzi poza skalę. :)

Dallas to generalnie ~poziom contendedra (SRS na poziomie Celtics czy Raptors), który jak większość młodych teamów płaci za brak doświadczenia (w bottom10 w clutch są Suns, Memphis, Pelicans i Mavs), ciekawe, czy czasem tacy Clippers pod koniec regulara nie przegrają jednego-dwóch meczów więcej jeżeli miałoby to oznaczać, że wpadną na Thunder, a nie na Mavs, bo Dallas to dużo groźniejsza drużyna. Za rok zdrowi Mavs to będzie już ścisły top (jeżeli sezon w ogóle normalnie się oodbędzie), ale zobaczymy, czy Cuban będzie w stanie pozyskać jakichś obrońców na obwód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, BMF napisał:

Dallas to generalnie ~poziom contendedra 

Generalnie to warto skorzystać z pogody póki jeszcze jest zamiast się tak nudzić, bo generalnie suche liczby mało znaczą w kontekście tego, że Dallas do contendera to brakuje jeszcze paru klocków. Zaraz wyjdzie, że contenderem jest 12 na 30 drużyn, bo przecież liczby. Imho z Dallas to jeszcze żaden contender, ale za te dwa lata jak Doncić okrzepnie będą bardzo groźni.

Mają mega zajebisty duet Porzingis/Doncić, więc jak zdrowie pozwoli to w przyszłości będą coś znaczyć w tej lidze. Obecnie są w stanie przegrać z każdym z ósemki.

Edit - chciałem tylko dodać, że to klęczenie przez dwie minuty jest mocno żenujące. :)  

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doncic jest po to aby game winnery odpierdalal Porzingis i Hardaway ? Gdzie jego cojones ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doncić zrobił 34p/20r/12a/2b a tutaj cisza? :D Co ten chłopak za liczby wykręca, damn.

średnie z sezonu - 29p/9.5r/8.9a w 34 minuty (podciągnie się w procentach za trzy i będzie miazga)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.08.2020 o 10:58, Koelner napisał:

Doncic jest po to aby game winnery odpierdalal Porzingis i Hardaway ? Gdzie jego cojones ?

Nie przeszły odprawy na lotnisku w Stanach po powrocie ze Słowenii. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądnąłem powtórkę Mavs-Bucks i jeżeli tegoroczna skuteczność Doncicia pod obręczą to nie jest fluke (75%, elitarny poziom dla guarda), to - daleka droga - ale Luka ma wszystko, żeby skończyć jako ofensywny GOAT. LeBron, może Magic za playoffy, być może Kareem w college'u, może (ale raczej nie) Shaq - nie wiem czy ktoś jeszcze w tym wieku (początek sezonu jako 20-latek) grał w historii na takim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co sadzicie na temat dzisiejszego meczyku Mavericks z Suns ? Zagralem lekko na nich, ostatnio przegrali tylko 2 punktami z Sloncami. mysle, ze moga zrobic mala niespodzianke i przerwac dobra serie rywala.

70813a1a4cde.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, adtomek napisał:

a co sadzicie na temat dzisiejszego meczyku Mavericks z Suns ? Zagralem lekko na nich, ostatnio przegrali tylko 2 punktami z Sloncami. mysle, ze moga zrobic mala niespodzianke i przerwac dobra serie rywala.

70813a1a4cde.png

2020_08_11_243260_7d0fc5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawdzałem, wierzę Jeremiasowi na słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi